Öljynsuodatin MASTER-SPORT Ø: 76mm 713/18-OF-PCS-MS

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
440713180 MASTER-SPORT
Öljynsuodatin
Tuotenro: 713/18-OF-PCS-MS
  • Korkeus (mm): 100
  • Kierremitta: M 18 X 1.5
  • Sisäläpimitta 2 [mm]: 62
  • Läpimitta [mm]: 76
  • Ulkoläpimitta 2 [mm]: 71
  • Tila: Täysin
14%
3,03 €*
2,61 €
14% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi MASTER-SPORT 440713180 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 713/18-OF-PCS-MS MASTER-SPORT 713/18-OF-PCS-MS Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MASTER-SPORT 440713180 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • MASTER-SPORT 713/18-OF-PCS-MS Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MASTER-SPORT 713/18-OF-PCS-MS Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
CITROËNMLS000530
FORD5005571
FORD5005804
FORD5010913
GENERAL MOTORS25012757
GENERAL MOTORS7984937
GENERAL MOTORS90421982
GENERAL MOTORS90442434
GENERAL MOTORS90499145
GENERAL MOTORS91066585
GENERAL MOTORS93156305
HYUNDAI94797406
JUNGHEINRICH50018927
MERCURY41815
OPEL650382
OPEL650388
OPEL650389
OPEL90183727
OPELVOF133
OPELVOF28
PEUGEOT1109A9
VAUXHALL650389
VAUXHALL7984937
VAUXHALL93156305
VAUXHALLVOF133
VOLVO3827069
VOLVO38270690
VOLVO883162
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat BEDFORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
BEDFORD Astramax Van 1.6 D 40 09.1985 - 08.1988
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat BUICK malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
BUICK Skylark (N) 2.8 86 04.1979 - 12.1982
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat CHEVROLET malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CHEVROLET Blazer S10 I 4.3 115 09.1982 - 08.1994
CHEVROLET Blazer S10 II 4.3 V6 AWD 142 01.1994 - 09.2005
CHEVROLET Corvette C4 Coupe 5.7 246 09.1996 - 12.1997
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat OLDSMOBILE malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OLDSMOBILE Cutlass Supreme Coupe 2.8 V6 97 09.1988 - 12.1997
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat OPEL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 D (F68, M68) 40 03.1982 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 D (F11, M11, F68, M68) 40 03.1982 - 08.1988
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 D (F08, C05) 42 12.1991 - 01.1998
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68) 42 12.1991 - 01.1998
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19) 42 03.1992 - 09.1998
OPEL Astra F Van (T92) 1.7 D (F70) 44 12.1991 - 01.1999
OPEL Kadett D Hatchback 1.6 D 40 03.1982 - 08.1984
OPEL Kadett D Sedan 1.6 D 40 03.1982 - 08.1984
OPEL Kadett D Farmari 1.6 D 40 03.1982 - 08.1984
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 D (C15, C35, D15, D35) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 D (C08, C48, D08, D48) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 D (C25, D25) 40 01.1986 - 07.1994
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 D (C19, D19) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Van (T85) 1.6 D (C70, D70) 40 08.1984 - 09.1992
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 D (F68, M68) 42 09.1988 - 11.1995
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 D (F19, M19) 42 10.1988 - 11.1995
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat PONTIAC malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PONTIAC Firebird III Coupe Trans Am 3.1 104 01.1987 - 10.1992
PONTIAC Trans Sport I 3.1 90 07.1989 - 03.1997
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 2.6 99 09.1977 - 10.1986
ÖLJYNSUODATIN 4250083931135 sopivat VAUXHALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VAUXHALL Astra Mk2 Sedan 1.7 D 42 01.1989 - 12.1991
VAUXHALL Astra Mk3 (F) CC (T92) 1.7 D 42 09.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Farmari (T92) 1.7 D 42 12.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astravan Mk3 (F) (T92) 1.7 D (F70) 42 09.1991 - 08.1993
VAUXHALL Cavalier Mk3 CC (J89) 1.7 D 44 07.1992 - 11.1995
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MASTER-SPORT 713/18-OF-PCS-MS Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: MASTER-SPORT 713/18-OF-PCS-MS
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljynsuodatin MASTER-SPORT Ø: 76mm 713/18-OF-PCS-MS
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä