Öljypohja RIDEX 592O0005
Öljynpäästöruuvilla, ilman öljypohjan tiivistettä, Tiivisterenkaalla

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
592O0005 RIDEX
Öljypohja
Tuotenro: 592O0005
  • Osa: Ala osa
  • Lisätarvike / lisätieto: Öljynpäästöruuvilla
  • Öljypohjan materiaali: Teräslevy
  • Huomioi järjestelmä-täyttömäärä
  • Pituus (mm): 394
  • Leveys (mm): 200
  • Korkeus (mm): 128
  • Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: ilman öljypohjan tiivistettä, Tiivisterenkaalla
  • Paino [kg]: 1,654
  • Pakkaussyvyys [cm]: 25,4
  • Tila: Täysin
46,03 €
(Hinta per kpl)
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi RIDEX 592O0005 Öljypohja verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 592O0005 RIDEX 592O0005 Öljypohja autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa RIDEX 592O0005 Öljypohja & muut varaosat VISA- kortilla
  • RIDEX 592O0005 Öljypohja on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon RIDEX 592O0005 Öljypohja
Valmistaja viitteet:
CITROËN0301N1
CITROËN9813932880
CITROËN9813973280
FORD1145961
FORD1152192
FORD1232358
FORD1342630
FORD2084071
FORD2S6Q6675AA
FORD2S6Q6675AB
FORD2S6Q6675AC
FORD2S6Q6675AD
MAZDAY40110400B
PEUGEOT0301N1
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat CITROEN malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat DS malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat FORD malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat MAZDA malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat MINI malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat PEUGEOT malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat TOYOTA malleihin:
ÖLJYPOHJA 4059191559428 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot RIDEX 592O0005 Öljypohja
Arvostelut ja kokemukset: RIDEX 592O0005
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljypohja RIDEX 592O0005
Öljynpäästöruuvilla, ilman öljypohjan tiivistettä, Tiivisterenkaalla
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
72-0413
0
Ostoskorisi on tyhjä