Öljynsuodatin PURFLUX Ø: 76mm LS867B

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
LS867B PURFLUX
Öljynsuodatin
Tuotenro: LS867B
  • Korkeus (mm): 85
  • Liitinkierre: M20x1,5
  • Läpimitta [mm]: 76
  • Tila: Täysin
15%
5,68 €*
4,83 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi PURFLUX LS867B Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin LS867B PURFLUX LS867B Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa PURFLUX LS867B Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • PURFLUX LS867B Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon PURFLUX LS867B Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
ACFX0084
ACX104
ACX200
ACX4005E
AMERICANMOTORS(FORD)7700720978
CHRYSLER5016547AC
CLARK6661011
CLARK6667342
CUMMINS3937695
DAF130614
DAIHATSU493063
DAIHATSU4930630000
DAIHATSU4932900000
FIAT5889211
FIAT60813675
FIAT7075753
FIAT71736158
FIAT71753854
FIAT7571543
FIAT9456000927
FIAT9558048380
FIAT9567205780
FIAT9600293380
FIAT9600923380
FIAT9624148680
FIAT9628173380
FORD5011788
FORD5011991
FORDA830X6714ABA
FORDA830X6714AHA
GENERAL MOTORS25184029
GENERAL MOTORS93156538
GENERAL MOTORS96389188
GENERAL MOTORS96818899
HYUNDAI263002900
IVECOJ1311023
KHD12850069
LOMBARDINI1152175102
LOMBARDINI1152175137
LOMBARDINI2175131
LOMBARDINI2175137
MERCEDES-BENZ1634770401
MERCEDES-BENZ1634770801
MERCEDES-BENZA1634770801
NISSAN152086F901
PEUGEOT110938
PEUGEOT110939
PEUGEOT110951
PEUGEOT110967
PEUGEOT110968
PEUGEOT110975
PEUGEOT110981
PEUGEOT110982
PEUGEOT110984
PEUGEOT110986
PEUGEOT1109AL
PEUGEOT1109AP
PEUGEOT1109CN
PEUGEOT1109F0
PEUGEOT1109J8
PEUGEOT1109J9
PEUGEOT1109K1
PEUGEOT1109K2
PEUGEOT1109K8
PEUGEOT1109L0
PEUGEOT1109L1
PEUGEOT1109LO
PEUGEOT1109N2
PEUGEOT1109N3
PEUGEOT1109NZ
PEUGEOT1109R0
PEUGEOT1109R1
PEUGEOT1109RO
PEUGEOT1109T0
PEUGEOT1109T1
PEUGEOT1109X2
PEUGEOT1608076280
PEUGEOT6740258060
PEUGEOT7932568321
PEUGEOT93516538
PEUGEOT95495621
PEUGEOT95495622
PEUGEOT95580482
PEUGEOT9558048280
PEUGEOT95580483
PEUGEOT9563874680
PEUGEOT95638747
PEUGEOT96002933
PEUGEOT9600293380
PEUGEOT9608666880
PEUGEOT9620029980
PEUGEOT9623907180
PIAGGIO493063
RENAULT7701415056
RENAULT7707334825
ROVER0130205
ROVER0130614
ROVERBBU8633
ROVERLRF10002
ROVER/AUSTINFH1003
SAAB661011
SAME244192502
SSANGYONG1531001700
SUZUKI1651086CA0
SUZUKI1651086CB0
SUZUKI990009900C310
TALBOT9456000220
TALBOT9556000220
TALBOT9558048280
TALBOTE49562280
VOLVO32879991
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat ARO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ARO 240-244 SUV 2.5 D 52 01.1983 - 12.1998
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat CHEVROLET malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CHEVROLET Epica Sedan 2.0 105 06.2006 - ...
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat CITROËN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CITROËN AX 1.0 E 30 07.1986 - 12.1998
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.4 i 55 07.1996 - 10.2008
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.1 i 44 07.1996 - 12.2011
CITROËN BX Hatchback 1.4 E 49 10.1982 - 06.1994
CITROËN BX Farmari 1.6 53 04.1983 - 12.1994
CITROËN C15 Van 1.4 49 10.1984 - 12.2005
CITROËN C15 Flatbed Kuorma-auto / Alusta (VDPD) 1.9 D 51 09.2000 - 10.2002
CITROËN C15 Farmari 1.8 D 44 04.1987 - 08.2000
CITROËN C25 Bussi 1.8 E 51 09.1981 - 02.1994
CITROËN C25 Flatbed Kuorma-auto/Alusta 2.0 62 11.1981 - 03.1994
CITROËN C25 Van 2.0 62 09.1981 - 03.1994
CITROËN C35 Avolava 2.0 65 11.1973 - 01.1994
CITROËN C35 Bussi 2.0 65 11.1973 - 01.1994
CITROËN C35 Van 2.0 65 11.1973 - 01.1994
CITROËN C5 I Hatchback 1.8 16V 85 03.2001 - 08.2004
CITROËN C5 I Farmari 2.0 16V 100 06.2001 - 08.2004
CITROËN C5 II Hatchback 1.8 16V 85 09.2004 - ...
CITROËN C5 II Farmari 1.8 16V 85 09.2004 - ...
CITROËN C6 Sedan 3.0 V6 155 09.2005 - 12.2012
CITROËN C8 2.0 100 07.2002 - ...
CITROËN CX I Hatchback 2400 GTi 96 06.1977 - 08.1985
CITROËN CX I Farmari 2400 GTi 94 07.1982 - 08.1985
CITROËN CX II Hatchback 2.2 TRS 83 07.1985 - 12.1992
CITROËN CX II Farmari 2.5 TRI 100 07.1985 - 12.1992
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T. 108 06.1994 - 07.2002
CITROËN Jumper I Bussi (230) 1.9 TD 68 02.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
CITROËN Jumper I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 1.9 TD 68 03.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.0 HDi 62 02.2002 - ...
CITROËN Jumper I Van (230) 2.0 80 02.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
CITROËN Jumpy I MPV 1.9 TD 68 10.1995 - 12.2006
CITROËN Jumpy I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 2.0 HDi 110 16V 80 10.1999 - 10.2006
CITROËN Jumpy I Van 2.0 16V HDi 110 80 10.1995 - 10.2006
CITROËN Saxo Hatchback 1.0 X 33 02.1996 - 04.2004
CITROËN Saxo Hatchback van (S3_) 1.0 37 08.1999 - 06.2003
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI 76 04.1984 - 03.1991
CITROËN Xantia Hatchback (X2) 2.0 HDI 109 80 02.1999 - 04.2003
CITROËN Xantia Farmari (X2) 2.0 HDI 109 80 02.1999 - 04.2003
CITROËN Xantia Farmari (X1, X2) 2.0 Turbo 108 06.1995 - 01.1998
CITROËN Xantia Hatchback (X1, X2) 1.6 i 65 03.1993 - 01.1998
CITROËN Xantia Van / Farmari (X2) 2.0 HDi 66 06.1999 - 04.2003
CITROËN XM I Hatchback (Y3) 2.1 TD 12V 80 05.1989 - 06.1994
CITROËN XM II Hatchback (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN XM I Farmari (Y3) 2.1 TD 12V 80 05.1989 - 07.1994
CITROËN XM II Farmari (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN Xsara Hatchback (N1) 1.8 i 66 04.1997 - 03.2005
CITROËN Xsara Farmari (N2) 1.4 i 55 10.1997 - 08.2005
CITROËN Xsara Coupe (N0) 1.8 i 66 02.1998 - 03.2005
CITROËN Xsara Picasso (N68) 1.6 65 12.1999 - 08.2005
CITROËN Xsara Van / Hatchback (N3) 1.4 55 05.1998 - 03.2005
CITROËN ZX Hatchback (N2) 1.9 D 47 03.1991 - 10.1997
CITROËN ZX Farmari (N2) 1.9 D 47 10.1993 - 02.1998
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat DAEWOO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DAEWOO Tosca (V250) 2.0 XT 105 02.2006 - ...
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat DAF malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DAF 400-serie Van 2.5 D 428-435 53 04.1989 - 08.1993
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat DAIHATSU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DAIHATSU Hijet Pick-up (S100, S110) 1.2 D 27 01.1996 - 03.1998
DAIHATSU Hijet Van (S85) 1.2 D 26 05.1995 - 03.1998
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat FIAT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FIAT Ducato II Bussi (230) 2.0 Panorama/Combinato 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
FIAT Ducato II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.0 JTD 62 04.2002 - 07.2006
FIAT Ducato I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (280) 2.0 55 07.1985 - 08.1990
FIAT Ducato I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (290) 2.0 62 06.1990 - 05.1994
FIAT Ducato I Panorama (280) 2.0 55 07.1982 - 08.1990
FIAT Ducato I Panorama (290) 2.0 62 06.1990 - 05.1994
FIAT Ducato II Van (230L) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
FIAT Ducato I Van (280) 1.8 49 01.1982 - 08.1990
FIAT Ducato I Van (290) 2.0 63 06.1990 - 05.1994
FIAT Scudo I Farmari (220) 1.9 TD 68 02.1996 - 12.2006
FIAT Scudo I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (220) 1.9 TD 68 09.1996 - 12.2006
FIAT Scudo I Van (220) 1.9 TD 68 02.1996 - 12.2006
FIAT Talento Bussi (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Talento Flatbed Kuorma-auto/Alusta (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Talento Van (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Ulysse II (179) 2.0 100 08.2002 - 06.2011
FIAT Ulysse I (220) 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat FSO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FSO Polonez III 1.9 D 51 09.1992 - 03.2002
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat HYUNDAI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HYUNDAI Lantra II Sedan (J-2) 1.9 D 50 03.1998 - 09.2000
HYUNDAI Lantra II Farmari (J-2) 1.9 D 50 03.1998 - 10.2000
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat LADA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LADA Niva (2121, 2131) 1.9 Diesel 47 01.1993 - 12.2006
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat LANCIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LANCIA Phedra (179) 2.0 100 09.2002 - 11.2010
LANCIA Zeta (220) 2.0 Turbo 108 05.1995 - 10.2003
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat LDV malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LDV Pilot Bussi 1.9 D 52 04.1996 - 10.2005
LDV Pilot Flatbed Kuorma-auto / Alusta 1.9 D 51 04.1996 - 10.2005
LDV Pilot Van 1.9 D 52 04.1996 - 10.2005
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat MAHINDRA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MAHINDRA CJ 3 Wagon 2.1 D 46 10.1988 - 09.1992
MAHINDRA CJ 3 SUV Cabrioletlet 2.1 D Neliveto 46 10.1988 - 09.1992
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat MEGA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MEGA Club Farmari 1.4 i 55 01.1992 - 06.1999
MEGA Club II 1.4 i 55 06.1999 - ...
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat NISSAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
NISSAN Micra II Hatchback (K11) 1.5 D 42 02.1998 - 02.2003
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat PEUGEOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PEUGEOT 106 I Hatchback 1.4 D 37 08.1991 - 04.1996
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A, 1C) 1.0 i 33 05.1996 - 07.2004
PEUGEOT 106 II Van / Hatchback (1S) 1.0 33 09.1991 - 03.2001
PEUGEOT 106 Van I Umpimalli/viistoperä (1S_) 1.0 33 08.1991 - 03.1996
PEUGEOT 205 I Hatchback 1.6 GTI 85 02.1983 - 10.1987
PEUGEOT 205 Cabriolet 1.4 CJ 44 04.1986 - 12.1994
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.1 36 01.1987 - 09.1998
PEUGEOT 205 XA/XAD Van 1.1 40 02.1983 - 07.1990
PEUGEOT 205 F Van 1.7 Diesel 44 08.1990 - 05.1997
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 100 09.2000 - 12.2007
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V 100 07.2002 - ...
PEUGEOT 206 Van 1.9 D 51 04.1999 - 05.2007
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i 44 08.1998 - 12.2012
PEUGEOT 305 II Sedan 1.6 66 10.1982 - 12.1988
PEUGEOT 305 II Farmari 1.9 Diesel 47 10.1982 - 12.1988
PEUGEOT 306 Sedan 1.1 44 02.1994 - 05.2001
PEUGEOT 306 Farmari 1.4 55 02.1997 - 04.2002
PEUGEOT 306 Cabriolet 1.8 74 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT 306 Van / Station Wagon 1.9 D 69 02.1994 - 08.2002
PEUGEOT 306 Hatchback 1.9 D 47 04.1993 - 05.2001
PEUGEOT 309 I Hatchback 1.4 49 10.1985 - 12.1989
PEUGEOT 309 II Hatchback 1.9 Diesel 47 07.1989 - 12.1993
PEUGEOT 405 I Sedan (15B) 1.6 53 01.1987 - 12.1993
PEUGEOT 405 I Farmari (15E) 1.6 53 06.1987 - 08.1992
PEUGEOT 405 II Sedan (4B) 1.9 D 47 08.1992 - 11.1999
PEUGEOT 405 II Farmari (4E) 1.9 D 47 08.1992 - 10.1996
PEUGEOT 406 Sedan 1.6 65 10.1995 - 06.2004
PEUGEOT 406 Farmari 1.9 D 55 10.1996 - 10.2004
PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V 97 03.1997 - 12.2004
PEUGEOT 407 Sedan 2.0 100 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 407 Coupe 2.2 16V 120 10.2005 - ...
PEUGEOT 407 SW 1.8 85 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 504 Sedan 1.8 53 11.1986 - 10.1999
PEUGEOT 504 Sedan 2.0 71 02.1971 - 07.1986
PEUGEOT 504 Pick-up 1.6 46 01.1980 - 12.1989
PEUGEOT 504 Farmari 1.8 54 04.1971 - 07.1986
PEUGEOT 504 Cabriolet 2.0 78 08.1982 - 08.1984
PEUGEOT 504 Coupe 2.0 78 08.1982 - 08.1984
PEUGEOT 505 Sedan 1.8 55 11.1980 - 09.1995
PEUGEOT 505 Farmari 2.0 69 04.1982 - 12.1993
PEUGEOT 605 Sedan 2.1 Turbo diesel 80 06.1989 - 09.1999
PEUGEOT 607 Sedan 2.2 HDI 98 02.2000 - 07.2011
PEUGEOT 806 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
PEUGEOT 807 2.0 100 06.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Bussi (230) 2.0 i 80 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.2 HDi 74 04.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.0 i 80 06.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (230) 1.9 D 51 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (244) 2.0 HDi 62 04.2002 - ...
PEUGEOT Expert I (224) 1.9 TD 68 10.1995 - 12.2006
PEUGEOT Expert I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.6 58 02.1996 - 10.2006
PEUGEOT Expert I Van 1.6 58 02.1996 - 12.2006
PEUGEOT J5 Bussi (280) 2.0 55 09.1981 - 09.1990
PEUGEOT J5 Bussi (290) 1.9 D 51 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J5 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (280) 2.0 58 01.1983 - 11.1988
PEUGEOT J5 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (290) 2.0 62 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J5 Van (280) 1.8 51 09.1981 - 08.1990
PEUGEOT J5 Van (290) 1.9 D 51 09.1990 - 03.1994
PEUGEOT J9 Bussi 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT J9 Flatbed Kuorma-auto/Alusta 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT J9 Van 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT Partner I Combispace 1.1 44 05.1996 - 12.2015
PEUGEOT Partner I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.9 D 51 03.1997 - 07.2008
PEUGEOT Partner I Van 1.1 44 05.1996 - 12.2015
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat PIAGGIO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PIAGGIO Porter Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.2 D 26 05.1995 - ...
PIAGGIO Porter Van 1.2 D 26 05.1995 - ...
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 1.5 D 42 10.1992 - 12.1998
ROVER 200 Hatchback (XW) 1.8 TD 65 09.1991 - 10.1995
ROVER 400 Sedan (XW) 1.8 TD 65 09.1991 - 04.1995
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 TD 65 09.1993 - 11.1998
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat SUZUKI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUZUKI Baleno I Sedan (EG) 1.9 TD (SY419) 55 04.1998 - 05.2002
SUZUKI Baleno I Farmari (EG) 1.9 TD (SY419) 55 04.1998 - 05.2002
SUZUKI Baleno I Hatchback (EG) 1.9 TD (SY419) 55 04.1998 - 05.2002
SUZUKI Samurai SUV (SJ) 1.9 TD Neliveto (SJ 419TD) 46 11.1998 - 12.2004
SUZUKI Vitara I SUV Cabriolet (ET, TA) 1.9 D 55 01.1995 - 03.1999
SUZUKI Vitara I SUV (ET, TA, TD) 1.9 D Allrad 50 01.1995 - 03.1998
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat TALBOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TALBOT Horizon Hatchback 1.9 Diesel (XUD9) 47 07.1982 - 06.1986
ÖLJYNSUODATIN 3286061779681 sopivat TOYOTA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TOYOTA Corolla VIII Sedan (E110) 1.9 D 51 02.2000 - 11.2001
TOYOTA Corolla VIII FX Hatchback (E110) 1.9 D 51 02.2000 - 01.2002
TOYOTA Corolla VIII Farmari (E110) 1.9 D 51 02.2000 - 10.2001
TOYOTA Corolla VIII Liftback (E110) 1.9 D 51 02.2000 - 01.2002
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot PURFLUX LS867B Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: PURFLUX LS867B
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljynsuodatin PURFLUX Ø: 76mm LS867B
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä