Öljynsuodatin RIDEX Ø: 78mm, Ruuvattava suodatin, yhdellä peruutuksenestoventtiilillä 7O0169

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
7O0169 RIDEX
Öljynsuodatin
Tuotenro: 7O0169
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 73
  • Kierremitta: M 16X1,5
  • Korvaava tuote/korvaava tiedote 2: yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
  • Läpimitta [mm]: 78
  • Venttiilimalli: Paineenrajoitin venttiili
  • Tila: Täysin
15%
7,18 €*
6,10 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi RIDEX 7O0169 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 7O0169 RIDEX 7O0169 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa RIDEX 7O0169 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • RIDEX 7O0169 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon RIDEX 7O0169 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
AC7984669
ACSW
ACX3
ACX3A
ACX4A
ACX5
CITROËN5427744
CITROËN5427744T
CITROËN5436642
CITROËN5487068
CITROËN5491083
CITROËN75491083
CITROËN75518393
CITROËN75518393Y
CITROËN7591083A
CITROËNAM222105
CITROËNAM222128A
CITROËNAM2226A
CITROËNAM223101A
CITROËNAM223102A
CITROËNAM223104A
CITROËNAM223105A
CITROËNAM223128A
FORD1498015
FORD5002394
FORD5002452
FORD50025731
FORD5002731
FORD5002732
FORD5006947
FORD5013144
FORD5013145
FORDA700X6714BA
FORDA760X6741NA
GENERAL MOTORS7984149
GENERAL MOTORS7984608
GENERAL MOTORS7984669
GUELDNERZ64
HURTHOK29
HURTHOK67
LAURAKELH4106
PEUGEOT110973
PEUGEOT110974
PEUGEOT110979
PEUGEOT1109A2
RENAULT7701415048
RENAULT7701415052
ROVEREER3340
TALBOT0012851491
TALBOT0061501500
TALBOT12851491
TALBOT29932M
TALBOT61501500
VAUXHALL7984149
VAUXHALL7984608
VAUXHALL7984669
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 4059191592685 sopivat CITROËN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CITROËN 2CV Sedan 0.4 12 03.1963 - 07.1990
CITROËN Acadiane Van 6 23 08.1978 - 10.1988
CITROËN Ami Farmari 6 0.6 (AMB) 24 05.1968 - 12.1977
CITROËN Ami Sedan 6 0.6 (M28 (AM2), AMB) 24 01.1963 - 12.1977
CITROËN Dyane Hatchback 4 (A79/1 (AYA2)) 17 08.1967 - 10.1984
CITROËN LNA Hatchback 0.6 24 11.1976 - 07.1986
CITROËN Méhari Cabriolet 0.6 19 05.1968 - 10.1987
CITROËN Axel 0.7 25 10.1981 - 03.1991
CITROËN Visa Hatchback 0.6 24 09.1978 - 03.1991
ÖLJYNSUODATIN 4059191592685 sopivat HONDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HONDA Civic VII Sedan (ES, ET) 1.4 66 12.2000 - 09.2005
ÖLJYNSUODATIN 4059191592685 sopivat PEUGEOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.2 47 01.1987 - 07.1992
PEUGEOT 309 I Hatchback 1.1 40 10.1985 - 12.1989
ÖLJYNSUODATIN 4059191592685 sopivat TALBOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3 (6G1D) 40 07.1975 - 04.1984
TALBOT 160 Sedan 1.6 (7R2) 66 01.1973 - 03.1979
TALBOT Horizon Hatchback 1.1 (E1B) 40 02.1978 - 06.1986
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.3 (X3550) 62 01.1974 - 09.1980
TALBOT Murena Coupe 1.6 66 08.1981 - 01.1985
TALBOT Rancho SUV 1.4 59 01.1977 - 07.1984
TALBOT Simca 1000 0.9 29 10.1961 - 07.1978
TALBOT Simca 1100 Farmari / Tourisme 1.1 44 10.1970 - 01.1980
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS 41 10.1968 - 01.1980
TALBOT Simca 1200 S Coupe 1.2 (354) 59 10.1968 - 03.1972
TALBOT Solara Sedan 1.6 51 02.1980 - 07.1986
TALBOT Tagora Sedan 2.1 85 06.1980 - 12.1983
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot RIDEX 7O0169 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: RIDEX 7O0169
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljynsuodatin RIDEX Ø: 78mm, Ruuvattava suodatin, yhdellä peruutuksenestoventtiilillä 7O0169
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä