Hehkutulppa STARK SKGP-1890192

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
SKGP-1890192 STARK
Hehkutulppa
Tuotenro: SKGP-1890192
  • Kokonaispituus (mm): 58
  • Kierremitta: M12x1,25
  • Jännite (V): 11
  • Avainväli: 12 mm
  • Hehkutulppatyyppi: jälkihehkutuksenkestävä, Hehkutulppa, puikko
  • Asennussyvyys (mm): 21
  • Liittimet: M5 / 3 Nm
  • Virta (A): 14
  • Kiristysmomentti: 22
  • Kiristysmomentti > [Nm]: 15
  • Määrä: 4
  • Tila: Täysin
%MAKERS% Hehkutulppa 3 vuoden takuu
10,68 €
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi STARK SKGP-1890192 Hehkutulppa verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin SKGP-1890192 STARK SKGP-1890192 Hehkutulppa autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa STARK SKGP-1890192 Hehkutulppa & muut varaosat VISA- kortilla
  • STARK SKGP-1890192 Hehkutulppa on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon STARK SKGP-1890192 Hehkutulppa
Valmistaja viitteet:
CITROËN59621X
CITROËNE161001
CITROËNE161020
CITROËN/PEUGEOT59621Z
CITROËN/PEUGEOT59627Z
CITROËN/PEUGEOT5962J7
CITROËN/PEUGEOT5962T2
CITROËN/PEUGEOTMKP00071
FORD1590417
FORD6075812
FORD795F6M090AA
FORD795F6M090CA
GENERAL MOTORS88900723
GLASB18N
IFA834019
MITSUBISHIM816732
NISSAN11065V0700
NISSAN11065V0710
NISSAN11065Y9703
OPEL5614216
RENAULT7700854538
RENAULT7700856292
RENAULT7700867617
RENAULT7701349949
RENAULT7701414077
RENAULT7701414088
RENAULT8671004016
VOLVO1257141
VOLVO1257142
VOLVO1257889
VOLVO1324683
VW068905061
VWN01908101
VWN01908102
VWN01908104
VWN0190811
VWN0190812
VWN0190814
VWN01909701
VWN0190971
VWN01910001
VWN01910002
VWN01910005
VWN01910006
VWN0191002
VWN0191005
VWN0191006
VWN10213001
VWN10213002
Vastaavia ajoneuvoja
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat ARO malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat AUDI malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat FORD malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat MITSUBISHI malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat MULTICAR malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat NISSAN malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat RENAULT malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat SEAT malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat SKODA malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat VOLVO malleihin:
HEHKUTULPPA 4065739014984 sopivat VW malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot STARK SKGP-1890192 Hehkutulppa
Arvostelut ja kokemukset: STARK SKGP-1890192
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Hehkutulppa STARK SKGP-1890192
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä