Tulpat DENSO Nickel Avainväli: 16 K16R-U11

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
3120 DENSO
Sytytystulppa
Tuotenro: K16R-U11
  • Tuotelinja: Nickel
  • Avainväli: 16
  • Kierteen pituus (mm): 19
  • Sytytystulppa: 1-maaelektroodi
  • Kiristysmomentti: 22
  • Läpimitta [mm]: 14
  • Paino [g]: 43
  • Tila: Täysin
14%
4,67 €*
4,02 €
14% Alennus
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi DENSO 3120 Sytytystulpat verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin K16R-U11 DENSO K16R-U11 Sytytystulppa autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa DENSO K16R-U11 Tulpat & muut varaosat VISA- kortilla
  • DENSO 3120 Sytytystulpat on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon DENSO K16R-U11 Sytytystulppa
Valmistaja viitteet:
CHRYSLER4609079
CHRYSLER56028886AA
CHRYSLERSPORC12YC5
DENSOD32
MAZDA1N0418110
NISSAN224012J200
TOYOTA9008091161
TOYOTA9008091161A
TOYOTA9008091193
TOYOTA9008091193B
TOYOTA9008091194
TOYOTA9008091200
TOYOTA9008091217
TOYOTA9091901164
TOYOTA90919011641
TOYOTA9091901165
TOYOTA9091901242
TOYOTA90919T1003
TOYOTA90919YZZAE
Vastaavia ajoneuvoja
SYTYTYSTULPPA 2503001167492 sopivat CHRYSLER malleihin:
SYTYTYSTULPPA 2503001167492 sopivat DODGE malleihin:
SYTYTYSTULPPA 2503001167492 sopivat NISSAN malleihin:
SYTYTYSTULPPA 2503001167492 sopivat TOYOTA malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot DENSO K16R-U11 Sytytystulppa
Arvostelut ja kokemukset: DENSO Nickel D32
Kokonaisarvio +34
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+11 -
+7 -
+5 1-
+5 1-
+6 1-
Tulpat DENSO Nickel Avainväli: 16 K16R-U11
8.1 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä