Sytytystulppa DENSO Nickel TT Avainväli: 16 K20TT

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
4604 DENSO
Sytytystulppa
Tuotenro: K20TT
  • Tuotelinja: Nickel TT
  • Avainväli: 16
  • Sytytystulppa: 1-maaelektroodi
  • Kierre 1: 19
  • Kiristysmomentti: 22
  • Läpimitta [mm]: 14
  • Paino [g]: 43
  • Tila: Täysin
15%
5,06 €*
4,30 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi DENSO 4604 Sytytystulppa verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin K20TT DENSO K20TT Sytytystulppa autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa DENSO K20TT Sytytystulppa & muut varaosat VISA- kortilla
  • DENSO 4604 Sytytystulppa on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon DENSO K20TT Sytytystulppa
Valmistaja viitteet:
ALFA ROMEO46449690
ALFA ROMEO46480307
ALFA ROMEO46521529
ALFA ROMEO46550991
ALFA ROMEO60512848
ALFA ROMEO60571785
ALFA ROMEO60593139
BMW0030548
BMW0032136
BMW0037607
BMW0141871
BMW0148593
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
BMW1344520
BMW1435956
BMW1705914
BMW1715539
BMW9059794
BMW9061382
BMW9061870
BMW9063428
BMW9064617
BMW9064619
BMW9064656
BMW9065062
BMW9065366
BMW9071003
CADILLAC24425327
CHERYA113707110CA
CHEVROLET96307729
CHEVROLET96417176
CHEVROLET96476119
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CHRYSLER4671057
CHRYSLER5269897
CHRYSLER56027108
CHRYSLER56028179
CHRYSLERSP00RC9MCC
CITROËN/PEUGEOT59525G
CITROËN/PEUGEOT596015
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT596096
CITROËN/PEUGEOT5960C1
CITROËN/PEUGEOT5960F0
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT5960G5
CITROËN/PEUGEOT5960J2
CITROËN/PEUGEOT5960J3
CITROËN/PEUGEOT5960J5
CITROËN/PEUGEOT5960J6
CITROËN/PEUGEOT5960J7
CITROËN/PEUGEOT5960J8
CITROËN/PEUGEOT5960J9
CITROËN/PEUGEOT5960K1
CITROËN/PEUGEOT59620V
CITROËN/PEUGEOT59620W
CITROËN/PEUGEOT59621K
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59622W
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT59624W
CITROËN/PEUGEOT59625G
CITROËN/PEUGEOT59626K
CITROËN/PEUGEOT59626L
CITROËN/PEUGEOT59626V
CITROËN/PEUGEOT596271
CITROËN/PEUGEOT59627Q
CITROËN/PEUGEOT59627S
CITROËN/PEUGEOT5962C5
CITROËN/PEUGEOT5962C6
CITROËN/PEUGEOT5962E2
CITROËN/PEUGEOT5962E3
CITROËN/PEUGEOT5962H2
CITROËN/PEUGEOT5962H7
CITROËN/PEUGEOT5962J9
CITROËN/PEUGEOT5962K1
CITROËN/PEUGEOT5962K2
CITROËN/PEUGEOT5962K4
CITROËN/PEUGEOT5962K6
CITROËN/PEUGEOT5962K7
CITROËN/PEUGEOT5962OE
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962R0
CITROËN/PEUGEOT5962R5
CITROËN/PEUGEOT5962R9
CITROËN/PEUGEOT5962S3
CITROËN/PEUGEOT5962T9
CITROËN/PEUGEOT5962V2
CITROËN/PEUGEOT5962W4
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962X9
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT5962Y9
CITROËN/PEUGEOT5962Z1
CITROËN/PEUGEOT5962Z2
CITROËN/PEUGEOT5962Z3
CITROËN/PEUGEOT96009090
CITROËN/PEUGEOT96024614
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
CITROËN/PEUGEOT96070663
CITROËN/PEUGEOT96089220
CITROËN/PEUGEOT96145071
DACIA6001544293
DACIA6001544609
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
DAIHATSU9004851080
DAIHATSU9004851099
DAIHATSU9004851100
DAIHATSU9004851106
DAIHATSU9004851117
DAIHATSU9004851123
DAIHATSU9004851136
DAIHATSU9004851136A
DAIHATSU9004851137
DAIHATSU9004851138
DAIHATSU9004851151
DAIHATSU9004851152
DAIHATSU9004851154
DAIHATSU9004851154A
DAIHATSU9004851155
DAIHATSU9004851159
DAIHATSU9004851160
DAIHATSU9004851163
DAIHATSU9004851163A
DAIHATSU9004851168
DAIHATSU9004851169
DAIHATSU9004851169A
DAIHATSU9004851170
DAIHATSU9004851174000
DAIHATSU9004851175000
DAIHATSU9004861169A
DAIHATSU9444851155
DENSOT04
FIAT46413386
FIAT46417010
FIAT46463801
FIAT46471078
FIAT46472021
FIAT46480362
FIAT46548478
FIAT46821457
FIAT5894586
FIAT5896177
FIAT5896824
FIAT71711807
FIAT71711808
FIAT7546519
FIAT7571541
FIAT7571576
FIAT7769243
FIAT7772453
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FIAT9628000280
FIAT9636419280
FIAT9638105780
FIAT9639814380
FORD1000996
FORD1011256
FORD1012639
FORD1032705
FORD1077002
FORD1086020
FORD1110500
FORD1120170
FORD1120829
FORD1120830
FORD1120831
FORD1125332
FORD1220057
FORD1222858
FORD1468761
FORD3899252
FORD3936373
FORD5099727
FORD5099728
FORD5099729
FORD5099775
FORD5099777
FORD5099778
FORD5099828
FORD5099833
FORD5099848
FORD6190831
FORD6726180
FORD7099023
FORD7335128
FORD88SF12405CB
FORD88SF12405EC
FORD890F12405AA
FORD890F12405FA
FORD91OF12405BB
FORD92OF12045EB
FORD92OF12405CAA
FORD92OF12405CBA
FORD92OF12405CBB
FORD92OF12405EA
FORD92OF12405EB
FORD92OF12405FA
FORD92OF12405FB
FORD959F12405AA
FORD95VW12405DA
FORD95WF12405AB
FORD95WF12405CA
FORD95WF12405DA
FORD96XF12405BB
GENERAL MOTORS25186682
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS55565219
GENERAL MOTORS90338179
GENERAL MOTORS90357582
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90397451
GENERAL MOTORS90423215
GENERAL MOTORS90442210
GENERAL MOTORS90442514
GENERAL MOTORS90442650
GENERAL MOTORS90444326
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149455
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93175880
GENERAL MOTORS93175935
GENERAL MOTORS93188550
GENERAL MOTORS96068562
GENERAL MOTORS96068563
GENERAL MOTORS96130723
HONDA980785614G
HONDA980795614E
HONDA980795614EHE
HONDA980795614G
HONDA980795614H
HONDA980795614J
HONDA980795614P
HONDA980795615E
HONDA980795615E01
HONDA980795615G
HONDA980795615G01
HONDA980795615J
HONDA980795615J01
HONDA980795617S
HYUNDAI1881408061
HYUNDAI1881408062
HYUNDAI1881411061
HYUNDAI1882308061
HYUNDAI1882308091
HYUNDAI1882311091
HYUNDAI2740018110
ISUZU5860031240
ISUZU5860076390
ISUZU5861033860
ISUZU8943283720
ISUZU8943283740
ISUZU8970129280
ISUZU8970129300
JAGUAREBC11480
JEEP33003862
JEEPSPZFR6F11G
KIA0K01318110
KIA0K01C18100
KIA0K01C18110
KIA0K2AA18100
KIA0K2AA18110
KIA0K9A718110
LANCIA9614738680
LANCIA9626575480
LANCIA9638105780
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNLP10003
LAND ROVERNLP100190
LAND ROVERNPL000030
LOTUSA100E6277S
LOTUSA918E6039F
LOTUSPS304017621AF
MAZDA18BP03
MAZDA1WT318110
MAZDAB6V718110
MAZDABP0318110
MAZDABP0418110
MAZDABP0818110
MAZDABP1418110
MAZDABP4918110
MAZDABP5018110
MAZDABPY418110
MAZDAF28518110
MAZDAF28618110
MAZDAF2C818110
MAZDAIA5018110
MAZDAJE4418110
MAZDAMAZDBO001
MERCEDES-BENZ0031593103
MERCEDES-BENZ0031594003
MERCEDES-BENZ0031596003
MERCEDES-BENZ0031596503
MERCEDES-BENZ0031597203
MERCEDES-BENZ0031597303
MERCEDES-BENZ0031597503
MERCEDES-BENZ003159750326
MERCEDES-BENZ0031597603
MERCEDES-BENZ0031597803
MERCEDES-BENZ0031599003
MERCEDES-BENZ0031599103
MERCEDES-BENZ0031599203
MERCEDES-BENZ0041592003
MERCEDES-BENZ004159200326
MERCEDES-BENZ0041592603
MERCEDES-BENZ0041593003
MERCEDES-BENZ0041593603
MERCEDES-BENZ0059200326
MERCEDES-BENZ0059750326
MERCEDES-BENZ31593103
MERCEDES-BENZ31594003
MERCEDES-BENZ31596003
MERCEDES-BENZ31596503
MERCEDES-BENZ31597203
MERCEDES-BENZ31597303
MERCEDES-BENZ31597503
MERCEDES-BENZ3159750326
MERCEDES-BENZ31597603
MERCEDES-BENZ31597803
MERCEDES-BENZ31599003
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZ41592003
MERCEDES-BENZ4159200326
MERCEDES-BENZ41592603
MERCEDES-BENZ41593003
MERCEDES-BENZ41593603
MERCEDES-BENZ59200326
MERCEDES-BENZ59750326
MERCEDES-BENZA0031593103
MERCEDES-BENZA0031594003
MERCEDES-BENZA0031596003
MERCEDES-BENZA0031596503
MERCEDES-BENZA0031597203
MERCEDES-BENZA0031597303
MERCEDES-BENZA0031597503
MERCEDES-BENZA003159750326
MERCEDES-BENZA0031597603
MERCEDES-BENZA0031597803
MERCEDES-BENZA0031599003
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
MERCEDES-BENZA0041592003
MERCEDES-BENZA004159200326
MERCEDES-BENZA0041592603
MERCEDES-BENZA0041593003
MERCEDES-BENZA0041593603
MERCEDES-BENZA0059200326
MERCEDES-BENZA0059750326
MITSUBISHICLP37202
MITSUBISHIMD310294
MITSUBISHIMD313443
MITSUBISHIMD321150
MITSUBISHIMD322771
MITSUBISHIMD350291
MITSUBISHIMD358200
MITSUBISHIMD358202
MITSUBISHIMD358203
MITSUBISHIMD851332
MITSUBISHIMN119942
MITSUBISHIMS851332
MITSUBISHIMS851336
MITSUBISHIMS851352
MITSUBISHIMS851358
MITSUBISHIMS851362
MITSUBISHIMS851368
MITSUBISHIMS851502
MITSUBISHIMS851722
MITSUBISHIMS851723
MITSUBISHIMS851728
MITSUBISHIMS851732
MITSUBISHIMS851738
NISSAN2240110P16
NISSAN224011F700
NISSAN224011N516
NISSAN224011P116
NISSAN2240120J06
NISSAN2240127N66
NISSAN224012F200
NISSAN224013682R
NISSAN2240150Y06
NISSAN2240153J04
NISSAN2240153J06
NISSAN2240170J19
NISSAN2240185E16
NISSAN224018651R
NISSAN2240199B09
NISSAN2240199B19
NISSAN22401Y9015
NISSAN22401Y9066
NISSANB240100QAA
OPEL1214000
OPEL1214003
OPEL1214004
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214016
OPEL1214027
OPEL1214112
OPEL1214141
OPEL1214144
OPEL1214145
OPEL1214455
OPEL25193473
PORSCHE99917010390
PORSCHE99917020190
PORSCHE99917020490
PORSCHE99917020491
PORSCHE99917020791
PORSCHE99917021890
PORSCHE99917021990
PROTONMS851358E
RENAULT6001040356
RENAULT6001040357
RENAULT7439146775
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700273462
RENAULT7700274004
RENAULT7700274154
RENAULT7700274155
RENAULT7700500096
RENAULT7700500132
RENAULT7700500144
RENAULT7700500155
RENAULT7700500168
RENAULT7700500180
RENAULT7700855463
RENAULT7700856342
RENAULT7700858444
RENAULT7700871617
RENAULT7701043624
RENAULT8200020791
RENAULT8200020796
RENAULT8200021856
RENAULT8200033622
RENAULT8200656784
RENAULT8671004070
RENAULT8671004086
RENAULT8933003862
RENAULT9632182880
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
ROVERGSP4662
ROVERGSP5658
ROVERGSP6652
ROVERGSP6662
ROVERGSP7662
ROVERGSP7663
ROVERGSP7664
ROVERNLP000030
ROVERNLP000050
ROVERNLP007664EVA
ROVERNLP100130
ROVERNLP100240
ROVERXHM279
ROVERXHM281
SAAB32000118
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
SUBARU22401AA310
SUBARU22401AA320
SUBARU22401AA370
SUBARU22401AA490
SUBARU22401AA520
SUBARU22401AA540
SUBARU22401KA080
SUBARU22401KA150
SUBARU22401KA430
SUBARUSAB330DE2340
SUZUKI0948200426
SUZUKI0948200427
SUZUKI0948200428
SUZUKI0948200429
SUZUKI0948200451
SUZUKI0948200494
SUZUKI0948200505
SUZUKI0948200508
SUZUKI0948200510
SUZUKI9900079X12K20
TOYOTA9004A91011
TOYOTA9008091048
TOYOTA9008091065
TOYOTA9008091066
TOYOTA9008091108
TOYOTA9008091116
TOYOTA9008091204
TOYOTA9008091243
TOYOTA9009870064
TOYOTA9009870077
TOYOTA9091901166
TOYOTA9091901178
TOYOTA9091901179
TOYOTA9091901184
TOYOTA9091901185
TOYOTA9091901187
TOYOTA9091901188
TOYOTA9091901194
TOYOTA9091901195
TOYOTA9091901198
TOYOTA9091901202
TOYOTA9091901220
TOYOTA9091991048
TOYOTA9091991066
TOYOTA90919YZZAF
TOYOTA90919YZZAG
VAUXHALL25193473
VOLVO109X9146775
VOLVO207X9146775
VOLVO2714277
VOLVO271603
VOLVO2716363
VOLVO271727
VOLVO2717270
VOLVO272207
VOLVO272372
VOLVO304X9146775
VOLVO3517980
VOLVO402X9146775
VOLVO8642660
VOLVO8642661
VOLVO9146775
VW004081161A
VW101000004AB
VW101000014AB
VW101000017AB
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000033AA
VW101000033AF
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000041AC
VW101000041AD
VW101000051AA
VW101000054AC
VW101000054AD
VW101000055AA
VW101000065AA
VW101000067AA
VW101000068A
VW101000068AA
VW101905607
VW101905608AA
VW101905610A
VW101905615A
VW101905616
VW199917766
VWJZW905603D
Vastaavia ajoneuvoja
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat ALFA ROMEO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 10.1995 - 01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 10.1995 - 01.2001
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK 110 01.2001 - 03.2010
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. 16V 110 03.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 Sedan (932) 1.6 16V T.SPARK 88 09.1997 - 09.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. 88 01.2000 - 05.2006
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. 109 06.1987 - 09.1998
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark 114 09.1998 - 06.2007
ALFA ROMEO 33 Hatchback (907A) 1.7 16V 95 01.1990 - 09.1994
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 97 01.1990 - 09.1994
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S. 107 05.1985 - 02.1992
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS 119 11.2003 - 09.2010
ALFA ROMEO GTV (916, 916C) 2.0 T.SPARK 16V 110 06.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO Spider (916, 916S) 2.0 T.SPARK 16V 110 06.1995 - 04.2005
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat ALPINA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ALPINA B10 Sedan (E34) 4.6 250 03.1994 - 04.1995
ALPINA B10 Sedan (E39) 3.2 191 12.1996 - 02.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 01.1997 - 10.2003
ALPINA B12 Sedan (E38) 5.7 285 12.1995 - 09.1998
ALPINA B12 Coupe (E31) 5.0 258 06.1990 - 05.1994
ALPINA B3 Sedan (E36) 3.0 184 04.1993 - 12.1995
ALPINA B3 Sedan (E46) 3.3 206 03.1999 - 01.2006
ALPINA B3 Cabriolet (E36) 3.0 184 04.1993 - 02.1996
ALPINA B3 Cabriolet (E46) 3.3 206 10.2000 - 12.2005
ALPINA B3 Coupe (E36) 3.2 195 04.1996 - 03.1999
ALPINA B3 Coupe (E46) 3.3 206 03.1999 - 07.2002
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 04.1996 - 03.1999
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 03.1999 - 01.2005
ALPINA B5 Sedan (E60) 4.4 S 390 03.2005 - 09.2010
ALPINA B5 Touring (E61) 4.4 368 03.2005 - 09.2010
ALPINA B6 Cabriolet (E64) 4.4 368 04.2006 - 08.2007
ALPINA B6 Coupe (E63) 4.4 390 08.2007 - 08.2010
ALPINA B7 Sedan (E65) 4.4 368 12.2003 - 06.2008
ALPINA B8 Coupe (E36) 4.6 245 01.1995 - 03.1998
ALPINA Roadster S (E85) 3.3 221 07.2003 - 12.2005
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat AUDI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 110 09.1991 - 07.1994
AUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.6 110 12.1990 - 07.1994
AUDI 80 B3 (89, 89Q, 8A) 2.0 E 16V 101 03.1990 - 09.1991
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E 16V 103 09.1991 - 01.1996
AUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E 16V 103 09.1991 - 12.1994
AUDI A2 (8Z0) 1.4 55 02.2000 - 08.2005
AUDI A3 Cabriolet (8P7) 1.6 75 09.2008 - 05.2010
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.6 74 09.1996 - 05.2003
AUDI A3 Hatchback (8P1) 1.6 E-Power 75 05.2003 - 08.2012
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 75 09.2004 - 03.2013
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 74 11.1994 - 09.2001
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 75 04.2001 - 12.2004
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 75 11.2004 - 06.2008
AUDI A4 B6/B7 Cabriolet (8H7, 8HE) 2.4 125 04.2002 - 03.2009
AUDI A4 B5 Sedan (8D2) 1.6 74 11.1994 - 08.2001
AUDI A4 B6 Sedan (8E2) 3.0 162 11.2000 - 12.2004
AUDI A4 B7 Sedan (8EC) 1.6 75 11.2004 - 06.2008
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 16V 103 06.1994 - 12.1997
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.8 92 12.1997 - 01.2005
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 quattro 246 03.2005 - 05.2006
AUDI A6 C4 Sedan (4A2) 2.0 16V 103 06.1994 - 10.1997
AUDI A6 C5 Sedan (4B2) 2.4 121 02.1997 - 01.2005
AUDI A6 C6 Sedan (4F2) 4.2 quattro 246 05.2004 - 05.2006
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 128 03.1994 - 09.2002
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 quattro 246 10.2002 - 07.2010
AUDI Allroad C5 (4BH) 4.2 V8 quattro 220 07.2002 - 08.2005
AUDI Cabriolet B4 (8G7) 2.6 110 11.1992 - 08.2000
AUDI Coupe B3 (89, 8B) 2.0 16 V 103 08.1991 - 12.1996
AUDI TT Coupe (8N3) 1.8 T 132 10.1998 - 06.2006
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat AUSTIN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 59 03.1983 - 08.1990
AUSTIN Montego Farmari (XE) 1.6 LS 61 10.1984 - 08.1988
AUSTIN Montego Sedan (XE) 1.6 LS,HL 61 04.1984 - 08.1988
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat AUTOBIANCHI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 33 03.1985 - 10.1995
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat BEDFORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
BEDFORD Rascal Van 1.0 Neliveto 34 07.1986 - 06.1990
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat BENTLEY malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
BENTLEY Arnage Sedan 4.4 V8 260 03.1998 - 12.2013
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat BMW malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
BMW 1 Hatchback (E81) 116i 1.6 85 04.2007 - 12.2011
BMW 1 Hatchback (E87) 116i 1.6 85 11.2003 - 06.2011
BMW 3 Cabriolet (E30) 318i 1.8 83 09.1987 - 10.1993
BMW 3 Cabriolet (E36) 320i 2.0 110 03.1993 - 04.1999
BMW 3 Cabriolet (E46) 323Ci 2.5 125 04.2000 - 12.2007
BMW 3 Compact (E36) 316i 1.6 75 03.1994 - 08.2000
BMW 3 Compact (E46) 316ti 1.8 85 03.2001 - 02.2005
BMW 3 Coupe (E36) 318is 1.8 103 03.1992 - 04.1999
BMW 3 Coupe (E46) 323Ci 2.5 125 02.1999 - 07.2006
BMW 3 Sedan (E30) 316i 1.6 73 09.1987 - 08.1991
BMW 3 Sedan (E36) 316i 1.6 73 09.1990 - 02.1998
BMW 3 Sedan (E46) 318i 1.9 87 02.1998 - 04.2005
BMW 3 Sedan (E90) 316i 1.6 85 09.2005 - 10.2011
BMW 3 Touring (E30) 318i 1.8 83 09.1987 - 06.1994
BMW 3 Touring (E36) 320i 2.0 110 01.1995 - 10.1999
BMW 3 Touring (E46) 320i 2.0 110 10.1999 - 02.2005
BMW 5 Sedan (E28) 520i 2.0 110 12.1986 - 12.1987
BMW 5 Sedan (E34) 520i 2.0 24V 110 08.1989 - 09.1995
BMW 5 Sedan (E39) 520i 2.0 110 11.1995 - 06.2003
BMW 5 Sedan (E60) 520i 2.2 125 12.2001 - 03.2010
BMW 5 Touring (E34) 520i 2.0 110 11.1991 - 01.1997
BMW 5 Touring (E39) 520i 2.0 110 09.1996 - 05.2004
BMW 5 Touring (E61) 525i 2.5 141 06.2004 - 12.2010
BMW 6 Cabriolet (E64) 645Ci 4.4 245 04.2004 - 08.2005
BMW 6 Coupe (E63) 645Ci 4.4 245 01.2004 - 08.2005
BMW 7 (E32) 730i / iL 3.0 V8 160 04.1992 - 09.1994
BMW 7 (E38) 730i / iL 3.0 155 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 735i / Li 3.6 200 11.2001 - 07.2008
BMW 8 (E31) 850CSi 5.6 280 02.1993 - 12.1999
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 01.2004 - 08.2006
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 05.2000 - 12.2006
BMW Z3 Coupe (E36) 2.8 i 141 07.1997 - 06.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i 103 10.1995 - 01.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 02.2003 - 12.2005
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 06.2000 - 06.2003
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat CADILLAC malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CADILLAC CTS I Sedan (GMX320) 3.2 160 03.2002 - 09.2007
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat CATERHAM malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CATERHAM 21 Cabriolet 1.6 i 86 01.1994 - 12.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat CHERY malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CHERY A3 Sedan 1.6 88 09.2008 - 12.2010
CHERY Tiggo (T11) 1.6 80 07.2006 - 12.2010
CHERY Tiggo 1.8 97 04.2010 - 12.2014
CHERY Tiggo 5 2.0 102 11.2013 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat CHEVROLET malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CHEVROLET Aveo / Kalos Sedan (T250, T255) 1.4 69 03.2005 - ...
CHEVROLET Aveo Sedan (T300) 1.6 85 03.2011 - ...
CHEVROLET Aveo Hatchback (T300) 1.6 85 03.2011 - ...
CHEVROLET Captiva (C100, C140) 2.4 100 06.2006 - ...
CHEVROLET Cruze Sedan (J300) 1.6 91 05.2009 - ...
CHEVROLET Cruze Farmari (J308) 1.6 91 08.2012 - ...
CHEVROLET Cruze Hatchback (J305) 1.8 104 06.2011 - ...
CHEVROLET Epica Sedan 2.0 105 06.2006 - ...
CHEVROLET Evanda Sedan (V200) 2.0 96 03.2005 - ...
CHEVROLET Kalos Hatchback 1.4 16V 69 03.2005 - 05.2008
CHEVROLET Lacetti Hatchback (J200) 1.4 16V 70 03.2005 - ...
CHEVROLET Lacetti Sedan (J200) 1.6 80 03.2005 - 03.2013
CHEVROLET Lacetti Farmari (J200) 1.6 80 03.2005 - ...
CHEVROLET Lanos Sedan 1.6 16V 78 11.2005 - ...
CHEVROLET Nubira Sedan 1.6 80 01.2005 - 12.2011
CHEVROLET Nubira Farmari 1.6 80 03.2005 - 12.2011
CHEVROLET Orlando (J309) 1.8 104 02.2011 - ...
CHEVROLET Rezzo (U100) 1.6 77 03.2005 - ...
CHEVROLET Trax 1.6 85 12.2012 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat CHRYSLER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CHRYSLER Cirrus Sedan 2.0 LX 96 05.1994 - 09.2000
CHRYSLER Neon I 2.0 16V 98 05.1994 - 08.1999
CHRYSLER Neon II 2.0 16V 98 08.1999 - 12.2006
CHRYSLER PT Cruiser Farmari 1.6 85 11.2001 - 12.2010
CHRYSLER Stratus Sedan (JA) 2.0 LE 96 12.1995 - 04.2001
CHRYSLER Stratus Cabriolet (JX) 2.0 LE 96 06.1996 - 04.2001
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i 98 01.1995 - 03.2001
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat CITROËN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CITROËN AX 1.0 33 07.1986 - 12.1998
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.4 i 55 07.1996 - 12.2011
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.1 i 44 07.1996 - 12.2011
CITROËN BX Hatchback 1.4 55 10.1988 - 02.1993
CITROËN BX Farmari 1.4 44 01.1987 - 01.1992
CITROËN C15 Van 1.1 i 44 07.1987 - 12.1996
CITROËN C15 Farmari 1.1 40 05.1987 - 07.1996
CITROËN C2 Hatchback (JM) 1.1 44 09.2003 - ...
CITROËN C3 I Hatchback (FC, FN) 1.1 i 44 02.2002 - ...
CITROËN C3 II (SC) 1.1 BiFuel 44 11.2009 - ...
CITROËN C3 Pluriel 1.4 54 05.2003 - ...
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T. 108 06.1994 - 07.2002
CITROËN Jumper I Bussi (230) 2.0 80 02.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
CITROËN Jumper I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
CITROËN Nemo Farmari 1.4 54 04.2009 - ...
CITROËN Nemo Van 1.4 54 02.2008 - ...
CITROËN Saxo Hatchback 1.0 X 33 02.1996 - 04.2004
CITROËN Xantia Farmari (X2) 3.0 V6 140 01.1998 - 04.2003
CITROËN Xantia Farmari (X1, X2) 2.0 i 89 06.1995 - 01.1998
CITROËN Xantia Hatchback (X1, X2) 1.6 i 65 03.1993 - 01.1998
CITROËN XM I Hatchback (Y3) 3.0 V6 123 05.1989 - 06.1994
CITROËN XM II Hatchback (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN XM II Farmari (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN Xsara Hatchback (N1) 1.8 i 66 04.1997 - 03.2005
CITROËN Xsara Farmari (N2) 1.4 i 55 10.1997 - 08.2005
CITROËN Xsara Coupe (N0) 1.8 i 66 02.1998 - 03.2005
CITROËN ZX Hatchback (N2) 1.4 i 55 03.1991 - 10.1997
CITROËN ZX Farmari (N2) 1.8 i 74 10.1993 - 02.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat DACIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DACIA Dokker Express 1.6 61 12.2012 - ...
DACIA Dokker Farmari (KE_) 1.6 61 11.2012 - ...
DACIA Duster SUV 1.6 16V LPG 77 04.2010 - 01.2018
DACIA Duster Van 1.6 16V Hi-Flex 77 04.2011 - ...
DACIA Lodgy (JS_) 1.6 61 03.2012 - ...
DACIA Logan I Sedan (LS) 1.4 MPI LPG 55 09.2004 - ...
DACIA Logan I Pick-up (US) 1.4 55 03.2008 - ...
DACIA Logan I Express (FS) 1.6 MPI 85 62 03.2009 - ...
DACIA Logan II Sedan (L8) 1.6 16V 77 01.2013 - ...
DACIA Logan I MCV (KS) 1.6 MPI 85 62 02.2007 - ...
DACIA Logan II MCV (L8) 1.6 62 06.2013 - ...
DACIA Sandero I (SD) 1.6 MPI 85 62 06.2008 - ...
DACIA Solenza (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 02.2003 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat DAEWOO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DAEWOO Espero 1.5 16V 66 10.1993 - 06.1999
DAEWOO Evanda 2.0 96 08.2002 - ...
DAEWOO Kalos Hatchback 1.4 16V 69 04.2003 - ...
DAEWOO Kalos Sedan 1.4 69 05.2003 - 12.2004
DAEWOO Korando SUV 2.3 105 01.1999 - ...
DAEWOO Korando SUV Cabriolet (KJ) 2.3 105 02.1999 - ...
DAEWOO Lacetti Hatchback 1.4 70 02.2004 - ...
DAEWOO Lanos Hatchback 1.6 16V 78 05.1997 - ...
DAEWOO Lanos Sedan 1.6 16V 78 02.1997 - ...
DAEWOO Leganza 2.0 16V 98 06.1997 - 04.2004
DAEWOO Musso 2.3 103 01.1999 - ...
DAEWOO Nexia I Hatchback (N100) 1.5 16V 66 02.1995 - 08.1997
DAEWOO Nexia I Sedan (N100) 1.5 16V 66 02.1995 - 08.1997
DAEWOO Nubira Hatchback (J100) 2.0 16V 98 05.1997 - ...
DAEWOO Nubira Sedan (J100) 2.0 16V 98 05.1997 - ...
DAEWOO Nubira Sedan (J200) 1.6 80 07.2003 - ...
DAEWOO Nubira Farmari (J100) 1.6 16V 78 05.1997 - ...
DAEWOO Nubira Farmari (J200) 1.6 80 07.2003 - ...
DAEWOO Rexton 2.3 RX230 4x4 110 05.2002 - ...
DAEWOO Tacuma (U100) 2.0 94 09.2000 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat DAIHATSU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DAIHATSU Applause I Hatchback (A101, A111) 1.6 16V 66 06.1989 - 07.1997
DAIHATSU Charade III Hatchback (G100, G101, G102) 1.3 i 66 06.1988 - 01.1993
DAIHATSU Charade III Sedan (G102) 1.3 66 11.1990 - 02.1993
DAIHATSU Charade IV Hatchback (G200, G202) 1.3 i 16V 62 01.1993 - 09.2000
DAIHATSU Charade IV Sedan (G203) 1.5 i 16V 66 06.1994 - 01.2001
DAIHATSU Copen I 1.3 64 03.2006 - 09.2012
DAIHATSU Extol Bussi (S22, S23) 1.3 63 07.2000 - 11.2011
DAIHATSU Extol Van 1.3 66 07.2000 - ...
DAIHATSU Feroza Hard Top (F300) 1.6 16V 4WD 63 10.1988 - 12.1999
DAIHATSU Feroza Soft Top (F300) 1.6 16V 63 10.1988 - 12.1999
DAIHATSU Rocky SUV (F7, F8) 1.6 4x4 70 09.1989 - 12.1992
DAIHATSU Gran Move (G3) 1.5 16V 66 10.1996 - ...
DAIHATSU Hijet Pick-up (S200) 1.3 48 06.1998 - ...
DAIHATSU Hijet Bussi (S85) 1.3 48 08.1998 - ...
DAIHATSU Hijet Van (S85) 1.3 i 16V 48 05.1998 - 10.2005
DAIHATSU Sirion I (M100) 1.3 Sport 4WD 75 08.2000 - 03.2005
DAIHATSU Sirion II (M300) 1.3 (M301) 64 01.2005 - ...
DAIHATSU Terios I (J1) 1.3 4WD (J100) 61 10.1997 - 10.2005
DAIHATSU Terios II (J2) 1.3 VVT-i 4x4 63 11.2005 - ...
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 (M201) 64 02.2001 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat DODGE malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DODGE Neon I Sedan 2.0 16V 98 05.1994 - 08.1999
DODGE Neon Coupe 2.0 Highline 98 01.1994 - 09.1999
DODGE Neon II Sedan 2.0 16V 98 08.1999 - ...
DODGE Stratus Sedan 2.0 16V 98 12.1995 - 04.2001
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat DR malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DR DR 1 Hatchback 1.0 50 03.2010 - 12.2014
DR DR 2 Hatchback 1.3 61 09.2010 - 12.2014
DR DR 5 SUV 1.6 80 01.2011 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat FIAT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FIAT Brava Hatchback (182) 1.4 55 10.1995 - 12.2002
FIAT Bravo I Hatchback (182) 1.4 55 10.1995 - 10.2001
FIAT Cinquecento (170) 1.1 Sporting 40 10.1994 - 01.1998
FIAT Coupe (175) 1.8 16V 96 03.1996 - 08.2000
FIAT Ducato II Bussi (230) 2.0 Panorama/Combinato 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
FIAT Ducato II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.0 81 04.2002 - 07.2006
FIAT Ducato II Van (230L) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
FIAT Fiorino II Pick-up (146) 1.4 49 05.1994 - 05.2001
FIAT Fiorino III Van / Farmari (225) 1.4 54 11.2007 - ...
FIAT Fiorino II Van (146) 70 i.e. 1.4 49 05.1994 - 05.2001
FIAT Marea Sedan (185) 1.4 80 12V 59 09.1996 - 08.2002
FIAT Marea Weekend (185) 1.4 80 12V 59 09.1996 - 02.2003
FIAT Multipla (186) 1.6 100 16V 76 04.1999 - 06.2010
FIAT Palio I Hatchback (178) 1.2 54 04.1996 - ...
FIAT Palio I Weekend (178) 1.2 54 04.1996 - ...
FIAT Panda I Hatchback (141) 1.0 4x4 32 01.1985 - 07.2004
FIAT Panda Van (141) 0.7 25 01.1986 - 02.2004
FIAT Punto I Hatchback (176) 1.1 55 40 09.1993 - 09.1999
FIAT Punto II Hatchback (188) 1.8 130 HGT 96 09.1999 - 03.2012
FIAT Punto I Cabriolet (176) 1.2 60 43 04.1994 - 06.2000
FIAT Punto I Van (176) 1.1 40 04.1996 - 02.2000
FIAT Qubo (225) 1.4 54 02.2008 - ...
FIAT Seicento / 600 Hatchback (187) 1.1 40 01.1998 - 01.2010
FIAT Seicento / 600 Van (287) 1.1 40 01.1998 - 01.2010
FIAT Siena (178, 172) 1.2 54 09.1998 - 12.2009
FIAT Stilo Hatchback (192) 2.4 20V 125 10.2001 - 11.2006
FIAT Strada Pick-up (178) 1.2 54 06.1999 - ...
FIAT Ulysse I (220) 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat FORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FORD Escort Express '86 (ALF) 1.6 60 02.1986 - 07.1990
FORD Escort Mk2 Sedan (ATH) 1.6 RS 62 12.1974 - 08.1980
FORD Escort Mk6 Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 2.0 110 02.1995 - 02.1998
FORD Fiesta Mk2 Hatchback (FBD) 1.4 52 10.1986 - 02.1989
FORD Fiesta Mk3 Hatchback (GFJ) 1.4 54 03.1989 - 12.1995
FORD Fiesta Mk2 Van (FVD) 1.4 52 09.1986 - 09.1989
FORD Galaxy Mk1 (WGR) 2.8 i V6 128 11.1995 - 04.2000
FORD Orion Mk3 (GAL) 1.4 54 07.1990 - 12.1993
FORD Scorpio Mk1 Hatchback (GAE, GGE) 2.9 i 24V 143 04.1991 - 09.1994
FORD Scorpio Mk1 Farmari (GGE) 2.9 24V 143 08.1993 - 09.1994
FORD Scorpio Mk1 Sedan (GGE) 2.9 i 24V 143 05.1989 - 09.1994
FORD Scorpio Mk2 Sedan (GFR, GGR) 2.0 i 85 10.1994 - 08.1998
FORD Scorpio Mk2 Farmari (GNR, GGR) 2.0 i 85 10.1994 - 08.1998
FORD Transit Mk4 Bussi (VE83) 2.0 84 06.1994 - 03.2000
FORD Transit Mk4 Van (VE83) 2.0 84 06.1994 - 03.2000
FORD Transit Mk4 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (VE83) 2.0 84 08.1994 - 03.2000
FORD Transit Mk4 Tourneo 2.0 84 11.1994 - 12.2000
FORD Transit Mk5 Van (V184, V185) 2.3 16V [RWD] 107 04.2001 - 05.2006
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat FORD USA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FORD USA Probe Mk2 (ECP) 2.5 V6 24V 119 10.1993 - 03.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat GREAT WALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
GREAT WALL Hover H5 2.4 Neliveto (CC6461) 100 06.2010 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat HONDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HONDA Accord V Sedan (CE, CF) 2.2 i VTEC 110 02.1996 - 10.1998
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 1.8 i 100 12.1999 - 12.2002
HONDA Accord VI Sedan (CK, CG, CH, CF8) 1.8 i (CG8) 100 10.1998 - 12.2002
HONDA City Sedan (GE4) 1.3 60 10.2005 - 07.2008
HONDA Civic IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.3 16V KAT 55 10.1988 - 09.1991
HONDA Civic V Coupe (EJ) 1.6 i Vtec 92 01.1994 - 03.1996
HONDA Civic V Hatchback (EG) 1.3 16V 55 10.1991 - 11.1995
HONDA Civic V Sedan (EG, EH) 1.6 16V Vtec 92 10.1991 - 11.1995
HONDA Civic VI Aerodeck (MB, MC) 1.8 16V 124 04.1998 - 02.2001
HONDA Civic VI Coupe (EJ, EM1) 1.6 i Vtec 118 04.1999 - 12.2000
HONDA Civic VI Fastback (MA, MB) 1.6 i 83 09.1994 - 02.2001
HONDA Civic VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i 55 11.1995 - 02.2001
HONDA Civic VI Sedan (EJ, EK) 1.4 i 66 11.1995 - 02.2001
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 108 01.1999 - 02.2002
HONDA CRX II Coupe (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec 110 10.1989 - 02.1992
HONDA CRX III Targa (EH, EG) 1.6 ESi 92 03.1992 - 12.1998
HONDA Jazz II Hatchback (GD, GE3, GE2) 1.3 iDSi 63 03.2002 - 10.2008
HONDA Jazz II Sedan (GD) 1.3 (GD6) 63 05.2003 - 07.2008
HONDA NSX I Cabriolet (NA) 3.2 24V Vtec 206 01.1997 - 09.2005
HONDA NSX I Coupe (NA) 3.2 24V Vtec 206 01.1997 - 09.2005
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat HYUNDAI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HYUNDAI Accent I Hatchback (X-3) 1.5 i 16V 73 12.1995 - 01.2000
HYUNDAI Accent II Hatchback (LC) 1.6 77 12.2002 - 11.2005
HYUNDAI Accent II Sedan (LC) 1.6 77 12.2002 - 11.2005
HYUNDAI Accent III Hatchback (MC) 1.4 GL 71 11.2005 - 11.2010
HYUNDAI Accent III Sedan (MC) 1.4 GL 71 11.2005 - 11.2010
HYUNDAI Lantra II Farmari (J-2) 1.5 12V 65 04.1997 - 10.2000
HYUNDAI S-Coupé (SLC) 1.5 i Turbo 85 04.1991 - 05.1996
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat INFINITI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
INFINITI I30 Sedan 3.0 142 01.1997 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat INNOCENTI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
INNOCENTI Elba (146) 1.4 i.e. (146EN, 146EQ) 49 09.1994 - 12.1996
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat ISUZU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ISUZU Gemini Hatchback (JT) 1.6 GTI 16V 84 08.1988 - 12.1990
ISUZU Impulse Coupe 1.6 120 01.1990 - 12.1993
ISUZU Trooper II SUV (UB) 3.2 130 08.1991 - 07.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat JAGUAR malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
JAGUAR XJ Coupe 3.6 162 10.1983 - 12.1988
JAGUAR XJ Sedan (X300, X330) 6 Sovereign 4.0 177 09.1994 - 07.1997
JAGUAR XJ Sedan (XJ40, XJ81) 6 4.0 163 09.1989 - 11.1994
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat JEEP malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
JEEP Cherokee II (XJ) 4.0 131 10.1986 - 09.1990
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat KIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
KIA Carens I (FC) 1.8 i 81 11.2000 - 07.2002
KIA Carens II (FJ) 1.6 77 07.2002 - ...
KIA Clarus Sedan (K9A) 2.0 i 16V 98 07.1996 - 11.2001
KIA Clarus Farmari (GC) 2.0 i 16V 98 05.1998 - ...
KIA Retona (CE) 2.0 16V 94 05.2000 - 12.2001
KIA Rio I Sedan (DC) 1.5 16V 72 09.2000 - 02.2005
KIA Rio I Farmari (DC) 1.5 16V 72 08.2000 - 02.2005
KIA Roadster 1.8 100 08.1999 - ...
KIA Shuma I Hatchback (FB) 1.8 i 16V 81 10.1997 - 03.2001
KIA Shuma II Hatchback (FB) 1.8 84 05.2001 - 08.2004
KIA Sportage I (K00, JA) 2.0 i 16V 4WD 94 04.1994 - 08.2004
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat LADA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LADA Granta (2190) 1.6 (VAZ-21126) 72 10.2011 - ...
LADA Granta Farmari (2194) 1.6 (21942) 72 08.2018 - ...
LADA Granta Hatchback (2192) 1.6 (21922) 72 08.2018 - ...
LADA Kalina II Farmari (2194) 1.6 72 11.2013 - ...
LADA Kalina II Hatchback (2192) 1.6 NFR 100 09.2016 - ...
LADA Vesta Sedan (GFL_) 1.6 78 11.2015 - ...
LADA Xray (GAB_) 1.6 (GAB43) 81 02.2016 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat LANCIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LANCIA Dedra Sedan (835) 1.8 16V LE 83 01.1996 - 07.1999
LANCIA Dedra Farmari (835) 1.8 16V LE 83 01.1996 - 07.1999
LANCIA Delta II (836) 1.8 i.e. 16V 83 01.1996 - 08.1999
LANCIA Kappa Sedan (838) 2.0 20V 107 08.1994 - 10.2001
LANCIA Kappa Coupe (838) 2.0 16V Turbo 151 11.1996 - 03.2001
LANCIA Kappa Farmari (838) 2.0 16V Turbo 151 07.1996 - 10.2001
LANCIA Lybra Sedan (839) 1.6 16V 76 07.1999 - 10.2005
LANCIA Lybra Farmari (839) 1.6 16V 76 07.1999 - 10.2005
LANCIA Thesis (841) 2.0 Turbo 136 07.2002 - 07.2009
LANCIA Y (840) 1.4 12V 55 11.1995 - 09.2003
LANCIA Y10 (156) 1.1 Avenue 40 01.1995 - 12.1995
LANCIA Zeta (220) 2.0 Turbo 108 05.1995 - 09.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat LAND ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LAND ROVER Discovery I (LJ) 2.0 16 V 4x4 99 06.1989 - 10.1998
LAND ROVER Range Rover III (L322) 4.4 4x4 210 03.2002 - 08.2005
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat LEXUS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LEXUS GS I (JZS147_) 3.0 156 01.1993 - 08.1997
LEXUS GS II (S16) 3.0 T3 163 08.1997 - 10.2000
LEXUS IS I Sedan (XE10) 2.0 114 04.1999 - 07.2005
LEXUS IS I Sportcross (XE10) 2.0 114 10.2002 - 10.2005
LEXUS LS I (XF10) 4.0 180 12.1989 - 12.1994
LEXUS LS II (XF20) 4.0 194 12.1994 - 08.1997
LEXUS SC I Coupe (Z30) 400 194 08.1991 - 06.2000
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat LOTUS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LOTUS Elan Cabriolet 1.6 i 16V Turbo 123 09.1989 - 11.1995
LOTUS Elise S2 1.8 99 10.2003 - ...
LOTUS Esprit S4 (082) 3.5 V8 32V Turbo 260 02.1996 - 06.2003
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat MAZDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) 1.8 16V 4WD 76 09.1989 - 12.1993
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 2.0 96 01.2001 - 05.2004
MAZDA 323 P V Hatchback (BA) 1.3 16V 54 10.1996 - 09.1998
MAZDA 626 III Sedan (GD) 1.8 65 11.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 1.8 65 11.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Farmari (GV) 1.8 65 01.1988 - 09.1997
MAZDA 626 IV Sedan (GE) 2.0 i 85 01.1992 - 04.1997
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 85 08.1991 - 04.1997
MAZDA 929 II Coupe (HB) 2.0 74 03.1984 - 07.1987
MAZDA 929 III Sedan (HC) 2.2 12V 94 04.1989 - 06.1991
MAZDA 323 F IV Hatchback (BG) 1.6 62 08.1989 - 07.1994
MAZDA 323 S IV Sedan (BG) 1.8 16V GT 94 06.1989 - 07.1994
MAZDA 323 F V Hatchback (BA) 2.0 24V 106 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S VI Sedan (BJ) 2.0 96 01.2001 - 05.2004
MAZDA MX-5 I (NA) 1.6 85 05.1990 - 04.1998
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V 103 01.1998 - 10.2005
MAZDA Xedos 6 (CA) 2.0 V6 106 01.1992 - 10.1999
MAZDA Xedos 9 (TA) 2.5 24V 123 07.1993 - 09.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat MERCEDES-BENZ malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MERCEDES-BENZ A-sarja (W168) A 140 1.4 (168.031, 168.131) 60 07.1997 - 08.2004
MERCEDES-BENZ A-sarja (W169) A 170 1.7 (169.032, 169.332) 85 09.2004 - 06.2012
MERCEDES-BENZ B-sarja (W245) B 170 1.7 (245.232) 85 03.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W202) C 180 1.8 (202.018) 90 03.1993 - 05.2000
MERCEDES-BENZ C-sarja Sedan (W203) C 180 2.0 (203.035) 95 05.2000 - 06.2002
MERCEDES-BENZ C-sarja Sportcoupe (CL203) C 180 2.0 (203.735) 95 03.2001 - 05.2002
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S202) C 180 1.8 (202.078) 90 06.1996 - 03.2001
MERCEDES-BENZ C-sarja T-modell (S203) C 200 2.0 Kompressor (203.245) 120 03.2001 - 05.2002
MERCEDES-BENZ CLK Coupe (C208) 200 2.0 (208.335) 100 06.1997 - 06.2002
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A208) 200 2.0 (208.435) 100 03.1998 - 03.2002
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W124) E 420 4.2 (124.034) 205 06.1993 - 06.1995
MERCEDES-BENZ E-sarja Sedan (W210) E 200 2.0 (210.035) 100 06.1995 - 03.2002
MERCEDES-BENZ E-sarja T-modell (S210) E 200 2.0 (210.235) 100 06.1996 - 03.2003
MERCEDES-BENZ ML-sarja (W163) ML 230 2.3 (163.136) 110 02.1998 - 06.2005
MERCEDES-BENZ S-sarja Coupe (C140) SEC/CL 500 5.0 (140.070) 235 10.1992 - 02.1999
MERCEDES-BENZ S-sarja Sedan (W140) S 420 4.2 (140.042) 205 02.1991 - 10.1998
MERCEDES-BENZ W124 Sedan (W124) 500 E 5.0 (124.036) 240 01.1991 - 06.1993
MERCEDES-BENZ SL Cabriolet (R129) 500 5.0 (129.067) 235 09.1992 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 2.0 (170.435) 100 09.1996 - 03.2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 2-T Bussi (W901, W902) 214 2.3 105 02.1995 - 05.2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 2-T Flatbed Kuorma-auto/Alusta (W901, W902) 214 2.3 105 02.1995 - 05.2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 2-T Van (W901, W902) 214 2.3 105 02.1995 - 05.2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 3-T Van (W903) 314 2.3 105 02.1995 - 05.2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 4-T Bussi (W904) 414 2.3 105 02.1996 - 05.2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 4-T Flatbed Kuorma-auto/Alusta (W904) 414 2.3 105 02.1996 - 05.2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 4-T Van (W904) 414 2.3 105 02.1996 - 05.2006
MERCEDES-BENZ V-sarja (W638/2) V 230 2.3 (638.234, 638.294) 105 10.1996 - 07.2003
MERCEDES-BENZ Vaneo (W414) 1.6 (414.700) 75 02.2002 - 07.2005
MERCEDES-BENZ Vito Bussi (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 95 02.1996 - 07.2003
MERCEDES-BENZ Vito Van (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 95 03.1997 - 07.2003
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat MINI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MINI Cabriolet (R52) 1.6 One 66 07.2004 - 11.2007
MINI Hatchback (R50, R53) 1.6 One 66 06.2001 - 09.2006
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat MITSUBISHI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MITSUBISHI 3000GT Coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD 210 06.1992 - 08.1999
MITSUBISHI Carisma Hatchback (DA2A, DAO) 1.6 66 07.1995 - 06.2006
MITSUBISHI Carisma Sedan (DA2A, DAO) 1.6 66 09.1996 - 06.2006
MITSUBISHI Colt IV (CA0) 1.8 GTi 16V 103 04.1992 - 04.1996
MITSUBISHI Colt V (CJ0) 1.6 76 09.2000 - 09.2003
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI 93 11.1992 - 08.1996
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 GLSI 93 11.1992 - 08.1996
MITSUBISHI Galant VIII Farmari (EA0) 2.0 100 09.1996 - 10.2003
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 100 09.1996 - 10.2004
MITSUBISHI Lancer Farmari (C1_V, C3_V) 1.5 55 09.1985 - 12.1987
MITSUBISHI Lancer Sedan (C12V, C37V) 1.5 GLX 55 11.1983 - 04.1988
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V 83 06.1992 - 05.1994
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C6_A, C7_A) 1.5 62 04.1988 - 05.1992
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 83 06.1992 - 12.1996
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.6 16V 66 12.1995 - 08.2003
MITSUBISHI Lancer VII Farmari (CS_W, CT_W) 1.6 72 09.2003 - 10.2008
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.3 60 09.2003 - 12.2013
MITSUBISHI Pajero I (L040) 3.0 V6 104 11.1988 - 11.1990
MITSUBISHI Sigma Sedan 3.0 V6 151 12.1990 - 07.1996
MITSUBISHI Space Runner I (N1, N2) 1.8 90 10.1991 - 08.1999
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V 63 06.1998 - 12.2004
MITSUBISHI Space Wagon II (N3) 1.8 90 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI Space Wagon III (N5) 2.0 98 10.1998 - 12.2004
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat MORGAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MORGAN Aero 8 Cabriolet 4.4 210 10.2000 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat NISSAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
NISSAN 100NX (B13) 1.6 SR 75 09.1993 - 10.1994
NISSAN 200SX (S14) 2.0 i 16V 118 10.1993 - 12.1999
NISSAN Almera Sedan (N15) 1.4 GX,LX 55 07.1995 - 07.2000
NISSAN Almera Hatchback (N15) 1.4 S,GX,LX 55 07.1995 - 03.2000
NISSAN Bluebird Sylphy II Sedan (G11) 1.6 (G15) 75 12.2012 - ...
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.6 16V 70 08.2003 - ...
NISSAN Maxima III Sedan (J30) 3.0 i 125 10.1988 - 06.1994
NISSAN Maxima IV QX Sedan (A32) 2.0 103 01.1995 - 08.2000
NISSAN Maxima V QX Sedan (A33) 3.0 V6 24V 147 03.2000 - 11.2003
NISSAN Maxima V Farmari (A33) 3.0 QX 142 10.1997 - 12.2000
NISSAN Pathfinder I (WD21) 3.0 4WD 95 07.1986 - 08.1995
NISSAN Primastar Bussi (X83) 2.0 88 03.2001 - ...
NISSAN Primera Sedan (P10) 1.6 66 06.1990 - 06.1996
NISSAN Primera Sedan (P11) 1.6 16V 73 09.1996 - 12.2001
NISSAN Primera Hatchback (P10) 1.6 66 06.1990 - 01.1996
NISSAN Primera Hatchback (P11) 1.6 16V 73 09.1996 - 07.2002
NISSAN Primera Farmari (W10) 1.6 i 66 07.1990 - 03.1998
NISSAN Primera Farmari (WP11) 1.6 16V 66 04.1998 - 12.2001
NISSAN Serena (C23) 2.0 93 11.1992 - 09.2001
NISSAN Sunny Sedan (N13) 1.6 88 02.1987 - 10.1988
NISSAN Sunny Hatchback (N13) 1.6 88 02.1987 - 10.1988
NISSAN Sunny Sedan (N14) 1.4 i 55 10.1990 - 12.1996
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 1.4 i 55 10.1990 - 05.1995
NISSAN Sunny Liftback (N14) 1.4 i 55 10.1990 - 06.1995
NISSAN Sunny Traveller (Y10) 1.6 i 66 06.1991 - 03.2000
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.6 i 16V 66 10.1992 - 03.2000
NISSAN Terrano I SUV (WD21) 3.0 i 4WD 109 01.1990 - 12.1995
NISSAN Vanette Cargo Bussi (HC23) 1.6 i 72 09.1994 - 05.2001
NISSAN Vanette Cargo Van (HC23) 1.6 i 71 09.1994 - 05.2001
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat OPEL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OPEL Agila A (H00) 1.0 12V (F68) 43 09.2000 - 12.2007
OPEL Antara (L07) 2.4 104 05.2006 - 12.2011
OPEL Ascona C CC (J82) 2.0 i (F68, M68) 85 09.1986 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) 85 09.1986 - 08.1988
OPEL Astra F Cabriolet (T92) 1.6 i 52 03.1993 - 03.2001
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.4 i (F08, C05) 44 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F CC (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 44 09.1991 - 01.1998
OPEL Astra F Classic Caravan (T92) 1.4 i (F35, M35) 44 01.1998 - 01.2005
OPEL Astra F Classic CC (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68) 44 01.1998 - 08.2002
OPEL Astra F Classic Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 01.1998 - 08.2002
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) 44 09.1991 - 09.1998
OPEL Astra F Van (T92) 1.4 i (F70) 44 10.1991 - 01.1999
OPEL Astra G Cabriolet (T98) 1.6 16V (F67) 74 03.2001 - 10.2005
OPEL Astra G Caravan (T98) 1.2 16V (F35) 48 02.1998 - 12.2009
OPEL Astra G CC (T98) 1.2 16V (F08, F48) 48 02.1998 - 12.2009
OPEL Astra G Coupe (T98) 1.6 16V (F07) 74 03.2000 - 05.2005
OPEL Astra G Sedan (T98) 1.6 (F69) 55 09.1998 - 12.2009
OPEL Astra G Van (F70) 1.6 (F70) 55 01.1999 - 04.2005
OPEL Calibra A (C89) 2.0 i (M07) 85 06.1990 - 07.1997
OPEL Combo B Van 1.2 33 07.1994 - 10.2001
OPEL Combo C Tour 1.6 64 10.2001 - 09.2006
OPEL Combo C Van / Farmari 1.6 64 10.2001 - ...
OPEL Corsa A CC (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) 44 09.1989 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19) 44 09.1989 - 03.1993
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.4 i 16V (F35) 66 01.1999 - 12.2002
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.2 i (X 12 SZ, C 12 NZ) 33 03.1993 - 09.2000
OPEL Corsa B Van (S93) 1.4 i (F08, W5L) 44 08.1999 - 09.2000
OPEL Corsa C Hatchback (X01) 1.0 (F08, F68) 43 09.2000 - 12.2009
OPEL Corsa С Van (X01) 1.2 16V (F08, W5L) 55 09.2000 - 07.2003
OPEL Frontera A Sport SUV Cabriolet (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.2 i 100 03.1995 - 10.1998
OPEL Kadett E CC (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48) 110 12.1987 - 08.1991
OPEL Meriva A (X03) 1.8 (E75) 92 05.2003 - 05.2010
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35) 85 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19) 73 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.0 (F35, M35, P35) 85 03.1994 - 07.2003
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.0 (F69, M69, P69) 85 03.1994 - 07.2003
OPEL Senator B (V88) 3.0 24V (P19) 150 09.1989 - 09.1993
OPEL Signum CC (Z03) 2.2 direct (F48) 114 05.2003 - 09.2008
OPEL Sintra (APV) 2.2 i 16V (OUN16, Y94) 104 11.1996 - 04.1999
OPEL Speedster (E01) 2.0 Turbo (R97) 147 04.2003 - 08.2006
OPEL Tigra Coupe (S93) 1.4 16V (F07) 66 07.1994 - 12.2000
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 i (F68, M68) 52 09.1988 - 11.1995
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 i (F19, M19) 55 09.1988 - 11.1995
OPEL Vectra B Sedan (J96) 1.8 i 16V (X 16 SZR) 55 09.1995 - 04.2002
OPEL Vectra B Farmari (J96) 1.6 i (X 16 SZR) 55 11.1996 - 07.2003
OPEL Vectra B CC (J96) 1.6 i (X 16 SZR) 55 10.1995 - 07.2003
OPEL Vectra C Caravan (Z02) 3.2 V6 (F35) 155 10.2003 - 08.2008
OPEL Vectra C CC (Z02) 3.2 V6 (F68) 155 08.2002 - 09.2008
OPEL Vectra C Sedan (Z02) 1.8 16V 90 04.2002 - 09.2008
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 08.2006 - ...
OPEL Vivaro I Van (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 08.2006 - ...
OPEL Zafira A (T98) 1.8 16V (F75) 85 04.1999 - 06.2005
OPEL Zafira B (A05) 2.2 (M75) 110 07.2005 - 12.2012
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat PEUGEOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PEUGEOT 1007 Hatchback 1.4 54 04.2005 - ...
PEUGEOT 106 I Hatchback 1.1 44 08.1991 - 04.1996
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A, 1C) 1.0 i 33 05.1996 - 07.2004
PEUGEOT 205 I Hatchback 1.5 63 02.1984 - 10.1987
PEUGEOT 205 Cabriolet 1.4 62 08.1987 - 06.1994
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.4 63 01.1987 - 07.1998
PEUGEOT 206 Sedan 1.4 55 03.2007 - ...
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.1 44 07.2002 - ...
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i 44 08.1998 - 12.2012
PEUGEOT 206+ Hatchback (2L, 2M) 1.4 i 54 01.2009 - 08.2013
PEUGEOT 207 Hatchback 1.4 55 02.2006 - 12.2015
PEUGEOT 207 Sedan 1.4 54 12.2007 - 12.2012
PEUGEOT 207 SW 1.4 54 06.2007 - 12.2012
PEUGEOT 207 Van (WA, WC) 1.4 54 06.2007 - 10.2008
PEUGEOT 306 Sedan 1.4 SL 55 06.1994 - 05.2001
PEUGEOT 306 Farmari 1.4 55 03.1997 - 04.2002
PEUGEOT 306 Cabriolet 1.8 74 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT 306 Hatchback 1.1 44 05.1993 - 05.2001
PEUGEOT 307 Hatchback (3A/C) 1.4 55 08.2000 - 09.2003
PEUGEOT 307 Farmari (3E) 1.4 55 04.2002 - 09.2003
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 55 04.2002 - 09.2003
PEUGEOT 309 I Hatchback 1.4 55 07.1986 - 07.1989
PEUGEOT 309 II Hatchback 1.4 55 07.1989 - 12.1993
PEUGEOT 405 I Sedan (15B) 1.9 4x4 93 07.1990 - 07.1992
PEUGEOT 405 I Farmari (15E) 1.6 69 05.1988 - 08.1992
PEUGEOT 405 II Sedan (4B) 2.0 MI-16 112 08.1992 - 10.1995
PEUGEOT 405 II Farmari (4E) 1.4 58 07.1993 - 06.1994
PEUGEOT 406 Sedan 1.6 65 11.1995 - 05.2004
PEUGEOT 406 Farmari 1.8 16V 81 10.1996 - 10.2004
PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V 97 03.1997 - 12.2004
PEUGEOT 604 Sedan 2.0 70 03.1983 - 02.1987
PEUGEOT 605 Sedan 2.0 Turbo 104 08.1989 - 09.1999
PEUGEOT 806 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
PEUGEOT Bipper Van 1.4 54 02.2008 - ...
PEUGEOT Bipper Tepee 1.4 54 04.2008 - ...
PEUGEOT Boxer Bussi (230) 2.0 i 4x4 80 08.1996 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.0 i 80 06.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (230) 2.0 i 80 06.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
PEUGEOT Partner I Combispace 1.1 44 06.1996 - 10.2006
PEUGEOT Partner I Van 1.1 44 06.1996 - 12.2015
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat PIAGGIO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PIAGGIO Porter Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.3 16V 48 05.1998 - ...
PIAGGIO Porter Van 1.3 16V 48 05.1998 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat PLYMOUTH malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PLYMOUTH Breeze Sedan 2.0 16V 98 12.1995 - 04.2001
PLYMOUTH Neon II Sedan 2.0 16V 98 08.1999 - ...
PLYMOUTH Neon Sedan 2.0 16V 98 05.1994 - 08.1999
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat PORSCHE malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PORSCHE 911 Coupe (996) 3.4 Carrera 221 09.1997 - 08.2005
PORSCHE 911 Coupe (997) 3.6 GT2 RS 456 03.2006 - 12.2012
PORSCHE 911 Cabriolet (996) 3.4 Carrera 221 02.1998 - 08.2005
PORSCHE 911 Cabriolet (997) 3.6 Turbo 353 09.2007 - 12.2009
PORSCHE Boxster (986) 2.5 150 09.1996 - 12.2004
PORSCHE Cayenne (9PA) S 4.5 250 09.2002 - 09.2007
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat PROTON malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PROTON Impian Sedan 1.6 (CF1S) 76 09.2001 - 06.2007
PROTON Persona 300 Hatchback (C9_M) 316 GLXi 1.6 83 03.1996 - 07.2004
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 416 GLXi 83 01.1994 - 07.2000
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 416 GLXi 1.6 83 01.1994 - 02.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat RENAULT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
RENAULT 19 I Hatchback 1.8 16V 99 06.1989 - 04.1992
RENAULT 19 I Cabriolet 1.8 16V 101 07.1991 - 04.1992
RENAULT 19 I Chamade 1.8 16V 99 10.1989 - 04.1992
RENAULT 19 II Hatchback 1.8 16V 99 04.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Cabriolet 1.8 16V 99 04.1992 - 06.1996
RENAULT 19 II Chamade 1.8 16V 99 04.1992 - 12.1995
RENAULT 21 Hatchback 2.0 99 07.1989 - 05.1993
RENAULT 21 Sedan 2.0 99 12.1989 - 06.1994
RENAULT 21 Farmari 2.0 99 06.1990 - 02.1994
RENAULT 25 2.0 12V 99 06.1988 - 12.1993
RENAULT Clio III Grandtour 1.6 16V 80 02.2008 - ...
RENAULT Clio I Hatchback 1.8 16V 99 05.1990 - 09.1998
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.2 43 09.1998 - ...
RENAULT Clio II Van 1.1 43 09.1998 - ...
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V 65 06.2005 - ...
RENAULT Duster (HS_) 2.0 4x4 99 02.2012 - ...
RENAULT Espace III (JE) 3.0 123 11.1996 - 10.2002
RENAULT Espace IV (JK) 2.0 100 11.2002 - ...
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H) 82 02.2010 - ...
RENAULT Grand Scénic II (JM) 1.6 83 04.2004 - 06.2009
RENAULT Grand Scénic III (JZ) 1.6 16V Bifuel 81 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo I (KC) 1.2 43 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo II / Grand Kangoo (KW) 1.6 64 02.2008 - ...
RENAULT Kangoo II Be Bop (KW) 1.6 78 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) 1.6 16V bivalent 60 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo II Express (FW) 1.6 64 02.2008 - ...
RENAULT Laguna I Hatchback (B56) 3.0 123 11.1993 - 03.2001
RENAULT Laguna I Grandtour (K56) 2.0 16V 102 09.1995 - 03.2001
RENAULT Laguna II Hatchback (BG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Laguna II Grandtour (KG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Laguna III Hatchback (BT) 1.6 16V 81 10.2007 - 12.2015
RENAULT Laguna III Grandtour (KT) 1.6 16V 81 10.2007 - 12.2015
RENAULT Logan / Stepway II Sedan (L8_) 1.6 60 04.2014 - ...
RENAULT Logan I Sedan 1.4 55 09.2004 - ...
RENAULT Logan I Farmari (KS) 1.6 64 04.2007 - ...
RENAULT Megane CC (EZ) 1.6 16V 81 06.2010 - ...
RENAULT Megane I Hatchback (BA) 1.6 e 66 08.1995 - 12.2004
RENAULT Megane I Cabriolet (EA) 1.6 e 66 10.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Classic (LA) 1.6 i 55 09.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Coach (DA) 1.6 e 66 03.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Grandtour (KA) 1.4 16V 70 03.1999 - 08.2003
RENAULT Megane II Hatchback (BM, CM) 1.4 16V 72 11.2002 - 12.2010
RENAULT Megane II Coupé-Cabriolet (EM) 1.6 83 09.2003 - 12.2009
RENAULT Megane II Sedan (LM) 1.4 60 09.2003 - ...
RENAULT Megane II Farmari (KM) 1.6 16V 75 08.2003 - 10.2011
RENAULT Megane III Coupe (DZ) 1.6 16V 74 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Grandtour (KZ) 1.6 16V 74 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1) 1.6 16V 82 11.2008 - ...
RENAULT Megane IV Hatchback (B9A/M/N) 1.6 16V 84 11.2015 - ...
RENAULT Megane Scenic (JA) 1.6 i 55 10.1996 - 10.1999
RENAULT Modus / Grand Modus (F, JP) 1.6 65 12.2004 - ...
RENAULT Rapid Van (F40, G40) 1.4 59 05.1995 - 08.1997
RENAULT Safrane I Hatchback (B54) 2.2 101 04.1992 - 07.1996
RENAULT Safrane II Hatchback (B54) 2.0 16V 100 07.1996 - 12.2000
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.6 75 12.2007 - ...
RENAULT Scénic I (JA0/1, FA0) 1.4 16V 70 09.1999 - 09.2003
RENAULT Scénic II (JM) 1.6 Hi-Flex 81 06.2003 - 07.2010
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.60E+85 81 02.2009 - ...
RENAULT Sport Spider 2.0 16V 110 03.1995 - 10.1999
RENAULT Symbol / Thalia I (LB) 1.4 55 03.1998 - ...
RENAULT Symbol / Thalia II 1.6 16V 77 09.2008 - ...
RENAULT Twingo II Hatchback 1.2 43 03.2007 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat ROLLS-ROYCE malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROLLS-ROYCE Park Ward 5.4 240 10.2000 - 12.2002
ROLLS-ROYCE Phantom VII (RR1) 6.75 338 08.2002 - 07.2017
ROLLS-ROYCE Phantom VII Coupe (RR3) 6.75 V12 338 01.2007 - 07.2017
ROLLS-ROYCE Phantom VII Drophead Coupe (RR2) 6.75 V12 338 03.2006 - 07.2017
ROLLS-ROYCE Silver Seraph Sedan 5.4 240 03.1998 - 09.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 1.4 S/L/GTA 55 03.1990 - 12.1998
ROVER 100 Cabriolet (XP) 1.4 55 04.1994 - 10.1998
ROVER 200 Hatchback (RF) 1.4 i 55 11.1995 - 03.2000
ROVER 200 Coupe (XW) 1.6 90 10.1992 - 06.1999
ROVER 200 Sedan (XH) 1.6 61 03.1985 - 09.1989
ROVER 200 Hatchback (XW) 1.4 Si/Gsi 66 10.1989 - 10.1995
ROVER 400 Sedan (RT) 1.6 Si 83 05.1995 - 03.2000
ROVER 400 Sedan (XW) 1.4 GSI/SI 66 04.1990 - 04.1995
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i 82 05.1994 - 11.1998
ROVER 400 Hatchback (RT) 1.6 Si 83 06.1995 - 03.2000
ROVER 800 Sedan (XS) 2.5 SI/Sterling 123 10.1986 - 02.1999
ROVER 800 Coupe 2.5 Si 129 04.1996 - 02.1999
ROVER 800 Hatchback (XS) 2.0 i/Si 103 10.1988 - 02.1999
ROVER 200 Cabriolet (XW) 214 1.4 66 04.1990 - 11.1999
ROVER Coupe 1.6 16 V 82 03.1996 - 11.1999
ROVER Maestro Hatchback 1.6 63 09.1990 - 01.1995
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SAAB malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SAAB 900 II Hatchback 2.5 -24 V6 125 07.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Cabriolet 2.5 -24 V6 125 12.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Coupe 2.5 -24 V6 125 12.1993 - 02.1998
SAAB 9000 Sedan 3.0 -24 V6 CD/CDE 155 07.1994 - 12.1998
SAAB 9000 Hatchback 3.0 -24 V6 CS/CSE 155 07.1994 - 12.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SEAT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SEAT Alhambra I (7V8, 7V9) 2.0 i 85 04.1996 - 03.2010
SEAT Altea (5P1) 1.6 75 03.2004 - ...
SEAT Altea XL (5P5, 5P8) 1.6 75 10.2006 - ...
SEAT Arosa (6H) 1.4 16V 74 10.1998 - 06.2004
SEAT Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) 1.6 i 74 07.1996 - 10.2002
SEAT Córdoba II Sedan (6L2) 1.4 16V 55 09.2002 - 11.2009
SEAT Córdoba I Vario (6K5) 1.6 i 74 09.1996 - 12.2002
SEAT Exeo Sedan (3R2) 1.6 75 12.2008 - 09.2010
SEAT Exeo ST (3R5) 1.6 75 06.2009 - 09.2010
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i 74 04.1996 - 02.2002
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.4 16V 74 02.2002 - 11.2009
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 2.0 85 10.2008 - ...
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 2.0 85 10.2008 - ...
SEAT Inca (6K9) 1.4 16V 55 04.2000 - 06.2003
SEAT Leon I Hatchback (1M1) 1.6 74 11.1999 - 06.2006
SEAT Leon II Hatchback (1P1) 1.6 75 07.2005 - 12.2012
SEAT Toledo I Hatchback (1L) 1.6 i 54 05.1991 - 03.1999
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.6 74 10.1998 - 05.2006
SEAT Toledo III (5P2) 1.6 75 10.2004 - 05.2009
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SKODA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SKODA Fabia I Hatchback (6Y2) 1.4 16V 74 12.1999 - 03.2008
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 16V 55 04.2000 - 12.2007
SKODA Fabia I Sedan (6Y3) 1.4 16V 55 10.1999 - 12.2007
SKODA Favorit Hatchback (781) 1.3 50 01.1994 - 09.1994
SKODA Favorit Pick-up (787) 1.3 50 12.1992 - 06.1997
SKODA Favorit Forman (785) 1.3 50 01.1994 - 06.1995
SKODA Felicia I Hatchback (6U1) 1.3 50 10.1994 - 03.1998
SKODA Felicia I Farmari (6U5) 1.3 LXI 50 08.1995 - 03.1998
SKODA Octavia I Hatchback (1U2) 1.8 92 09.1996 - 12.2010
SKODA Octavia II Hatchback (1Z3) 1.6 LPG 75 02.2004 - 06.2013
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.6 74 07.1998 - 12.2010
SKODA Octavia II Combi (1Z5) 1.6 LPG 75 02.2004 - 06.2013
SKODA Superb I Sedan (3U4) 2.0 85 12.2001 - 03.2008
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SMART malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SMART Cabrio (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443) 40 03.2000 - 01.2004
SMART City-Coupe (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336) 33 07.1998 - 01.2004
SMART Crossblade 0.6 (450.418) 52 06.2002 - 12.2003
SMART Fortwo I Cabriolet (450) 0.6 Brabus (450.433) 55 01.2004 - 12.2006
SMART Fortwo I Coupe (450) 0.6 (450.332) 45 01.2004 - 02.2007
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SSANGYONG malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SSANGYONG Chairman (H) 2.3 110 07.1997 - ...
SSANGYONG Korando II SUV 2.3 103 05.1997 - 06.2006
SSANGYONG Kyron 2.3 110 01.2010 - ...
SSANGYONG Musso SUV 2.3 103 10.1996 - 11.2002
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SUBARU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUBARU Forester I (SF) 2.0 AWD (SF5) 90 07.1997 - 09.2002
SUBARU Forester II (SG) 2.5 AWD (SG9) 121 06.2005 - 05.2008
SUBARU Impreza I Coupe (GFC) 2.0 AWD 85 01.1993 - 12.2000
SUBARU Impreza I Sedan (GC) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Sedan (GD) 1.6 AWD 70 12.2000 - 06.2009
SUBARU Impreza I Farmari (GF) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Farmari (GG) 1.6 AWD 70 12.2000 - 12.2007
SUBARU Legacy I Sedan (BC) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy I Farmari (BC, BJF) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy II Farmari (BG) 2.0 i 85 02.1994 - 12.1998
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 85 07.1994 - 03.1999
SUBARU Legacy III Farmari (BH) 2.0 AWD (BH5) 92 12.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 2.0 AWD (BE5) 92 04.1999 - 08.2003
SUBARU Outback I / Legacy Outback (BG) 2.5 (BG9) 110 01.1996 - 12.1999
SUBARU Outback III (BL, BP) 2.5 AWD (BP9) 121 11.2003 - 09.2009
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD 169 09.1992 - 12.1997
SUBARU Vivio 0.7 660 4WD 32 03.1992 - 12.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat SUZUKI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUZUKI Alto V (HA12, HA23) 1.0 43 01.2000 - 06.2002
SUZUKI Baleno I Sedan (EG) 1.3 i 16V (SY413) 63 07.1995 - 05.2002
SUZUKI Baleno I Farmari (EG) 1.6 i 16V (SY416) 72 08.1996 - 05.2002
SUZUKI Baleno I Hatchback (EG) 1.3 i 16V (SY413) 63 07.1995 - 05.2002
SUZUKI Carry Van (FD) 1.3 16 V (DA32V) 58 03.2000 - ...
SUZUKI Grand Vitara I Cabriolet (GT) 1.6 4x4 (SQ 416) 69 03.1998 - 07.2003
SUZUKI Grand Vitara XL-7 I SUV (FT, HT) 2.5 V6 24V 106 03.1998 - 07.2003
SUZUKI Grand Vitara II SUV (JT, TE, TD) 1.6 Neliveto (JB416) 78 04.2005 - ...
SUZUKI Ignis I (FH) 1.3 (HV51, HX51, RG413) 61 10.2000 - 09.2003
SUZUKI Jimny (FJ) SUV 1.3 16V (SN413) 59 09.1998 - ...
SUZUKI Jimny (SJ, JA, JB) 1.3 52 11.1988 - 03.1998
SUZUKI Liana Sedan (ER, RH) 1.6 (RH 416) 76 03.2002 - ...
SUZUKI Liana Hatchback 1.6 76 07.2001 - 12.2007
SUZUKI Samurai SUV (SJ) 1.3 Allrad 51 11.1988 - 12.2004
SUZUKI Swift Cabriolet (SF413) 1.3 i 50 09.1991 - 10.1996
SUZUKI Swift II Sedan (AH, AJ) 1.6 i 68 11.1989 - 05.2001
SUZUKI Swift II Hatchback (EA, MA) 1.0 37 03.1989 - 12.2005
SUZUKI Vitara I SUV Cabriolet (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416) 71 07.1990 - 03.1999
SUZUKI Vitara I SUV (ET, TA, TD) 1.6 i 16V Allrad 71 07.1990 - 03.1998
SUZUKI Wagon R+ II Hatchback (MM) 1.3 (RB 413) 56 05.2000 - ...
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416) 71 09.1995 - 12.1997
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat TATA (TELCO) malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TATA (TELCO) Indica I (V1 / V2) 1.4 i 55 10.1998 - ...
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat TOYOTA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TOYOTA Alphard I (AH10) 2.4 117 09.2003 - 04.2008
TOYOTA Alphard / Vellfire II (AH20) 2.4 123 04.2008 - 12.2014
TOYOTA Altezza (_E1_) 2.0 VVTi 147 01.1999 - 07.2005
TOYOTA Avensis I Sedan (T22) 1.6 74 09.1997 - 10.2000
TOYOTA Avensis I Farmari (T22) 1.6 74 09.1997 - 10.2000
TOYOTA Avensis I Liftback (T22) 1.6 74 09.1997 - 10.2000
TOYOTA Camry III Farmari (_V1_) 2.2 100 09.1991 - 07.1996
TOYOTA Camry III Sedan (_V1_) 2.2 100 06.1991 - 08.1996
TOYOTA Camry IV Sedan (_V2_) 3.0 24V 140 08.1996 - 11.2001
TOYOTA Carina E Hatchback (T19) 1.6 GLI 79 04.1992 - 09.1997
TOYOTA Carina E Sedan (T19) 1.6 79 12.1992 - 09.1997
TOYOTA Carina E Sportswagon (T19) 1.6 GLI 79 04.1992 - 09.1997
TOYOTA Celica VI Coupe (T200) 2.0 i 16V 129 11.1993 - 11.1999
TOYOTA Celica VI Cabriolet (T200) 2.0 i 16V (ST202) 125 11.1993 - 08.1999
TOYOTA Celica V Coupe (T180) 2.2 (ST184) 100 10.1989 - 12.1994
TOYOTA Corolla VII Sedan (E100) 1.6 Si 84 05.1992 - 12.1997
TOYOTA Corolla VI Sedan (E90) 1.6 85 05.1987 - 04.1994
TOYOTA Corolla VII FX Hatchback (E100) 1.6 Si 84 07.1992 - 11.1999
TOYOTA Corolla VII Farmari (E100) 1.6 Si 84 07.1992 - 04.1997
TOYOTA Corolla Levin Coupe (E100) 1.6 GT 85 06.1991 - 08.1997
TOYOTA Corolla VII Liftback (E100) 1.6 GLI 84 07.1992 - 04.1997
TOYOTA Corolla VI Liftback (E90) 1.6 EFi 85 08.1991 - 09.1994
TOYOTA Highlander I (XU20) 2.4 (ACU20_) 115 06.2000 - 05.2007
TOYOTA MR2 II Coupe (W20) 2.0 16V 115 12.1989 - 11.1999
TOYOTA Picnic (XM10) 2.0 16V 94 05.1996 - 12.2001
TOYOTA Previa / Estima II (XR30) 2.4 (ACR30) 115 08.2000 - 01.2006
TOYOTA Previa / Estima I (XR10, XR20) 2.4 (TCR10_) 118 09.1993 - 12.1997
TOYOTA RAV4 I SUV (XA10) 2.0 4WD (SXA10) 95 01.1994 - 09.2000
TOYOTA RAV4 I SUV Cabriolet (XA10) 2.0 4WD (SXA11) 94 12.1997 - 06.2000
TOYOTA Sienna I (XL10) 3.0 (MCL10_) 143 08.1997 - 12.2002
TOYOTA Starlet IV Hatchback (P80) 1.3 Turbo (EP82_) 99 12.1989 - 12.1995
TOYOTA Supra IV (A80) 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_) 243 05.1993 - 07.2002
TOYOTA Yaris I Hatchback (P1) 1.0 (SCP10_) 50 04.1999 - 09.2005
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat TRIUMPH malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TRIUMPH Acclaim Sedan 1.3 (XD) 51 01.1982 - 12.1985
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat TVR malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TVR Cerbera Coupe 4.5 313 01.1996 - 10.2003
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat VAUXHALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VAUXHALL Agila Mk1 (A) (H00) 1.0 12V 43 02.2000 - 03.2008
VAUXHALL Astra Mk2 CC (T85) 2.0 GTE 16V 115 05.1988 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Sedan 1.4 i 44 03.1992 - 09.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) CC (T92) 1.4 i 44 09.1991 - 02.1998
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Farmari (T92) 1.6 i 55 03.1991 - 12.1998
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Cabriolet (T98) 1.6 16V 76 03.2001 - 10.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) CC (T98) 1.4 16V 66 02.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Coupe (T98) 1.6 16V 76 03.2000 - 08.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Farmari (T98) 1.4 16V 66 02.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Sedan (T98) 1.4 16V 66 09.1998 - 05.2005
VAUXHALL Astra Mk5 (H) Hatchback (A04) 1.6 77 01.2004 - 05.2009
VAUXHALL Astra Mk5 (H) Farmari (A04) 1.6 77 08.2004 - 03.2009
VAUXHALL Astra Mk3 (F) Cabriolet (T92) 1.6 i 52 03.1993 - 03.2001
VAUXHALL Astravan Mk3 (F) (T92) 1.6 i 55 01.1991 - 08.1998
VAUXHALL Astravan Mk4 (G) (T98) 1.6 i 55 08.1998 - 09.2000
VAUXHALL Calibra (C89) 2.0 i 85 06.1990 - 07.1997
VAUXHALL Carlton Mk3 Sedan (V87) 3000 Cat 130 03.1988 - 03.1994
VAUXHALL Carlton Mk3 Farmari (V87) 3.0 24V 147 09.1989 - 03.1994
VAUXHALL Cavalier Mk3 CC (J89) 2.0 i 16V 100 09.1991 - 11.1995
VAUXHALL Cavalier Mk3 Sedan (J89) 2.0 i 16V 110 08.1988 - 11.1995
VAUXHALL Combo Mk1 (B) Van (S93) 1.4 44 07.1994 - 10.2001
VAUXHALL Combo Mk2 (C) Van / Farmari (F25) 1.6 64 09.2001 - 11.2011
VAUXHALL Corsa Mk1 (B) Hatchback (S93) 1.0 i 12V 40 03.1993 - 09.2000
VAUXHALL Corsa Mk2 (C) Hatchback (X01) 1.0 12V 43 08.2000 - 10.2006
VAUXHALL Corsavan Mk1 (B) 1.4 i 44 01.1994 - 09.2000
VAUXHALL Corsavan Mk2 (C) (X01) 1.2 16V 55 09.2000 - 06.2006
VAUXHALL Frontera Sport Mk1 (A) SUV Cabriolet (U92) 2.0 i 85 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Frontera Mk1 (A) SUV (U92) 2.2 i 100 03.1995 - 10.1998
VAUXHALL Meriva Mk1 (A) (X03) 1.6 i 64 01.2003 - 06.2010
VAUXHALL Monterey Mk1 (M92) 3.2 130 06.1992 - 07.1998
VAUXHALL Omega (B) Farmari (V94) 2.0 16V 100 02.1994 - 06.2003
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.0 16V 100 01.1994 - 07.2003
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 24V 150 09.1989 - 09.1993
VAUXHALL Signum (Z03) 2.2 i 114 05.2003 - 05.2008
VAUXHALL Sintra 2.2 i 16 V 104 11.1996 - 04.1999
VAUXHALL Tigra Mk1 Coupe (S93) 1.4 16V 66 07.1994 - 12.2000
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) CC (J96) 1.6 i 55 08.1995 - 07.2003
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Farmari (J96) 1.8 i 16V 85 10.1995 - 03.2002
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) Sedan (J96) 1.8 i 16V 85 09.1995 - 03.2002
VAUXHALL Vectra Mk2 (C) CC (Z02) 2.2 direct 114 10.2003 - 08.2005
VAUXHALL Vectra Mk2 (C) Farmari (Z02) 2.2 direct 114 10.2003 - 07.2008
VAUXHALL Vectra Mk2 (C) Sedan (Z02) 2.2 direct 114 01.2002 - 10.2008
VAUXHALL VX220 Cabriolet (E01) 2.0 i Turbo 147 03.2001 - 07.2005
VAUXHALL Zafira Mk1 (A) (T98) 1.8 Dualfuel 92 04.1999 - 08.2005
VAUXHALL Zafira Mk2 (B) (A05) 2.2 110 07.2005 - 11.2014
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat VOLVO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VOLVO 850 Farmari (855) 2.4 125 08.1992 - 12.1996
VOLVO 850 Sedan (854) 2.0 105 06.1991 - 12.1996
VOLVO 960 II Sedan (964) 2.9 (B 6304 S) 150 07.1994 - 12.1996
VOLVO 960 II Farmari (965) 2.9 150 09.1994 - 12.1996
VOLVO 960 I Farmari (965) 2.9 150 08.1990 - 07.1994
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.4 125 06.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.4 125 05.1999 - 09.2002
VOLVO S40 I (VS, 644) 1.8 85 07.1995 - 12.2003
VOLVO S60 I (P24, 384) 2.4 103 07.2000 - 04.2010
VOLVO S70 (LS, 874) 2.0 93 01.1997 - 11.2000
VOLVO S80 I (TS, 184) 2.9 150 05.1998 - 07.2006
VOLVO S90 (964) 2.9 132 01.1997 - 05.1998
VOLVO V40 Farmari (VW, 645) 1.8 85 07.1995 - 06.2004
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) 2.0 93 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (SW, 285) 2.4 103 03.2000 - 08.2007
VOLVO V90 I Farmari (965) 2.9 132 11.1996 - 12.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat VW malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VW Bora Sedan (1J2) 1.6 74 10.1998 - 05.2005
VW Bora Variant (1J6) 2.0 85 05.1999 - 05.2005
VW Caddy II Farmari (9K9B) 1.4 16V 55 08.2000 - 01.2004
VW Caddy II Van (9K9A) 1.4 55 08.2000 - 01.2004
VW Caddy III Farmari (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel 75 03.2004 - 05.2015
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel 75 03.2004 - 05.2015
VW Corrado (53i) 2.9 VR6 140 04.1989 - 12.1995
VW Eos (1F7, 1F8) 1.6 FSI 85 03.2006 - 05.2008
VW Golf III Hatchback (1H1) 2.8 VR6 128 01.1992 - 09.1997
VW Golf III Cabriolet (1E7) 1.6 74 10.1994 - 05.1998
VW Golf III Variant (1H5) 1.6 74 07.1994 - 04.1999
VW Golf IV Cabriolet (1E) 1.6 74 06.1998 - 06.2002
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.6 74 08.1997 - 06.2005
VW Golf IV Variant (1J5) 1.4 16V 55 05.1999 - 06.2006
VW Golf Plus / Crossgolf (5M1, 521) 1.6 BiFuel 75 01.2005 - 12.2013
VW Golf V Hatchback (1K1) 1.4 16V 55 10.2003 - 12.2008
VW Golf V Variant (1K5) 1.6 75 06.2007 - 07.2009
VW Golf VI Hatchback (5K1) 1.6 MultiFuel 75 10.2008 - 11.2012
VW Golf VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel 75 07.2009 - 07.2013
VW Jetta Mk5 (1K) 1.6 75 08.2005 - 10.2010
VW Lupo / Lupo 3L (6X1, 6E1) 1.4 16V 55 09.1998 - 07.2005
VW Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 85 11.2003 - 08.2015
VW New Beetle Cabriolet (1Y7) 1.6 75 09.2002 - 10.2010
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.0 85 01.1998 - 09.2010
VW Passat B3/B4 Sedan (3A2, 35i) 1.6 53 04.1988 - 08.1996
VW Passat B5 Sedan (3B2) 1.6 74 08.1996 - 11.2000
VW Passat B5 GP Sedan (3BG, 3B3) 1.6 75 11.2000 - 05.2005
VW Passat B6 Sedan (3C2) 1.6 FSI 85 03.2005 - 07.2010
VW Passat B3/B4 Variant (3A5, 35i) 1.6 53 04.1988 - 05.1997
VW Passat B5 Variant (3B5) 1.6 74 06.1997 - 11.2000
VW Passat B5 GP Variant (3BG, 3B6) 1.6 75 11.2000 - 05.2005
VW Passat B6 Variant (3C5) 1.6 FSI 85 08.2005 - 11.2010
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 4.2 V8 4motion 246 05.2003 - 03.2016
VW Polo III Hatchback (6N2) 1.4 16V 55 10.1999 - 09.2001
VW Polo IV Hatchback (9N) 1.4 16V 55 10.2001 - 05.2008
VW Polo III Classic (6V2) 1.6 74 12.1995 - 09.2001
VW Polo III Hatchback (6N1) 1.4 40 08.1995 - 10.1999
VW Polo IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 55 07.2003 - ...
VW Polo III Variant (6V5) 1.6 74 05.1997 - 09.2001
VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 128 09.1995 - 03.2010
VW Touareg I (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 228 12.2002 - 11.2006
VW Touran I (1T1, 1T2) 1.6 FSI 85 02.2003 - 05.2010
VW Transporter T4 Bussi (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 6 103 11.1995 - 04.2000
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 103 05.1996 - 05.2000
VW Transporter T5 Bussi (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 85 11.2003 - 08.2015
VW Transporter T5 Flatbed Kuorma-auto / Alusta (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 85 11.2003 - 05.2013
VW Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 85 11.2003 - 08.2015
VW Vento (1H2) 2.8 VR6 128 01.1992 - 09.1998
SYTYTYSTULPPA 042511460447 sopivat WIESMANN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 01.1996 - ...
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot DENSO K20TT Sytytystulppa
Arvostelut ja kokemukset: DENSO Nickel TT T04
Kokonaisarvio +260
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+66 6-
+60 7-
+38 6-
+41 8-
+55 7-
Sytytystulppa DENSO Nickel TT Avainväli: 16 K20TT
8.8 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä