Sytytystulppa DENSO Nickel W20FP-U
Avainväli: 20.6

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
3068 DENSO
Sytytystulppa
Tuotenro: W20FP-U
  • Avainväli: 20.6
  • Tuotelinja: Nickel
  • Kierteen pituus (mm): 12,7
  • Sytytystulppa: 1-maaelektroodi
  • Kiristysmomentti: 22
  • Läpimitta [mm]: 14
  • Paino [g]: 52
  • Tila: Täysin
2,79 €
(Hinta per kpl)
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi DENSO 3068 Sytytystulpat verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin W20FP-U DENSO W20FP-U Sytytystulppa autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa DENSO W20FP-U Tulpat & muut varaosat VISA- kortilla
  • DENSO 3068 Sytytystulpat on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon DENSO W20FP-U Sytytystulppa
Valmistaja viitteet:
DENSOD18
HONDA9807656921
HONDA980765692102
KOMATSUV91106037
KUBOTA1390267711
SUZUKI0948200188
SUZUKI0948200265
SUZUKI0948200265111
SUZUKI9900079386
TOYOTA9009820515
YAMAHA9470000223
YAMAHA9470000230
YAMAHA9470100230
YAMAHA9470300223
Vastaavia ajoneuvoja
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat CITROEN malleihin:
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat FIAT malleihin:
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat OPEL malleihin:
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat RENAULT malleihin:
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat SKODA malleihin:
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat UAZ malleihin:
SYTYTYSTULPPA 042511030688 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot DENSO W20FP-U Sytytystulppa
Arvostelut ja kokemukset: DENSO Nickel D18
Kokonaisarvio +3
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+1 -
+1 -
+ -
+ -
+1 -
Sytytystulppa DENSO Nickel W20FP-U
Avainväli: 20.6
9.0 / 10
Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä