Sytytystulppa DENSO Nickel W24ES-U
Avainväli: 20.6

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
4030 DENSO
Sytytystulppa
Tuotenro: W24ES-U
  • Avainväli: 20.6
  • Tuotelinja: Nickel
  • Kierteen pituus (mm): 19
  • Sytytystulppa: 1-maaelektroodi
  • Kiristysmomentti: 22
  • Läpimitta [mm]: 14
  • Paino [g]: 56
  • Tila: Täysin
2,74 €
(Hinta per kpl)
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi DENSO 4030 Sytytystulpat verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin W24ES-U DENSO W24ES-U Sytytystulppa autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa DENSO 4030 Tulpat & muut varaosat VISA- kortilla
  • DENSO W24ES-U Sytytystulpat on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon DENSO W24ES-U Sytytystulppa
Valmistaja viitteet:
HONDA9807958824
HONDA980795882401
HONDA9807958853
HONDA980795885301
KAWASAKI920701009
SUZUKI0948200196
TOYOTA9009824505
Vastaavia ajoneuvoja
SYTYTYSTULPPA 0042511040304 sopivat PORSCHE malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot DENSO W24ES-U Sytytystulppa
Arvostelut ja kokemukset: DENSO Nickel W24ES-U
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Sytytystulppa DENSO Nickel W24ES-U
Avainväli: 20.6
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä