Tanko, pyöränripustus FEBI BILSTEIN 23047
Taka-akseli, ylä, Molemminpuolin, kumilaakereilla

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
23047 FEBI BILSTEIN
Tanko, pyöränripustus
Tuotenro: 23047
  • Materiaali: Teräsvalu
  • Tanko / tuki: Ohjaustanko
  • Ohjausmalli: Poikittaistukivarsi
  • Asennuspuoli: Taka-akseli, ylä, Molemminpuolin
  • Paino [kg]: 1,484
  • Lisätarvike / lisätieto: kumilaakereilla
  • Tila: Täysin
31,50 €
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi FEBI BILSTEIN 23047 Tanko, pyöränripustus verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 23047 FEBI BILSTEIN 23047 Tanko, pyöränripustus autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa FEBI BILSTEIN 23047 Tanko, pyöränripustus & muut varaosat VISA- kortilla
  • FEBI BILSTEIN 23047 Tanko, pyöränripustus on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon FEBI BILSTEIN 23047 Tanko, pyöränripustus
Valmistaja viitteet:
FORD1061659
FORD1061662
FORD1073252
FORD1100977
FORD1113289
FORD1136072
FORD1223897
FORD1231457
FORD1253737
FORD1317609
FORD1329730
FORD1484033
FORD1517403
FORD USA1M515500AA
FORD USA1M515500AB
FORD USA1M515500AC
FORD USA3M515500BA
FORD USA8M515500AA
FORD USA8M515500AB
FORD USA98AG5500AG
MAZDAB37F28300A
MAZDAB37F28300B
MAZDABBM228C10
MAZDABP4K28C10A
MAZDABP4K28C10B
VOLVO31212503
VOLVO31277305
VOLVO8671921
Vastaavia ajoneuvoja
TANKO, PYÖRÄNRIPUSTUS 4027816230472 sopivat FORD malleihin:
TANKO, PYÖRÄNRIPUSTUS 4027816230472 sopivat MAZDA malleihin:
TANKO, PYÖRÄNRIPUSTUS 4027816230472 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot FEBI BILSTEIN 23047 Tanko, pyöränripustus
Arvostelut ja kokemukset: FEBI BILSTEIN 23047
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Tanko, pyöränripustus FEBI BILSTEIN 23047
Taka-akseli, ylä, Molemminpuolin, kumilaakereilla
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
10-0043
0
Ostoskorisi on tyhjä