Pyörän mutteri FEBI BILSTEIN M12 x 1,5mm, 19, Kannella 29463

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
29463 FEBI BILSTEIN
Pyörän mutteri
Tuotenro: 29463
  • Avainväli: 19
  • Sisäkierre (mm): M12 x 1,5
  • Pyörän kiinnitys: Kartiolaippa F
  • Asennuspuoli: Taka-akseli, Etuakseli
  • Paksuus [mm]: 31,0
  • Laatu / luokka: 10
  • Pinta: Kromattu
  • Ruuvikanta/mutteriprofiili: Kuusioruuvi /-mutteri
  • Paino [kg]: 0,060
  • Huomioi huolto-ohjeet
  • Korvaava tuote/korvaava tiedote 2: Kannella
  • Materiaali: Teräs
  • Läpimitta [mm]: 28,0
  • Tila: Täysin
14%
3,64 €*
3,13 €
14% Alennus
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi FEBI BILSTEIN 29463 Pyörän mutteri verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 29463 FEBI BILSTEIN 29463 Pyörän mutteri autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa FEBI BILSTEIN 29463 Pyörän mutteri & muut varaosat VISA- kortilla
  • FEBI BILSTEIN 29463 Pyörän mutteri on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon FEBI BILSTEIN 29463 Pyörän mutteri
Valmistaja viitteet:
FORD1366029
FORD1454051
FORD1527078
FORD1567143
FORD1678260
FORD6106730
FORD6111766
FORD MOTOR COMPANY81EB1K024AA
FORD MOTOR COMPANY81EB1K024AB
FORD MOTOR COMPANY83BB1012CA
FORD MOTOR COMPANY8M5J1K007DA
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AA
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AB
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AC
FORD USA81EB1K024AA
FORD USA81EB1K024AB
FORD USA8V411K024AA
FORD USA8V411K024AB
FORD USA8V411K024AC
ROVERNAM9077
VOLVO30666349
VOLVO30683951
VOLVO30723579
VOLVO31200241
VOLVO31317466
VOLVO31329645
Vastaavia ajoneuvoja
PYÖRÄN MUTTERI 4027816294634 sopivat FORD malleihin:
PYÖRÄN MUTTERI 4027816294634 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot FEBI BILSTEIN 29463 Pyörän mutteri
Arvostelut ja kokemukset: FEBI BILSTEIN 29463
Kokonaisarvio +74
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+19 2-
+16 3-
+12 2-
+12 2-
+15 2-
Pyörän mutteri FEBI BILSTEIN M12 x 1,5mm, 19, Kannella 29463
8.5 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä