Öljynsuodatin BLUE PRINT Ø: 80,0mm, Ruuvattava suodatin ADS72101

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
ADS72101 BLUE PRINT
Öljynsuodatin
Tuotenro: ADS72101
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 80
  • Läpimitta [mm]: 80,0
  • Paino [kg]: 0,330
  • Sisäkierre (mm): M20 x 1,5
  • Tila: Täysin
15%
5,61 €*
4,77 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi BLUE PRINT ADS72101 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin ADS72101 BLUE PRINT ADS72101 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa BLUE PRINT ADS72101 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • BLUE PRINT ADS72101 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon BLUE PRINT ADS72101 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
ASIA MOTORS2630035502
ASIA MOTORSMD031805
CASE IH1962769C2
CASE IH72285425
CATERPILLAR1146934
CATERPILLAR3I1154
CATERPILLAR3I1603
CATERPILLAR971427
CATERPILLAR971434
CATERPILLAR9Y4494
GENESIS2630035504
HITACHI4243102
HITACHI4265246
HITACHI4454526
HITACHI4463783
HITACHI4626337
HITACHIL4294838
HONDA04154PR3E00
HONDA15400611003
HONDA15400634000
HONDA15400634003
HONDA15400657000
HONDA15400PC6405
HONDA15400PCX003
HONDA15400PCX004
HONDA15400PCX305
HONDA15400PH1014
HONDA15400PH1F01
HONDA15400PH1F02
HONDA15400PH1F03
HONDA15400PH3003
HONDA15400PH3004
HONDA15400PH4K02
HONDA15400PR3003
HONDA15400PR3004
HONDA15400PR3014
HONDA15400PR3405
HONDA15400PT1K01
HONDA15400PT1K02
HONDA15400PT1K04
HONDA15400PT7004
HONDA15400PT7005
HONDA15400PT7006
HYUNDAI2630011100
HYUNDAI2630021010
HYUNDAI2630021A00
HYUNDAI2630035004
HYUNDAI2630035014
HYUNDAI2630035054
HYUNDAI2630035056
HYUNDAI2630035156
HYUNDAI2630035500
HYUNDAI2630035501
HYUNDAI2630035502
HYUNDAI2630035503
HYUNDAI2630035504
HYUNDAI2630035505
HYUNDAI2630035A00
HYUNDAI263003E010
HYUNDAIS2630035501
HYUNDAIS2630035502
HYUNDAIS2630035503
ISUZU5876100080
ISUZU8941357471
ISUZU8941494180
ISUZU8942019420
ISUZU8942435020
ISUZU8942435022
ISUZU8944110840
ISUZU8944304110
ISUZU8944304111
ISUZU8944567410
ISUZU8944567411
ISUZU8944567412
JOHN DEERECH10467
JOHN DEEREM806419
KIA0K01623802A
KIA0RF0323802A
KIA0RF0323802B
KIA2630035500
KIA2630035501
KIA2630035502
KIA2630035502BR
KIA2630035503
KIA2630035503BR
KIA2630035504
KIA2630035505
KIA263003E010
KIAK71023820
KIAoK01623802A
KIAoRF0323802A
KIAoRF0323802B
KIAS2630035501
KIAS2630035502
KIAS2630035503
KOMATSU11900535100
KOMATSU11966035150
KOMATSU12915035151
KOMATSU1710535110
KOMATSU214129150351
KOMATSU37Z020F105
KOMATSU37Z02OF105
KOMATSUJ105635110
KOMATSUKT1G38632090
KOMATSUKT1G38632092
KOMATSUKTHH15032094
KOMATSUYM11900535100
KOMATSUYM11900535150
KOMATSUYM11900535151
KOMATSUYM12915035150
KOMATSUYM12915035152
KOMATSUYM12915035153
KOMATSUYM12915035160
KOMATSUYM1966035150
LOTUSA100E6085S
MAZDA037023802
MAZDA086623802
MAZDA37023802
MAZDA86623802
MAZDA8FG1238029B
MAZDAB6Y014302
MAZDAF802238029A
MAZDAF802238029B
MAZDAN23123802
MAZDARF0123802
MAZDARF01238029B
MAZDARF0123802A
MAZDARF0123802A9A
MAZDARF0323802A
MAZDARF2A14302
MAZDARF2A14302A
MAZDARF7914302
MAZDARFY214302
MAZDARFY514302
MAZDARFY614302
MAZDAY70114302A
MITSUBISHIMD001445
MITSUBISHIMD017440
MITSUBISHIMD030795
MITSUBISHIMD031805
MITSUBISHIMD071462
MITSUBISHIMD084693
MITSUBISHIMD097003
MITSUBISHIMD136790
MITSUBISHIMD352626
MITSUBISHIMM409365
OPEL00650393
OPEL04320984
OPEL05650304
OPEL0650393
OPEL4320984
OPEL5650304
OPEL650393
PROTONPW510252
PROTONPW510253
PROTONPW510253E
SUBARU15208AA030
SUBARU15208AA031
SUBARU15208AA130
SUBARU15208AA160
SUBARU1524132090
SUBARU1524132091
SUBARU420335500
TOYOTASU00300311
VAUXHALL093156093
VAUXHALL094201942
VAUXHALL094243502
VAUXHALL094430411
VAUXHALL094456741
VAUXHALL93156093
VAUXHALL94201942
VAUXHALL94243502
VAUXHALL94430411
VAUXHALL94456741
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat ASIA MOTORS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ASIA MOTORS Hi-Topic AM 725 2.7 D Takaveto 55 06.1993 - 12.1999
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat GENESIS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
GENESIS G70 Sedan 2.0 T-GDi 185 09.2017 - ...
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat HONDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HONDA Accord IV Sedan (CB) 2.0 16V 66 01.1990 - 03.1993
HONDA Accord IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V 108 01.1991 - 12.1993
HONDA Accord IV Coupe (CB, CC) 2.0 i 16V 98 01.1992 - 09.1993
HONDA Accord V Sedan (CC, CD) 2.0 i 85 03.1993 - 01.1996
HONDA Accord V Sedan (CE, CF) 1.9 i 85 02.1996 - 10.1998
HONDA Accord V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V 100 09.1993 - 02.1998
HONDA Accord V Coupe (CD) 2.2 i ES 110 09.1993 - 02.1998
HONDA Accord VI Coupe (CG) 2.0 i 16V 108 02.1998 - 06.2003
HONDA Accord VI Hatchback (CH, CL) 1.8 i 100 12.1999 - 12.2002
HONDA Accord VI Sedan (CK, CG, CH, CF8) 1.8 i (CG8) 100 03.1997 - 06.2003
HONDA Civic IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.4 L 66 10.1987 - 09.1991
HONDA Civic IV Sedan (ED) 1.4 L 66 10.1987 - 12.1989
HONDA Civic V Coupe (EJ) 1.6 i Vtec 92 08.1993 - 03.1996
HONDA Civic V Hatchback (EG) 1.3 16V 55 10.1991 - 11.1995
HONDA Civic V Sedan (EG, EH) 1.5 i 16V 69 10.1991 - 12.1995
HONDA Civic VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V 55 04.1998 - 02.2001
HONDA Civic VI Coupe (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1) 92 03.1996 - 12.2000
HONDA Civic VI Fastback (MA, MB) 1.6 i 83 09.1994 - 02.2001
HONDA Civic VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i 55 10.1995 - 02.2001
HONDA Civic VI Sedan (EJ, EK) 1.4 i 66 11.1995 - 02.2001
HONDA Civic VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS 66 02.2001 - 09.2005
HONDA Civic VII Sedan (ES, ET) 1.4 66 12.2000 - 09.2005
HONDA Concerto Hatchback (HW, MA) 1.5 i 16V 66 08.1989 - 03.1995
HONDA Concerto Sedan (HWW) 1.4 66 08.1989 - 05.1995
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD 94 10.1995 - 02.2002
HONDA CRX II Coupe (ED, EE) 1.6 i 16V Vtec 110 10.1989 - 02.1992
HONDA CRX III Targa (EH, EG) 1.6 ESi 92 03.1992 - 12.1998
HONDA HR-V I (GH) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) 77 03.1999 - ...
HONDA Integra II Coupe (DC2, DC4) 1.8 Type-R 140 09.1993 - 10.2001
HONDA Legend III Sedan (KA) 3.5 i 24V (KA9) 151 02.1996 - 10.1997
HONDA Logo (GA3) 1.3 (GA3) 48 03.1999 - 03.2002
HONDA Odyssey (RL1, RA6, RA) 2.3 110 07.2002 - 09.2003
HONDA Prelude IV (BB) 2.0 i 16V 98 02.1992 - 09.1996
HONDA Prelude V (BB) 2.0 16V 98 10.1996 - 10.2000
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1) 177 06.1999 - ...
HONDA Shuttle (RA) 2.2 16V (RA1) 110 10.1994 - 06.2004
HONDA SMX 2.0 Lowdown 103 10.1999 - 09.2002
HONDA Stepwgn (E-RF_, GF-RF_) 2.0 99 05.1996 - 09.2000
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat HYUNDAI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HYUNDAI Accent I Hatchback (X-3) 1.3 44 10.1994 - 01.2000
HYUNDAI Accent II Hatchback (LC) 1.3 55 09.1999 - 11.2005
HYUNDAI Accent II Sedan (LC) 1.5 66 09.1999 - 11.2005
HYUNDAI Accent III Hatchback (MC) 1.4 GL 71 11.2005 - 11.2010
HYUNDAI Accent III Sedan (MC) 1.4 GL 71 11.2005 - 12.2012
HYUNDAI Accent IV Hatchback (RB) 1.4 79 11.2010 - ...
HYUNDAI Accent IV Sedan (RB) 1.4 80 11.2010 - ...
HYUNDAI Accent I Sedan (X-3) 1.3 55 10.1994 - 01.2000
HYUNDAI Coupe II (GK) 2.0 102 01.2001 - 08.2009
HYUNDAI Coupe I (RD) 2.0 16V 102 08.1996 - 04.2002
HYUNDAI Creta I SUV (GS) 1.6 90 01.2016 - ...
HYUNDAI Elantra III Hatchback (XD) 1.6 79 06.2000 - 07.2006
HYUNDAI Elantra Sedan (AD, ADA) 2.0 112 10.2015 - ...
HYUNDAI Elantra IV Sedan (HD) 1.6 CVVT 90 06.2006 - 06.2011
HYUNDAI Elantra V Sedan (MD) 1.8 110 09.2010 - ...
HYUNDAI Elantra III Sedan (XD) 1.6 79 06.2000 - 07.2006
HYUNDAI Galloper II 3.0 V6 104 08.1998 - 12.2003
HYUNDAI Genesis I Coupe (BK) 2.0 T 157 01.2008 - 12.2014
HYUNDAI Getz (TB) 1.3 61 09.2002 - 12.2010
HYUNDAI H-1 / Starex MPV (A1) 2.4 82 06.1997 - 04.2004
HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.4 i 129 02.2008 - ...
HYUNDAI H-1 Van (A1) 2.4 82 03.2000 - 04.2004
HYUNDAI H100 Bussi (P) 2.4 84 07.1993 - 03.2000
HYUNDAI H100 Van 2.4 TD 90 07.1993 - 07.1997
HYUNDAI i20 I Hatchback (PB) 1.4 74 09.2008 - 12.2015
HYUNDAI i30 I Hatchback (FD) 1.4 80 10.2007 - 11.2011
HYUNDAI i30 II Hatchback (GD) 1.6 T-GDI 137 01.2015 - ...
HYUNDAI i30 II Coupe (GD) 1.6 T-GDI 137 01.2015 - ...
HYUNDAI i30 I Farmari (FD) 1.4 77 10.2007 - 06.2012
HYUNDAI i30 III Hatchback (PDE, PD, PDEN) 1.4 T-GDI 103 11.2016 - ...
HYUNDAI i30 III Fastback (PDE, PDEN) 1.4 T-GDI 103 06.2017 - ...
HYUNDAI i30 III Farmari (PDE) 1.4 T-GDI 103 03.2017 - ...
HYUNDAI Ioniq (AE) 1.6 GDI Hybrid 77 03.2016 - ...
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 4WD 122 08.2009 - ...
HYUNDAI Kona (OS) 1.6 T-GDi 130 06.2017 - ...
HYUNDAI Lantra I Sedan (J-1) 1.5 i.e. 63 10.1990 - 11.1995
HYUNDAI Lantra II Sedan (J-2) 1.6 i 66 11.1995 - 09.2000
HYUNDAI Lantra II Farmari (J-2) 1.6 16V 84 02.1996 - 10.2000
HYUNDAI Matrix (FC) 1.6 76 06.2001 - 08.2010
HYUNDAI Pony Hatchback (X-2) 1.3 43 10.1989 - 01.1995
HYUNDAI Pony / Excel Sedan (X-2) 1.5 53 09.1989 - 01.1995
HYUNDAI S-Coupé (SLC) 1.5 i 62 02.1990 - 05.1996
HYUNDAI Santa Fe I (SM) 2.4 16V 100 02.2001 - 03.2006
HYUNDAI Santa Fe II (CM) 2.4 128 03.2006 - 12.2012
HYUNDAI Santa Fé IV (TM) 2.0 T-GDI 173 02.2018 - ...
HYUNDAI Santamo 2.0 16V 102 10.1998 - 12.2002
HYUNDAI Sonata II (Y-2) 2.0 i 80 09.1988 - 10.1993
HYUNDAI Sonata III (Y-3) 2.0 i 77 05.1993 - 06.1998
HYUNDAI Sonata IV (EF) 2.5 i V6 127 06.1998 - 11.2004
HYUNDAI Sonata V (NF) 2.4 119 01.2005 - 12.2010
HYUNDAI Sonata VI (YF) 2.0 110 01.2009 - 12.2015
HYUNDAI Terracan (HP) 3.5 i V6 4WD 143 12.2001 - 12.2006
HYUNDAI Trajet (FO) 2.0 100 03.2000 - 07.2008
HYUNDAI Tucson (JM) 2.0 104 06.2004 - 03.2010
HYUNDAI Tucson (TL, TLE) 1.6 T-GDi Neliveto 130 06.2015 - ...
HYUNDAI Veloster (FS) 1.6 T-GDI 137 10.2012 - 12.2017
HYUNDAI Veloster (JS, JSN) 1.6 T-GDi 150 01.2018 - ...
HYUNDAI XG (XG) 2.5 120 12.1998 - 12.2005
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat ISUZU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ISUZU Gemini Hatchback (JT) 1.6 GTI 16V 84 08.1988 - 12.1990
ISUZU Midi Van 2.4 TD 56 09.1992 - 07.1996
ISUZU Trooper III SUV 3.5 V6 24V 158 04.2000 - 08.2004
ISUZU Trooper III SUV Cabriolet 3.5 V6 24V 158 04.2000 - 08.2004
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat KIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
KIA Carens II (FJ) 2.0 CVVT 102 08.2004 - ...
KIA Carens III (UN) 1.6 CVVT 93 09.2006 - ...
KIA Carnival / Grand Carnival II (VQ) 2.7 V6 139 06.2006 - ...
KIA Carnival I (UP) 2.5 V6 121 08.1999 - 10.2001
KIA Carnival I (GQ) 2.5 V6 110 10.2001 - 06.2006
KIA cee‘d II Hatchback (JD) 1.4 CVVT 66 05.2012 - ...
KIA cee'd II Van / Farmari (JD) 1.4 CVVT 73 04.2015 - ...
KIA cee‘d I Farmari (ED) 1.4 CVVT 66 09.2007 - 12.2012
KIA cee‘d I Hatchback (ED) 1.4 CVVT 66 12.2006 - 12.2012
KIA Ceed III Hatchback (CD) 1.4 T-GDI 103 03.2018 - ...
KIA Ceed III Sportswagon (CD) 1.4 T-GDI 103 04.2018 - ...
KIA Ceed III Van / Farmari (CD) 1.4 T-GDI 103 04.2018 - ...
KIA Ceed III Van / Hatchback (CD) 1.4 T-GDI 103 03.2018 - ...
KIA cee‘d II Sportswagon (JD) 1.4 CVVT 73 09.2012 - ...
KIA Cerato Hatchback (LD) 1.6 77 04.2004 - ...
KIA Cerato Hatchback (BD, BDM) 2.0 MPi 112 10.2018 - ...
KIA Cerato Hatchback (YD) 1.6 CVVT 94 07.2018 - ...
KIA Cerato Sedan (TD) 1.6 93 01.2010 - 06.2013
KIA Cerato Koup (TD) 1.6 CVVT 93 01.2010 - 06.2013
KIA Cerato Sedan (BD, BDM) 1.6 MPi 94 02.2018 - ...
KIA Cerato Sedan (LD) 1.6 77 04.2004 - 12.2009
KIA Joice (M300E) 2.0 102 02.2000 - ...
KIA Magentis I (GD, MS) 2.0 100 05.2001 - ...
KIA Magentis II (MG) 2.0 106 11.2005 - ...
KIA Niro (DE) 1.6 GDI Hybrid 77 09.2016 - ...
KIA Opirus (GH) 3.5 149 09.2003 - ...
KIA Optima (TF) 2.0 (G4KD) 125 01.2011 - ...
KIA Optima Sedan (JF) 2.0 CVVL 120 09.2015 - ...
KIA Optima Sportswagon (JF) 2.0 CVVL 120 09.2016 - ...
KIA Pro cee‘d I Hatchback (ED) 1.6 CVVT 92 02.2008 - 02.2013
KIA Pro cee‘d II Hatchback (JD) 1.6 GT 150 06.2013 - ...
KIA Proceed (CD) 1.4 T-GDI 103 10.2018 - ...
KIA Rio II Hatchback (JB) 1.4 16V 71 03.2005 - ...
KIA Rio II Sedan (JB) 1.4 16V 71 03.2005 - ...
KIA Rio III Hatchback (UB) 1.4 CVVT 80 09.2011 - ...
KIA Rio III Sedan (UB) 1.6 CVVT 90 06.2011 - ...
KIA Rio III Van / Hatchback (UB) 1.4 CVVT 80 04.2015 - ...
KIA Rio IV Hatchback (YB, SC, FB) 1.6 89 01.2017 - ...
KIA Rio IV Sedan (SC, FB) 1.6 89 07.2017 - ...
KIA Sorento I (JC) 2.4 102 08.2002 - ...
KIA Sorento II (XM) 2.4 CVVT 128 11.2009 - ...
KIA Soul I (AM) 1.6 CVVT 77 02.2009 - ...
KIA Soul III (SK3) 1.6 T-GDI 150 01.2019 - ...
KIA Sportage II (JE, KM) 2.0 i 16V 104 09.2004 - ...
KIA Sportage IV (QL, QLE) 1.6 GDI AWD 130 09.2015 - ...
KIA Sportage III (SL) 2.0 CVVT (G4KD) 120 06.2010 - ...
KIA Stinger Hatchback (CK) 2.0 T-GDi 188 06.2017 - ...
KIA Stinger Van / Hatchback (CK) 2.0 T-GDI 180 07.2018 - ...
KIA Venga (YN) 1.4 CVVT 66 02.2010 - ...
KIA Venga Van / Hatchback (YN) CVVT 66 02.2015 - ...
KIA XCeed (CD) 1.4 T-GDI 103 06.2019 - ...
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat LOTUS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LOTUS Elan Cabriolet 1.6 i 16V 97 09.1989 - 11.1995
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat MAZDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MAZDA 3 Hatchback (BK) 2.0 MZR-CD 105 12.2006 - 06.2009
MAZDA 3 Hatchback (BL) 2.2 MZR CD 110 01.2009 - 05.2013
MAZDA 3 Sedan (BK) 2.0 MZR-CD 105 12.2006 - 06.2009
MAZDA 3 Sedan (BL) 2.2 MZR CD 110 01.2009 - 09.2014
MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) 1.7 D 41 08.1989 - 07.1994
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 2.0 D 52 09.1998 - 05.2004
MAZDA 323 I Hatchback (FA4) 1.0 33 06.1977 - 05.1980
MAZDA 323 I Farmari (FA4) 1.5 52 04.1982 - 05.1986
MAZDA 323 II Sedan (BD) 1.3 44 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.1 40 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 III Sedan (BF) 1.3 44 08.1985 - 05.1989
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.1 40 08.1985 - 10.1989
MAZDA 323 III Farmari (BW) 1.5 55 05.1986 - 05.1989
MAZDA 323 P V Hatchback (BA) 2.0 D 52 10.1996 - 09.1998
MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 81 02.2005 - 05.2010
MAZDA 6 Sedan (GG) 2.0 DI 100 06.2002 - 08.2007
MAZDA 6 Sedan (GH) 2.0 MZR-CD 103 08.2007 - 07.2013
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI 100 08.2002 - 08.2007
MAZDA 6 Farmari (GY) 2.0 DI 100 08.2002 - 08.2007
MAZDA 6 Farmari (GH) 2.2 D 95 12.2007 - 07.2013
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.2 MZR-CD 132 08.2007 - 12.2012
MAZDA 626 V Sedan (GF) 2.0 Turbo DI 74 04.1998 - 10.2002
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI 74 04.1998 - 10.2002
MAZDA 626 V Farmari (GW) 2.0 Turbo DI 74 04.1998 - 10.2002
MAZDA 818 Farmari 1.3 44 01.1974 - 10.1978
MAZDA B-sarja Pick-up (PE) 1.6 55 02.1977 - 09.1978
MAZDA B-sarja Pick-up (UF) 2.2 D 47 01.1985 - 03.1996
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD 120 07.2009 - 03.2013
MAZDA E-sarja Van (SR2) 2.2 D 4WD 47 03.1991 - 05.2003
MAZDA E-Serie Bussi (SR1) E2000 4WD 60 10.1988 - 09.1989
MAZDA 323 S IV Sedan (BG) 1.7 D 41 08.1989 - 07.1994
MAZDA 323 S V Sedan (BA) 1.6 TD 60 05.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S VI Sedan (BJ) 2.0 D 52 09.1998 - 05.2004
MAZDA MPV II (LW) 2.0 DI 100 07.2002 - 02.2006
MAZDA Premacy (CP) 2.0 TD 66 10.1999 - 03.2005
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat MITSUBISHI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MITSUBISHI 3000GT Coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD 210 06.1989 - 08.1999
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD 125 11.1992 - 08.1996
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 2.5 V6-24 4WD 125 11.1992 - 08.1996
MITSUBISHI Galloper (JK-01) 3.0 V6 104 09.1998 - 12.2003
MITSUBISHI GTO Coupe (Z15A, Z16A) 3.0 AWD 165 06.1989 - 09.2000
MITSUBISHI L200 III Pick-up (K6) 3.0 4WD 108 08.2001 - 11.2005
MITSUBISHI L200 / Triton IV Pick-up (KA, KB) 3.5 Flex 4WD (KB9T) 147 09.2009 - 12.2015
MITSUBISHI Pajero II (V20) 3.0 V6 4WD 110 12.1990 - 10.1999
MITSUBISHI Pajero II Canvas Top (V20) 3.0 V6 110 12.1990 - 04.2000
MITSUBISHI Pajero III (V60) 3.5 149 04.2000 - 01.2007
MITSUBISHI Pajero III SUV Cabriolet (V6_W, V7_W) 3.5 i 160 04.2000 - 12.2006
MITSUBISHI Pajero IV (V80) 3.0 4WD 131 02.2007 - ...
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K70, K90) 3.0 V6 130 09.1996 - ...
MITSUBISHI Sigma Sedan 3.0 V6 130 12.1990 - 07.1996
MITSUBISHI Sigma Farmari 3.0 125 06.1992 - 10.1996
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat OPEL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 69 08.1991 - 08.1994
OPEL Monterey A (M92) 3.2 130 06.1992 - 07.1998
OPEL Monterey B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G) 158 07.1998 - 08.1999
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROVER 200 Coupe (XW) 1.6 90 10.1992 - 06.1999
ROVER 200 Hatchback (XW) 1.6 GSi 82 10.1989 - 10.1995
ROVER 400 Sedan (XW) 1.6 GSI 82 04.1990 - 04.1995
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i 82 05.1994 - 11.1998
ROVER 400 Hatchback (RT) 1.6 Si 83 06.1995 - 03.2000
ROVER 600 (RH) 2.0 i 85 08.1993 - 02.1999
ROVER 200 Cabriolet (XW) 216 1.6i 90 04.1990 - 11.1999
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat SUBARU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUBARU BRZ Coupe 2.0 (FA20D) 147 06.2012 - ...
SUBARU Forester IV (SJ) 2.0 i AWD 110 03.2013 - ...
SUBARU Impreza IV Sedan (GJ) 2.0 AWD (GJ7) 110 07.2011 - ...
SUBARU Impreza IV Hatchback (GP) 1.6 i (GP2) 84 12.2011 - ...
SUBARU Justy I (KAD) 1.0 4WD 40 11.1984 - 10.1995
SUBARU Legacy III Farmari (BH) 3.0 H6 AWD 154 08.2000 - 08.2003
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 3.0 H6 AWD 154 08.2000 - 08.2003
SUBARU Libero Bussi (E10, E12) 1.0 4WD 37 01.1983 - 07.1988
SUBARU Outback II (BE, BH) 3.0 H6 AWD (BHE) 154 10.2000 - 08.2003
SUBARU Outback IV (BR) 3.6 AWD 182 09.2009 - ...
SUBARU Outback V (BS) 2.5 AWD (BS9) 129 03.2015 - ...
SUBARU Rex II 0.7 27 08.1982 - 06.1989
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD 169 09.1992 - 12.1997
SUBARU Tribeca (B9) 3.0 184 01.2005 - ...
SUBARU XV I (_GP_) 1.6 i AWD 84 03.2012 - ...
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat TOYOTA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TOYOTA GT86 Coupe 2.0 (ZN6AC_, ZN6BC_) 147 03.2012 - ...
ÖLJYNSUODATIN 5050063721010 sopivat VAUXHALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VAUXHALL Midi Mk2 Bussi (MID) 2.4 TD 56 09.1994 - 08.1997
VAUXHALL Monterey Mk1 (M92) 3.2 130 06.1992 - 07.1998
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot BLUE PRINT ADS72101 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: BLUE PRINT ADS72101
Kokonaisarvio +268
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+63 3-
+59 3-
+43 3-
+47 5-
+56 2-
Öljynsuodatin BLUE PRINT Ø: 80,0mm, Ruuvattava suodatin ADS72101
9.2 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä