Jarrupalat JURID Ilman tarvikkeita 571457D

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
571457 JURID
Jarrupala, levyjarru
Tuotenro: 571457D
  • Kulumisenilmaisimen liitos: Kulumisenilmaisemelle
  • Pituus (mm): 156
  • Korkeus 1 (mm): 58
  • Paksuus [mm]: 19,3
  • WVA-numero: 21273
  • Tarkistuskilpi: R90 Homologated
  • Paino [kg]: 1,7
  • Lisätarvike/lisätieto: Ilman tarvikkeita
  • Laatu: 630
  • Jarrujärjestelmä: ATE
  • Pakkaustyyppi: Laatikko
  • Pakkauspituus [cm]: 16
  • Pakkausleveys [cm]: 10
  • Pakkauskorkeus [mm]: 8
  • Määräyksikkö: Akselisarja
  • Tila: Täysin
54,72 €
sis. Alv 24%, toimituskulut
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi JURID 571457 Jarrupalojen verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 571457D JURID 571457D Jarrupala, levyjarru autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa JURID 571457D Jarrupalat & muut varaosat VISA- kortilla
  • JURID 571457 Jarrupalojen on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon JURID 571457D Jarrupala, levyjarru
Valmistaja viitteet:
JURID21273
JURID571457
VOLVO271587
VOLVO2715878
VOLVO271859
VOLVO272370
VOLVO272463
VOLVO3064838
VOLVO30648381
VOLVO30648383
VOLVO30793799
VOLVO31341243
VOLVO8628240
VOLVO9485267
VOLVO9485593
Vastaavia ajoneuvoja
JARRUPALA, LEVYJARRU 3306437076654 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot JURID 571457D Jarrupala, levyjarru
Arvostelut ja kokemukset: JURID 21273
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Jarrupalat JURID Ilman tarvikkeita 571457D
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä