Iskarit MONROE Kaasupaine, Teleskooppi-iskunvaimentaja G55023

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
G55023 MONROE
Iskunvaimennin
Tuotenro: G55023
  • Iskunvaimennusjärjestelmä: Yksiputki
  • Iskunvaimennin tyyppi: Kaasupaine
  • Iskunvaimennin malli: Teleskooppi-iskunvaimentaja
  • Iskunvaimennin asennustapa: Silmukka alhaalla, Tappi ylhäällä
  • Alustarakenne: Autoihin, joissa vakio alusta, Autoihin ilman sähk. vaim. säätöä
  • Männänvarren läpimitta [mm]: 14
  • Paino [kg]: 1,900
  • Pituus (mm): 283, 433
  • Reikä-Ø [mm]: 46
  • Suositellun tarvikkeen tuotenumero: MK195
  • Pakkauspituus [cm]: 60
  • Pakkausleveys [cm]: 7,2
  • Pakkauskorkeus [mm]: 7,2
  • Tullitariffinumero: 87088035
  • Tila: Täysin
15%
80,79 €*
68,67 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi MONROE G55023 Iskunvaimentimet verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin G55023 MONROE G55023 Iskunvaimennin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MONROE G55023 Iskarit & muut varaosat VISA- kortilla
  • MONROE G55023 Iskunvaimentimet on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MONROE G55023 Iskunvaimennin
Valmistaja viitteet:
VOLVO30645462
VOLVO30736623
VOLVO8624605
VOLVO8624984
VOLVO8646803
VOLVO8646947
VOLVO8646974
VOLVO8672199
VOLVO9173971
VOLVO9200406
VOLVO92004068
VOLVO9200406A
VOLVO9200407
VOLVO9461278
VOLVO9461729
VOLVO9492580
Vastaavia ajoneuvoja
ISKUNVAIMENNIN 5412096057939 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MONROE G55023 Iskunvaimennin
Arvostelut ja kokemukset: MONROE G55023
Kokonaisarvio +36
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+9 -
+9 -
+5 1-
+6 1-
+7 1-
Iskarit MONROE Kaasupaine, Teleskooppi-iskunvaimentaja G55023
8.7 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä