Tulpat BOSCH Avainväli: 20,8 0241229715

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
W8DC BOSCH
Sytytystulppa
Tuotenro: 0 241 229 715
  • Avainväli: 20,8
  • Kierteen pituus (mm): 19
  • Kipinäetäisyys [mm]: 3
  • Kierremitta: M 14 x 1,25
  • Kärkiväli (mm): 0,8
  • Kiristysmomentti: 28
  • Napojen määrä: 1
  • Tila: Täysin
2,71 €
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi BOSCH W8DC Sytytystulpat verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 0 241 229 715 BOSCH 0 241 229 715 Sytytystulppa autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa BOSCH 0241229715 Tulpat & muut varaosat VISA- kortilla
  • BOSCH W8DC Sytytystulpat on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon BOSCH 0 241 229 715 Sytytystulppa
Valmistaja viitteet:
BMW12121262360
BMW12121262361
BMW12121263070
BMW12121276283
BMW12121279526
BMW12129056446
BMW12129056447
BMW12129057189
BMW12129057190
BMW12129057749
BMW12129057750
BOSCHW8DC
CITROËN5432057Y
CITROËN596273
CITROËN5962A1
CITROËNMKP00071
CITROËNZC9862088U
DAIHATSU9004851036000
DAIHATSU9004851053000
DAIHATSU9091901059000
DAIHATSU9091901060000
DAIHATSU9091951072000
FIAT7554431
FIATV4LS
GMC3490154
HITACHIL46PW
HITACHIL46PW11
HONDA9807955841
HONDA9807955941
ISUZU9825131060
LADA2101037070
LADA210103707000NB
LANCIA7554431
LANCIAV4LS
MAZDA066018110
MAZDA100277550
MAZDAM8L011081
MERCEDES-BENZ0021590503
MERCEDES-BENZ0021590703
MERCEDES-BENZ0021591603
MERCEDES-BENZ0021591703
MERCEDES-BENZA0021590503
MERCEDES-BENZA0021590703
MERCEDES-BENZA0021591603
MERCEDES-BENZA0021591703
MITSUBISHIMS851182
MITSUBISHIMS851182A
MITSUBISHIMS851212
NISSAN22401W8915
NISSANB240189904
OPEL1214110
PEUGEOT5432057Y
PEUGEOT596273
PEUGEOT5962A1
PEUGEOTMKP00071
PEUGEOTZC9862088U
PORSCHE99917017090
PUCH9050714
RENAULT7700613818
RENAULT7700647265
RENAULT7700661752
RENAULT7700670734
RENAULT7700683771
RENAULT7700724822
RENAULT7700743920
RENAULT7701023325
RENAULT7701366903
RENAULT7702112987
RENAULT7702124101
SUBARU420543200
SUBARU490010043
SUZUKI0948200129
SUZUKI0948200131
TOYOTA9091901020
TOYOTA9091901059
TOYOTA9099909006
VW101000018AA
VWN01781148
VWN01781153
VWN01781175
VWN01781234
VWN01781311
YAMAHA9470300133
Vastaavia ajoneuvoja
SYTYTYSTULPPA 3165141053647 sopivat NISSAN malleihin:
SYTYTYSTULPPA 3165141053647 sopivat VW malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot BOSCH 0 241 229 715 Sytytystulppa
Arvostelut ja kokemukset: BOSCH 7606
Kokonaisarvio +3
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+1 -
+1 -
+ -
+ -
+1 -
Tulpat BOSCH Avainväli: 20,8 0241229715
9.0 / 10
Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä