Iskarit MONROE Kaasupaine, Teleskooppi-iskunvaimentaja 23473

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
23473 MONROE
Iskunvaimennin
Tuotenro: 23473
  • Iskunvaimennusjärjestelmä: Kaksiputki
  • Iskunvaimennin tyyppi: Kaasupaine
  • Iskunvaimennin malli: Teleskooppi-iskunvaimentaja
  • Iskunvaimennin asennustapa: Silmukka ylhäällä, Silmukka alhaalla
  • Paino [kg]: 1,400
  • Pituus (mm): 262, 394
  • Suositellun tarvikkeen tuotenumero: PK452
  • Pakkauspituus [cm]: 45
  • Pakkausleveys [cm]: 5,5
  • Pakkauskorkeus [mm]: 5,3
  • Tullitariffinumero: 87088035
  • Tila: Täysin
33,15 €
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi MONROE 23473 Iskunvaimentimet verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 23473 MONROE 23473 Iskunvaimennin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MONROE 23473 Iskarit & muut varaosat VISA- kortilla
  • MONROE 23473 Iskunvaimentimet on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MONROE 23473 Iskunvaimennin
Valmistaja viitteet:
FIAT4654255
FIAT46545255
FIAT46545256
FIAT46738204
FIAT46739025
FIAT4673903
FIAT46754255
FIAT46770000
FIAT46770001
FIAT46809325
FIAT46809326
FIAT50701483
FIAT50701484
FIAT50701917
FIAT50701922
FIAT50701923
FIAT50703824
FIAT50703825
FIAT50703827
FIAT50703987
FIAT50703988
FIAT50705254
FIAT50705255
FIAT50705257
FIAT51778802
FIAT51778803
Vastaavia ajoneuvoja
ISKUNVAIMENNIN 5412096064630 sopivat FIAT malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MONROE 23473 Iskunvaimennin
Arvostelut ja kokemukset: MONROE 23473
Kokonaisarvio +78
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+19 2-
+17 2-
+10 2-
+16 3-
+16 3-
Iskarit MONROE Kaasupaine, Teleskooppi-iskunvaimentaja 23473
8.7 / 10
Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä