Iskunvaimennin MONROE 34839
Kaasupaine, Teleskooppi-iskunvaimentaja

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
34839 MONROE
Iskunvaimennin
Tuotenro: 34839
  • Iskunvaimennusjärjestelmä: Kaksiputki
  • Iskunvaimennin tyyppi: Kaasupaine
  • Iskunvaimennin malli: Teleskooppi-iskunvaimentaja
  • Iskunvaimennin asennustapa: Silmukka ylhäällä, Silmukka alhaalla
  • Paino [kg]: 1,700
  • Pituus (mm): 244, 362
  • Pakkauspituus [cm]: 48,9
  • Pakkausleveys [cm]: 10,2
  • Pakkauskorkeus [cm]: 6,6
  • Tullitariffinumero: 87088035
  • Tila: Täysin
57,67 €
(Hinta per kpl)
sis. Alv 24%, toimituskulut
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi MONROE 34839 Iskarit verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 34839 MONROE 34839 Iskunvaimennin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MONROE 34839 Takaiskunvaimennin ja etuiskunvaimennin & muut varaosat VISA- kortilla
  • MONROE 34839 Heilahduksenvaimennin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MONROE 34839 Iskunvaimennin
Valmistaja viitteet:
CHEVROLET660103402
CHEVROLET725470
GENERAL MOTORS22012180
GENERAL MOTORS22012498
GENERAL MOTORS22012500
GENERAL MOTORS22012501
GENERAL MOTORS22012580
GENERAL MOTORS22025005
GENERAL MOTORS22025006
GENERAL MOTORS22025007
GENERAL MOTORS3192129
GENERAL MOTORS3192130
GENERAL MOTORS4941301
GENERAL MOTORS4941307
GENERAL MOTORS4949704
GENERAL MOTORS4984664
GENERAL MOTORS55058
WESTERN STAR660103402
WESTERN STAR725470
Vastaavia ajoneuvoja
ISKUNVAIMENNIN 048598469113 sopivat CHEVROLET malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MONROE 34839 Iskunvaimennin
Arvostelut ja kokemukset: MONROE 34839
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Iskunvaimennin MONROE 34839
Kaasupaine, Teleskooppi-iskunvaimentaja
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
18-8003
0
Ostoskorisi on tyhjä