Jarrulevy OPTIMAL BS-8056
Etuakseli, Ø: 278mm, Tuuletettu, Ø: 278mm

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
BS-8056 OPTIMAL
Jarrulevy OPTIMAL BS-8056
Tuotenro: BS-8056
  • Jarrulevytyyppi: Tuuletettu
  • Asennuspuoli: Etuakseli
  • Läpimitta [mm]: 278
  • keskittämisläpimitta [mm]: 63,5
  • Reikäkuvio/-määrä: 5/5
  • Jarrulevyn paksuus (mm): 25
  • Vähimmäispaksuus (mm): 23
  • Korkeus (mm): 48,5
  • Poratut: ei
  • Tila: Täysin
41,35 €
(Hinta per kpl)
sis. Alv 24%, toimituskulut
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi OPTIMAL BS-8056 Jarrulevy verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin BS-8056 OPTIMAL BS-8056 Jarrulevy autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa OPTIMAL BS-8056 Jarrulevy & muut varaosat VISA- kortilla
  • OPTIMAL BS-8056 Jarrulevyt on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon OPTIMAL BS-8056 Jarrulevy
Valmistaja viitteet:
FORD1223663
FORD1223665
FORD1253729
FORD1253730
FORD1320352
FORD1373369
FORD1469082
FORD1501069
FORD1575734
FORD1734696
FORD3M512C375AD
FORD7M511125FA
FORDAV611125BA
FORDAV611125BB
VOLVO274509
VOLVO31262718
VOLVO31362411
Vastaavia ajoneuvoja
JARRULEVY 4031185163989 sopivat FORD malleihin:
JARRULEVY 4031185163989 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot OPTIMAL BS-8056 Jarrulevy
Arvostelut ja kokemukset: OPTIMAL BS-8056
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Jarrulevy OPTIMAL BS-8056
Etuakseli, Ø: 278mm, Tuuletettu, Ø: 278mm
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

Suotuisat Hinnat

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus! UPS, GLS, DHL

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
20-0133
0
Ostoskorisi on tyhjä