Iskarit MAGNETI MARELLI Taka-akseli, Joustintuki, Öljypaine 353012080000

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
3012H MAGNETI MARELLI
Iskunvaimennin
Tuotenro: 353012080000
  • Asennuspuoli: Taka-akseli
  • Iskunvaimennusjärjestelmä: Kaksiputki
  • Iskunvaimennin tyyppi: Öljypaine
  • Iskunvaimennin malli: Joustintuki
  • Iskunvaimennin asennustapa: Tappi ylhäällä
  • Jousitusmalli: Ajoneuvoihin, joissa kierrejousitus
  • Tila: Täysin
15%
52,87 €*
44,94 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, toimituskulut
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi MAGNETI MARELLI 3012H Iskunvaimentimet verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 353012080000 MAGNETI MARELLI 353012080000 Iskunvaimennin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MAGNETI MARELLI 3012H Iskarit & muut varaosat VISA- kortilla
  • MAGNETI MARELLI 353012080000 Iskunvaimentimet on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MAGNETI MARELLI 353012080000 Iskunvaimennin
Valmistaja viitteet:
MAGNETI MARELLI3012H
VOLVO1128794
VOLVO11287943
VOLVO1205916
VOLVO1206641
VOLVO12066411
VOLVO1228311
VOLVO1228344
VOLVO12283446
VOLVO1229856
VOLVO1272126
VOLVO12721262
VOLVO1272192
VOLVO12721924
VOLVO1272194
VOLVO1272649
VOLVO12726493
VOLVO1272875
VOLVO1273047
VOLVO273349
VOLVO2733491
VOLVO283085
VOLVO62226
Vastaavia ajoneuvoja
ISKUNVAIMENNIN 8001063179551 sopivat VOLVO malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MAGNETI MARELLI 353012080000 Iskunvaimennin
Arvostelut ja kokemukset: MAGNETI MARELLI 353012080000
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Iskarit MAGNETI MARELLI Taka-akseli, Joustintuki, Öljypaine 353012080000
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä