Öljynsuodatin MEAT & DORIA Ruuvattava suodatin, Ø: 66,2mm 15319/11

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
15319/11 MEAT & DORIA
Öljynsuodatin
Tuotenro: 15319/11
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 75
  • Kierremitta: M 20 X 1,5
  • Läpimitta [mm]: 66,2
  • Tiivisterenkaan halkaisija alkaen [mm]: 52
  • Tiivisterenkaan halkaisija päättyen [mm]: 62
  • Tila: Täysin
15%
6,04 €*
5,13 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi MEAT & DORIA 15319/11 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 15319/11 MEAT & DORIA 15319/11 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MEAT & DORIA 15319/11 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • MEAT & DORIA 15319/11 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MEAT & DORIA 15319/11 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
JOHN DEEREM806418
KUBOTA1585399170
MELROE6671057
MITSUBISHIMD134953
RENAULT7700112686
RENAULT7700863124
RENAULT7700867824
RENAULT7700869029
RENAULT7770820375
YANMAR11930535150
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 803341912796 sopivat AIXAM malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
AIXAM 400 Hatchback 0.4 4 06.2000 - 08.2002
AIXAM 500 Hatchback 0.5 D 10 12.1997 - 03.2004
AIXAM A.721 Hatchback 0.4 D 4 01.2005 - ...
AIXAM A.741 Hatchback 0.4 D 4 01.2005 - ...
AIXAM A.751 Hatchback 0.5 D 10 01.2005 - ...
AIXAM Scouty Cabriolet 0.4 4 04.2007 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912796 sopivat RENAULT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
RENAULT Clio I Hatchback 1.2 43 01.1996 - 09.1998
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.2 43 09.1998 - ...
RENAULT Clio II Van 1.1 43 09.1998 - ...
RENAULT Kangoo I (KC) 1.2 43 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) 1.2 43 08.1997 - ...
RENAULT Twingo I Hatchback 1.2 40 05.1996 - 06.2007
RENAULT Twingo I Van 1.2 43 05.1996 - 08.2004
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MEAT & DORIA 15319/11 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: MEAT & DORIA 15319/11
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljynsuodatin MEAT & DORIA Ruuvattava suodatin, Ø: 66,2mm 15319/11
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä