Öljynsuodatin KAMOKA Ø: 75mm, Ruuvattava suodatin, yhdellä peruutuksenestoventtiilillä F100401

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
F100401 KAMOKA
Öljynsuodatin
Tuotenro: F100401
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 91
  • Kierremitta: M 20X1,5
  • Korvaava tuote/korvaava tiedote 2: yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
  • Läpimitta [mm]: 75
  • Venttiilimalli: Paineenrajoitin venttiili
  • Tila: Täysin
15%
5,47 €*
4,65 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi KAMOKA F100401 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin F100401 KAMOKA F100401 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa KAMOKA F100401 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • KAMOKA F100401 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon KAMOKA F100401 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
CITROËN110938
CITROËN110939
CITROËN1109J8
CITROËN1109J9
CITROËN1109K2
CITROËN1109L0
CITROËN1109N3
CITROËN1109N5
CITROËN1109S8
CITROËN93516538
CITROËN95495621
CITROËN95495622
CITROËN95580482
CITROËN9558048280
CITROËN95580483
CITROËN95638747
CITROËN96002933
CITROËN9608666880
CITROËNMLS000592
DAIHATSU4930630000
DEUTZ-FAHR1152175137
DEUTZ-FAHR12850069
FIAT7910031245
FIAT9456000927
FIAT9567205780
FIAT9628173380
FORD5011788
FORD5011991
GENERAL MOTORS93156538
GENERAL MOTORS9975184
HYUNDAI2630029000
LOMBARDINI1152175102
LOMBARDINI1152175131
LOMBARDINI2175102
LOMBARDINI2175131
LOMBARDINI2175131115
LOMBARDINI2175137
NISSAN152086F901
NISSAN152086F905
PEUGEOT110951
PEUGEOT110967
PEUGEOT110968
PEUGEOT110975
PEUGEOT110981
PEUGEOT110982
PEUGEOT110984
PEUGEOT110986
PEUGEOT1109AP
PEUGEOT1109C2
PEUGEOT1109K1
PEUGEOT1109L0
PEUGEOT1109LO
PEUGEOT1109N2
PEUGEOT1109N4
PEUGEOT1109S7
PEUGEOT9558048380
PEUGEOT9608666880
PEUGEOT9620029980
RENAULT86710013812
SSANGYONG1531001700
SUZUKI1651066G00
SUZUKI1651066G00000
SUZUKI1651086CA0
SUZUKI1651086CA0000
SUZUKI1651086CB0
SUZUKI1651086CB0000
SUZUKI1651086Z00
SUZUKI1651086Z00000
TALBOT9558048280
TALBOTE49562280
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat ALFA ROMEO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ALFA ROMEO AR6 Van (280) 2.5 D 55 03.1986 - 12.1989
ALFA ROMEO AR8 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (280) 2.4 D 53 04.1978 - 12.1989
ALFA ROMEO AR8 Van (280) 2.5 D 55 09.1986 - 12.1989
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat CITROËN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CITROËN AX 1.0 E 30 07.1986 - 12.1998
CITROËN Berlingo / Berlingo First I (MF, GJK, GFK) 1.4 i 55 07.1996 - 10.2008
CITROËN Berlingo / Berlingo First I Van (M) 1.1 i 44 07.1996 - 12.2011
CITROËN BX Hatchback 1.4 E 49 10.1982 - 09.1993
CITROËN BX Farmari 1.6 53 09.1983 - 12.1994
CITROËN C15 Van 1.1 35 10.1984 - 12.2005
CITROËN C15 Farmari 1.8 D 44 04.1987 - 08.2000
CITROËN C25 Bussi 1.8 E 51 09.1981 - 02.1994
CITROËN C25 Flatbed Kuorma-auto/Alusta 2.0 62 11.1981 - 03.1994
CITROËN C25 Van 2.0 62 09.1981 - 03.1994
CITROËN C35 Bussi 2.5 D 51 02.1980 - 01.1994
CITROËN C4 Coupe 2.0 16V 100 11.2004 - 12.2010
CITROËN C4 I Hatchback 2.0 16V 100 11.2004 - 07.2008
CITROËN C5 I Hatchback 1.8 16V 85 03.2001 - 08.2004
CITROËN C5 I Farmari 2.0 16V 100 06.2001 - 08.2004
CITROËN C5 II Hatchback 1.8 16V 85 09.2004 - ...
CITROËN C5 II Farmari 1.8 16V 85 09.2004 - ...
CITROËN C5 III Sedan 3.0 V6 155 02.2008 - ...
CITROËN C5 III Farmari (RW) 3.0 V6 155 02.2008 - ...
CITROËN C6 Sedan 3.0 V6 155 09.2005 - 12.2012
CITROËN C8 2.0 100 07.2002 - ...
CITROËN CX II Hatchback 2.2 TRS 83 07.1985 - 12.1992
CITROËN CX II Farmari 2.5 TRI 100 07.1985 - 12.1992
CITROËN Evasion (22, U6) 2.0 Turbo C.T. 108 06.1994 - 07.2002
CITROËN Jumper I Bussi (230) 1.9 TD 68 02.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
CITROËN Jumper I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.5 D 63 03.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.0 HDi 62 02.2002 - ...
CITROËN Jumper I Van (230) 2.0 80 02.1994 - 04.2002
CITROËN Jumper I Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
CITROËN Jumpy I MPV 1.9 TD 68 10.1995 - 12.2006
CITROËN Jumpy I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.9 TD 68 10.1999 - 10.2006
CITROËN Jumpy I Van 2.0 16V HDi 110 80 10.1995 - 10.2006
CITROËN Saxo Hatchback 1.0 X 33 05.1996 - 04.2004
CITROËN Visa Hatchback 16 GTI 76 04.1984 - 03.1991
CITROËN Xantia Hatchback (X2) 2.0 HDI 109 80 02.1999 - 04.2003
CITROËN Xantia Farmari (X2) 2.0 HDI 109 80 02.1999 - 04.2003
CITROËN Xantia Farmari (X1, X2) 2.0 Turbo 108 06.1995 - 01.1998
CITROËN Xantia Hatchback (X1, X2) 1.6 i 65 03.1993 - 01.1998
CITROËN XM I Hatchback (Y3) 2.1 TD 12V 80 05.1989 - 06.1994
CITROËN XM II Hatchback (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN XM I Farmari (Y3) 2.1 TD 12V 80 11.1991 - 04.1994
CITROËN XM II Farmari (Y4) 2.0 i 16V 97 05.1994 - 10.2000
CITROËN Xsara Hatchback (N1) 1.8 i 66 04.1997 - 03.2005
CITROËN Xsara Farmari (N2) 1.4 i 55 10.1997 - 08.2005
CITROËN Xsara Coupe (N0) 1.8 i 66 02.1998 - 03.2005
CITROËN Xsara Picasso (N68) 1.8 16V 85 12.1999 - 06.2012
CITROËN ZX Hatchback (N2) 1.9 D 47 03.1991 - 10.1997
CITROËN ZX Farmari (N2) 1.9 D 47 10.1993 - 02.1998
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat DAIHATSU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DAIHATSU Hijet Pick-up (S80, S82) 0.8 29 07.1986 - 10.1990
DAIHATSU Hijet Van (S85) 1.4 D 28 03.1998 - 12.2000
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat FIAT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FIAT Ducato II Bussi (230) 2.0 Panorama/Combinato 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
FIAT Ducato II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.0 JTD 62 04.2002 - 07.2006
FIAT Ducato I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (280) 2.0 55 07.1985 - 08.1990
FIAT Ducato I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (290) 2.0 62 06.1990 - 05.1994
FIAT Ducato I Panorama (280) 2.0 55 07.1982 - 08.1990
FIAT Ducato I Panorama (290) 2.0 62 06.1990 - 05.1994
FIAT Ducato II Van (230L) 2.0 80 03.1994 - 04.2002
FIAT Ducato II Van (244) 2.0 81 04.2002 - ...
FIAT Ducato I Van (280) 1.8 49 01.1982 - 08.1990
FIAT Ducato I Van (290) 2.0 63 06.1990 - 05.1994
FIAT Scudo I Farmari (220) 1.9 TD 68 02.1996 - 12.2006
FIAT Scudo I Van (220) 1.9 TD 68 02.1996 - 12.2006
FIAT Talento Bussi (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Talento Flatbed Kuorma-auto/Alusta (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Talento Van (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Ulysse II (179) 2.0 100 08.2002 - 06.2011
FIAT Ulysse I (220) 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat FSO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FSO Polonez III 1.9 D 51 09.1992 - 03.2002
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat HYUNDAI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HYUNDAI Lantra II Sedan (J-2) 1.9 D 50 03.1998 - 09.2000
HYUNDAI Lantra II Farmari (J-2) 1.9 D 50 03.1998 - 10.2000
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat JEEP malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
JEEP Cherokee II (XJ) 2.1 TD 59 10.1986 - 09.1992
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat LADA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LADA Niva (2121, 2131) 1.9 Diesel 47 01.1993 - 12.2006
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat LANCIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LANCIA Phedra (179) 2.0 100 09.2002 - 11.2010
LANCIA Zeta (220) 2.0 Turbo 108 05.1995 - 09.2002
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat NISSAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
NISSAN Micra II Hatchback (K11) 1.5 D 42 02.1998 - 02.2003
NISSAN Pathfinder II (R50) 2.7 TD 4WD 96 09.1997 - 12.2004
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat PEUGEOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PEUGEOT 106 I Hatchback 1.4 D 37 09.1991 - 04.1996
PEUGEOT 106 II Hatchback (1A, 1C) 1.0 i 33 05.1996 - 07.2004
PEUGEOT 205 I Hatchback 1.6 GTI 85 02.1983 - 10.1987
PEUGEOT 205 Cabriolet 1.4 CJ 44 04.1986 - 12.1994
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.1 36 01.1987 - 09.1998
PEUGEOT 205 F Van 1.7 Diesel 44 03.1994 - 05.1997
PEUGEOT 205 XA/XAD Van 1.8 D 44 02.1983 - 07.1990
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 100 09.2000 - 12.2007
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V 100 07.2002 - ...
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i 44 09.1998 - 12.2012
PEUGEOT 305 II Sedan 1.6 66 10.1982 - 12.1988
PEUGEOT 305 II Farmari 1.9 Diesel 47 10.1982 - 12.1988
PEUGEOT 306 Sedan 1.1 44 06.1994 - 05.2001
PEUGEOT 306 Farmari 1.4 55 02.1997 - 04.2002
PEUGEOT 306 Cabriolet 1.8 74 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT 306 Hatchback 1.9 D 47 05.1993 - 05.2001
PEUGEOT 307 Hatchback (3A/C) 2.0 16V 100 08.2000 - 11.2007
PEUGEOT 307 Farmari (3E) 2.0 HDI 90 66 03.2002 - 12.2009
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 100 10.2003 - 04.2009
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 100 03.2002 - 12.2009
PEUGEOT 309 I Hatchback 1.6 53 10.1985 - 07.1989
PEUGEOT 309 II Hatchback 1.9 Diesel 47 07.1989 - 12.1993
PEUGEOT 405 I Sedan (15B) 1.6 53 01.1987 - 12.1993
PEUGEOT 405 I Farmari (15E) 1.6 53 10.1988 - 08.1992
PEUGEOT 405 II Sedan (4B) 1.9 D 47 08.1992 - 10.1995
PEUGEOT 405 II Farmari (4E) 1.9 D 47 08.1992 - 10.1996
PEUGEOT 406 Sedan 1.6 65 11.1995 - 06.2004
PEUGEOT 406 Farmari 1.9 D 55 10.1996 - 10.2004
PEUGEOT 406 Coupe 2.0 16V 97 03.1997 - 12.2004
PEUGEOT 407 Sedan 2.0 100 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 407 Coupe 2.2 16V 120 10.2005 - ...
PEUGEOT 407 SW 1.8 85 05.2004 - 12.2010
PEUGEOT 504 Sedan 1.9 D 40 03.1973 - 07.1986
PEUGEOT 504 Pick-up 1.6 46 01.1980 - 12.1989
PEUGEOT 504 Farmari 2.0 68 04.1971 - 07.1986
PEUGEOT 505 Sedan 1.8 55 11.1980 - 09.1995
PEUGEOT 505 Farmari 2.0 69 04.1982 - 12.1993
PEUGEOT 605 Sedan 2.1 Turbo diesel 80 06.1989 - 09.1999
PEUGEOT 607 Sedan 3.0 V6 24V 152 02.2000 - 07.2011
PEUGEOT 806 2.0 Turbo 108 06.1994 - 08.2002
PEUGEOT 807 2.0 100 06.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Bussi (230) 2.0 i 80 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Bussi (244) 2.0 81 04.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Flatbed Kuorma-auto/Alusta (244) 2.0 HDi 62 04.2002 - ...
PEUGEOT Boxer Flatbed Kuorma-auto/Alusta (230) 2.5 D 63 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (230) 1.9 D 51 03.1994 - 04.2002
PEUGEOT Boxer Van (244) 2.0 HDi 62 04.2002 - ...
PEUGEOT Expert I (224) 1.9 TD 68 02.1996 - 12.2006
PEUGEOT Expert I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.6 58 02.1996 - 10.2006
PEUGEOT Expert I Van 1.6 58 02.1996 - 12.2006
PEUGEOT J5 Bussi (280) 2.0 55 09.1981 - 09.1990
PEUGEOT J5 Bussi (290) 1.9 D 51 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J5 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (280) 2.0 58 01.1983 - 11.1988
PEUGEOT J5 Flatbed Kuorma-auto/Alusta (290) 2.0 62 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J5 Van (280) 1.8 51 01.1983 - 11.1988
PEUGEOT J5 Van (290) 1.9 D 51 10.1990 - 03.1994
PEUGEOT J9 Bussi 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT J9 Flatbed Kuorma-auto/Alusta 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT J9 Van 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT Partner I Combispace 1.1 44 05.1996 - 12.2015
PEUGEOT Partner I Van 1.1 44 05.1996 - 12.2015
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat PIAGGIO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PIAGGIO Porter Flatbed Kuorma-auto/Alusta 1.2 D 26 05.1995 - ...
PIAGGIO Porter Van 1.2 D 26 05.1995 - ...
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat RENAULT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
RENAULT 11 Hatchback 1.7 54 10.1983 - 12.1988
RENAULT 11 Van 1.2 40 10.1984 - 12.1988
RENAULT 18 Sedan 1.6 Turbo 92 05.1982 - 07.1986
RENAULT 18 Farmari 2.0 77 10.1981 - 07.1986
RENAULT 19 I Hatchback 1.7 54 09.1988 - 04.1992
RENAULT 19 I Chamade 1.7 54 10.1989 - 04.1992
RENAULT 19 II Hatchback 1.7 54 04.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade 1.7 54 04.1992 - 12.1995
RENAULT 21 Hatchback 1.7 54 09.1989 - 06.1994
RENAULT 21 Sedan 1.7 55 03.1986 - 06.1994
RENAULT 21 Farmari 1.7 65 03.1986 - 02.1994
RENAULT 25 2 74 04.1984 - 12.1993
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 59 09.1984 - 12.1989
RENAULT Avantime 3.0 V6 152 09.2001 - 05.2003
RENAULT Clio I Hatchback 1.8 65 01.1991 - 09.1998
RENAULT Espace I (J11) 2.0 80 07.1984 - 12.1992
RENAULT Espace II (J63/S63) 2.2 79 01.1991 - 12.1996
RENAULT Espace III (JE) 3.0 123 11.1996 - 10.2002
RENAULT Laguna I Hatchback (B56) 3.0 123 11.1993 - 03.2001
RENAULT Laguna I Grandtour (K56) 2.0 16V 102 09.1995 - 03.2001
RENAULT Laguna II Hatchback (BG) 3.0 V6 24V 152 03.2001 - 08.2007
RENAULT Laguna II Grandtour (KG) 3.0 V6 24V 152 03.2001 - 12.2007
RENAULT Master I Bussi 28-35 2.0 59 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 28-35 2.0 59 10.1982 - 07.1998
RENAULT Master I Van 30 2.2 67 08.1980 - 07.1998
RENAULT Rapid Van (F40, G40) 1.4 55 09.1991 - 03.1998
RENAULT Safrane I Hatchback (B54) 3.0 Biturbo 4x4 193 04.1992 - 07.1996
RENAULT Safrane II Hatchback (B54) 2.0 16V 100 07.1996 - 12.2000
RENAULT Sport Spider 2.0 16V 110 03.1995 - 10.1999
RENAULT Trafic I Bussi (T5, T6, T7) 2.0 59 06.1986 - 04.1989
RENAULT Trafic I Bussi (TX) 2.2 70 05.1989 - 10.1997
RENAULT Trafic I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (P6) 2.0 59 03.1980 - 04.1989
RENAULT Trafic I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (PX) 2.0 RWD 59 05.1989 - 10.1997
RENAULT Trafic I Van (TX) 2.0 59 05.1989 - 10.1997
RENAULT Trafic I Van (T1, T2, T3, T4) 2.0 4x4 59 06.1986 - 04.1989
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 1.5 D 42 10.1992 - 12.1998
ROVER 200 Hatchback (XW) 1.8 TD 65 09.1991 - 10.1995
ROVER 400 Sedan (XW) 1.8 TD 65 09.1991 - 04.1995
ROVER 400 Tourer (XW) 1.8 TD 65 09.1993 - 11.1998
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat SUZUKI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUZUKI Baleno I Sedan (EG) 1.9 TD (SY419) 55 04.1998 - 05.2002
SUZUKI Baleno I Farmari (EG) 1.9 TD (SY419) 55 04.1998 - 05.2002
SUZUKI Baleno I Hatchback (EG) 1.9 TD (SY419) 55 04.1998 - 05.2002
SUZUKI Grand Vitara XL-7 I SUV (FT, HT) 2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ 420D) 80 07.2001 - 09.2005
SUZUKI Samurai SUV (SJ) 1.9 TD Neliveto (SJ 419TD) 46 11.1998 - 12.2004
SUZUKI Vitara I SUV Cabriolet (ET, TA) 1.9 D 55 01.1995 - 03.1999
SUZUKI Vitara I SUV (ET, TA, TD) 1.9 D Allrad 50 01.1995 - 03.1998
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat TALBOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TALBOT Horizon Hatchback 1.9 Diesel (XUD9) 47 07.1982 - 06.1986
ÖLJYNSUODATIN 2238126354670 sopivat VW malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VW Iltis (183) 1.6 TD 51 08.1987 - 12.1988
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot KAMOKA F100401 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: KAMOKA F100401
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljynsuodatin KAMOKA Ø: 75mm, Ruuvattava suodatin, yhdellä peruutuksenestoventtiilillä F100401
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä