Pyörän mutteri FEBI BILSTEIN M18 x 1,5mm, 27 46622

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
46622 FEBI BILSTEIN
Pyörän mutteri
Tuotenro: 46622
  • Avainväli: 27
  • Sisäkierre (mm): M18 x 1,5
  • Pyörän kiinnitys: Sileä istukka
  • Asennuspuoli: Etuakseli, Taka-akseli
  • Paksuus [mm]: 25,0
  • Laatu / luokka: 10
  • Pinta: Fosfatoitu
  • Ruuvikanta/mutteriprofiili: Kuusioruuvi /-mutteri
  • Paino [kg]: 0,099
  • Huomioi huolto-ohjeet
  • DIN / ISO: 74361
  • Materiaali: Teräs
  • Läpimitta [mm]: 40,0
  • Lisätarvike/lisätieto: Jousella
  • Tila: Täysin
15%
3,39 €*
2,88 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, toimituskulut
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi FEBI BILSTEIN 46622 Pyörän mutteri verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 46622 FEBI BILSTEIN 46622 Pyörän mutteri autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa FEBI BILSTEIN 46622 Pyörän mutteri & muut varaosat VISA- kortilla
  • FEBI BILSTEIN 46622 Pyörän mutteri on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon FEBI BILSTEIN 46622 Pyörän mutteri
Valmistaja viitteet:
BPW0252191810
IVECO0002996520
IVECO0004459602
IVECO0004833828
IVECO004459602
IVECO02996468
IVECO04459602
IVECO504071277
IVECO504356518
MAN81455030029
MAN81455030031
VOLVO947970
VWN0201161
Vastaavia ajoneuvoja
PYÖRÄN MUTTERI 4027816466222 sopivat IVECO malleihin:
PYÖRÄN MUTTERI 4027816466222 sopivat VOLVO malleihin:
PYÖRÄN MUTTERI 4027816466222 sopivat VW malleihin:
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot FEBI BILSTEIN 46622 Pyörän mutteri
Arvostelut ja kokemukset: FEBI BILSTEIN 46622
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Pyörän mutteri FEBI BILSTEIN M18 x 1,5mm, 27 46622
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä