Öljynsuodatin STARK Ruuvattava suodatin SKOF-0860025

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
SKOF-0860025 STARK
Öljynsuodatin
Tuotenro: SKOF-0860025
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 65
  • Kierremitta: M 20 X 1,5
  • Läpimitta [mm]: 66
  • Tiivisterenkaan halkaisija alkaen [mm]: 54
  • Tiivisterenkaan halkaisija päättyen [mm]: 62
  • Tila: Täysin
%MAKERS% Öljynsuodatin 3 vuoden takuu
15%
12,56 €
10,68 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi STARK SKOF-0860025 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin STARK SKOF-0860025 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa STARK SKOF-0860025 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • STARK SKOF-0860025 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon STARK SKOF-0860025 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
FORDE9GZ6731A
GENERAL MOTORS25014422
GENERAL MOTORS25171946
HONDA15400PFB004
HONDA15400PFB014
HONDA15400PJ7005
HONDA15400PJ7015
HONDA15410MM9003
HONDA15410MM9405
HYUNDAI0B63114302
HYUNDAI2630002500
HYUNDAI2630002501
HYUNDAI2630002502
HYUNDAI2630002503
HYUNDAI263002Y500
HYUNDAIB63114302
HYUNDAIFE3R14302
HYUNDAIOB3114302
HYUNDAIOB63114302
INFINITI1520831U0B
INFINITI152089F60A
JOHN DEEREM806418
KIA0B63114302
KIA2630002500
KIA2630002501
KIA2630002502
KIA2630002503
KIA263002Y500
KIAB63114302
KIAFE3R14302
KIAOB3114302
KIAOB63114302
KOMATSU11930535151
KUBOTA1585332430
KUBOTAHH15032430
MAZDA022214300
MAZDA022223420A
MAZDA025914300
MAZDA032414300
MAZDA037023802
MAZDA037023803
MAZDA077823802
MAZDA081323802A
MAZDA081323802B
MAZDA086623802
MAZDA489914300
MAZDA817323802
MAZDA8FG123802
MAZDA8FG1238029A
MAZDA8FG123803
MAZDAB35914302
MAZDAB63014302
MAZDAB63114302
MAZDAB65114302
MAZDAB6Y014300
MAZDAB6Y114302
MAZDAB6Y1143029A
MAZDAB6Y114302A
MAZDAB6Y114302A9A
MAZDAB6YI14302
MAZDAFEY014302
MAZDAFEY0143029A
MAZDAHE1923802
MAZDAN23123802
MAZDAN35014302
MAZDAN3Y614302
MITSUBISHI1230A151
MITSUBISHI30A4000201
MITSUBISHIMD348631
NISSAN1520831U0B
NISSAN152083J400
NISSAN152083J400XX
NISSAN1520865F00
NISSAN1520865F01
NISSAN1520865F0A
NISSAN1520865F0B
NISSAN1520865F10
NISSAN1520895F0A
NISSAN152089F600
NISSAN152089F60A
RENAULT152085758R
RENAULT7701053054
RENAULT7701068766
SUBARU15208AA021
SUBARU15208AA022
SUBARU15208AA023
SUBARU15208AA024
SUBARU15208AA030
SUBARU15208AA060
SUBARU15208AA080
SUBARU15208AA100
SUBARU15208KA000
SUBARU15208KA010
SUBARU15208KA011
SUBARU15208KA012
SUBARU420335400
SUBARU420335410
SUBARU420335500
TOYOTA1520565F00
TOYOTA1520865F01
YANMAR11930535150
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat ASIA MOTORS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ASIA MOTORS Rocsta SUV Cabrioletlet 1.8 i 4x4 57 06.1993 - 12.1999
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat CITROËN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CITROËN C-Crosser SUV 2.0 108 08.2008 - ...
CITROËN C-Crosser Enterprise 2.4 16V 125 01.2009 - ...
CITROËN C4 Aircross 1.6 86 04.2012 - ...
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat FORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FORD Econovan (KBA, KCA) 1.4 48 03.1986 - 03.1992
FORD Econovan Van (KAA) 1.4 48 03.1986 - 03.1992
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat FORD USA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FORD USA PROBE I 2.2 GT 108 08.1988 - 12.1992
FORD USA Probe Mk2 (ECP) 2.0 16V 85 10.1993 - 03.1998
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat GREAT WALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
GREAT WALL HOVER H5 2.4 Neliveto (CC6461) 100 06.2010 - 12.2013
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat HONDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HONDA Accord VII Sedan (CL, CN) 2.0 114 02.2003 - 05.2008
HONDA Accord VII Tourer (CM, CN) 2.0 114 04.2003 - 05.2008
HONDA Civic VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 i Sport 118 09.2001 - 09.2005
HONDA Insight I Coupe (ZE) 1.0 Hybrid (ZE1, ZE18) 56 04.2000 - 12.2006
HONDA Stream I (RN) 1.7 16V (RN1) 92 05.2001 - ...
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat HYUNDAI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
HYUNDAI Atos (MX) 1.0 i 40 02.1998 - 12.2010
HYUNDAI Getz (TB) 1.1 46 09.2002 - 06.2009
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 51 12.2007 - 12.2017
HYUNDAI i20 I Hatchback (PB) 1.2 57 09.2008 - 12.2015
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat INFINITI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
INFINITI EX Hatchback (J50) 3.5 221 10.2008 - ...
INFINITI FX SUV (S50) 3.5 Allrad 206 01.2003 - 12.2008
INFINITI FX SUV (S51) 3.7 AWD 235 10.2008 - ...
INFINITI G Cabriolet (V36) 3.7 235 09.2010 - ...
INFINITI G Coupe (V36) 3.7 243 09.2007 - ...
INFINITI G Sedan (V35) 3.5 191 10.2002 - ...
INFINITI G Sedan (V36) 3.7 243 10.2008 - ...
INFINITI I30 Sedan 3.0 142 01.1997 - ...
INFINITI M Sedan (Y51) 3.5 h 225 03.2010 - ...
INFINITI M35 III (Y50) 3.5 h 268 01.2010 - ...
INFINITI M37 IV Sedan (Y51) 3.7 243 01.2011 - ...
INFINITI Q45 (F50) 4.5 250 02.2001 - ...
INFINITI QX4 I (JR50) 3.3 125 01.1997 - ...
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat ISUZU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ISUZU Gemini Hatchback (JT) 1.5 D 37 02.1988 - 12.1990
ISUZU Gemini Sedan 1.7 TD 65 01.1990 - 12.1993
ISUZU Trooper III SUV 3.5 V6 24V 158 04.2000 - 08.2004
ISUZU Trooper III SUV Cabriolet 3.5 V6 24V 158 04.2000 - 08.2004
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat KIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
KIA Carens I (FC) 1.8 i 81 11.2000 - 07.2002
KIA Carens II (FJ) 1.6 77 07.2002 - ...
KIA Carnival I (UP) 2.5 V6 121 08.1999 - 10.2001
KIA Carnival I (GQ) 2.5 V6 110 10.2001 - 06.2006
KIA Clarus Sedan (K9A) 1.8 i 16V 85 07.1996 - 11.2001
KIA Clarus Farmari (GC) 1.8 i 16V 85 05.1998 - ...
KIA Picanto I (SA) 1.1 48 04.2004 - ...
KIA Picanto II (TA) 1.0 51 05.2011 - ...
KIA Pride Hatchback (DA) 1.3 16V 44 01.1990 - 09.2001
KIA Pride Farmari (DA) 1.3 47 08.1999 - 05.2001
KIA Pride Van (DA) 1.3 16V 44 04.1992 - 10.1996
KIA Retona (CE) 2.0 16V 94 05.2000 - ...
KIA Rio III Hatchback (UB) 1.25 CVVT 63 09.2011 - ...
KIA Rio III Sedan (UB) 1.25 CVVT 63 10.2011 - ...
KIA Rio I Sedan (DC) 1.5 16V 72 09.2000 - 02.2005
KIA Rio I Farmari (DC) 1.3 60 08.2000 - 02.2005
KIA Roadster 1.8 100 08.1999 - ...
KIA Sephia I Hatchback (FA) 1.6 i 59 01.1995 - 10.1997
KIA Sephia I Sedan (FA) 1.6 i 59 09.1993 - 10.1997
KIA Shuma I Hatchback (FB) 1.5 i 16V 65 10.1997 - 12.2001
KIA Shuma II Hatchback (FB) 1.6 75 05.2001 - 08.2004
KIA Shuma II Sedan (FB) 1.6 75 05.2001 - 05.2004
KIA Shuma / Sephia II Sedan (FB) 1.5 i 16V 65 03.1996 - 10.2001
KIA Sorento I (JC) 2.4 102 08.2002 - ...
KIA Sportage I (K00, JA) 2.0 i 4WD 70 04.1994 - 08.2003
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat MAZDA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MAZDA 1000 1.0 33 01.1975 - 01.1977
MAZDA 121 I Hatchback (DA) 1.1 42 10.1987 - 11.1990
MAZDA 121 II Sedan (DB) 1.3 16V 39 11.1990 - 03.1996
MAZDA 1300 Sedan 1.3 (TC) 44 02.1971 - 01.1977
MAZDA 2 Hatchback (DE, DH) 1.3 55 10.2007 - 06.2015
MAZDA 3 Hatchback (BK) 1.6 77 10.2003 - 06.2009
MAZDA 3 Hatchback (BL) 1.6 MZR 77 12.2008 - 09.2014
MAZDA 3 Hatchback (BM, BN) 1.5 74 09.2013 - ...
MAZDA 3 Sedan (BK) 1.6 77 02.2004 - 06.2009
MAZDA 3 Sedan (BL) 1.6 MZR 77 02.2009 - 09.2014
MAZDA 3 Sedan (BM, BN) 2.0 88 09.2013 - ...
MAZDA 323 C IV Hatchback (BG) 1.3 49 09.1989 - 10.1994
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 1.4 16V 54 09.1998 - 05.2004
MAZDA 323 I Hatchback (FA4) 1.0 33 01.1977 - 05.1980
MAZDA 323 I Farmari (FA4) 1.4 51 05.1978 - 05.1986
MAZDA 323 II Sedan (BD) 1.3 44 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.1 40 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 III Sedan (BF) 1.3 44 08.1985 - 11.1991
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.1 40 08.1985 - 08.1993
MAZDA 323 III Farmari (BW) 1.5 55 01.1986 - 10.1995
MAZDA 323 P V Hatchback (BA) 1.3 16V 54 10.1996 - 09.1998
MAZDA 6 Farmari (GJ, GL) 2.0 114 12.2012 - ...
MAZDA 6 Sedan (GJ, GL) 2.0 107 01.2013 - ...
MAZDA 616 Sedan 1.6 55 06.1973 - 02.1978
MAZDA 626 I Sedan (CB) 1.6 55 05.1979 - 05.1982
MAZDA 626 II Sedan (GC) 1.6 59 11.1982 - 09.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 59 03.1983 - 09.1987
MAZDA 626 III Sedan (GD) 2.0 66 06.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Coupe (GD) 2.0 66 06.1987 - 12.1991
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 66 06.1987 - 05.1992
MAZDA 626 III Farmari (GV) 2.0 66 09.1987 - 09.1997
MAZDA 626 IV Sedan (GE) 1.8 i 77 01.1992 - 04.1997
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (FP) 77 08.1991 - 04.1997
MAZDA 626 V Sedan (GF) 1.8 66 05.1997 - 10.2002
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 66 05.1997 - 10.2002
MAZDA 626 V Farmari (GW) 1.8 66 02.1998 - 10.2002
MAZDA 818 Farmari 1.6 55 01.1977 - 10.1978
MAZDA 929 I Sedan (LA) 2.0 66 05.1979 - 07.1986
MAZDA 929 II Sedan (HB) 2.0 66 05.1982 - 07.1987
MAZDA 929 II Farmari (HV) 2.0 66 01.1983 - 12.1987
MAZDA 929 II Coupe (HB) 2.0 66 05.1982 - 07.1987
MAZDA 929 III Sedan (HC) 2.2 12V 85 05.1987 - 06.1991
MAZDA B-sarja Pick-up (UD) 2.0 57 01.1983 - 12.1984
MAZDA B-sarja Pick-up (UF) 2.0 62 01.1985 - 12.1996
MAZDA B-sarja Pick-up (UN) 2.6 12V 4WD 90 06.1999 - 11.2006
MAZDA CX-5 I (KE, GH) 2.0 121 11.2011 - ...
MAZDA Demio Farmari (DW) 1.3 16V 46 08.1998 - 07.2003
MAZDA E-sarja Van E 1.6 51 08.1980 - 06.1984
MAZDA E-sarja Van (SR2) E 2.0 60 05.1985 - 05.2003
MAZDA E-serie Bussi (SR1) E2000 63 11.1984 - 05.1994
MAZDA 323 S IV Sedan (BG) 1.3 49 06.1989 - 10.1994
MAZDA 323 F IV Hatchback (BG) 1.6 62 08.1989 - 10.1994
MAZDA 323 S V Sedan (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 C V Coupe (BA) 1.3 16V 54 08.1994 - 09.1998
MAZDA 323 F V Hatchback (BA) 2.0 24V 106 07.1994 - 09.1998
MAZDA 323 S VI Sedan (BJ) 1.4 16V 54 09.1998 - 05.2004
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 113 11.1989 - 09.1999
MAZDA MPV II (LW) 2.0 90 09.1999 - 07.2002
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i 65 07.1991 - 10.1997
MAZDA MX-5 I (NA) 1.6 85 05.1990 - 04.1998
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V 81 01.1998 - 10.2005
MAZDA MX-6 (GE) 2.0 85 02.1992 - 02.1997
MAZDA Premacy (CP) 1.9 74 07.1999 - 03.2005
MAZDA RX-7 I (SA) 1.0 Wankel 77 05.1979 - 03.1986
MAZDA RX-7 II Coupe (FC) 1.3 Wankel 110 11.1985 - 12.1991
MAZDA RX-7 II Cabriolet (FC) 1.3 Turbo 147 03.1989 - 12.1991
MAZDA RX-7 III (FD) 1.3 Wankel Twin Turbo 176 07.1992 - 08.2002
MAZDA RX-8 (SE, FE) 1.3 170 10.2003 - 06.2012
MAZDA Xedos 6 (CA) 2.0 V6 106 01.1992 - 10.1999
MAZDA Xedos 9 (TA) 2.5 24V 123 07.1993 - 09.2002
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat MITSUBISHI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MITSUBISHI ASX SUV (GA0) 1.8 DI-D 85 02.2010 - ...
MITSUBISHI ASX Van 1.8 DI-D 4WD 110 06.2010 - ...
MITSUBISHI Carisma Hatchback (DA2A, DAO) 1.8 16V 103 07.1995 - 06.2006
MITSUBISHI Carisma Sedan (DA2A, DAO) 1.6 66 09.1996 - 06.2006
MITSUBISHI Colt III (C50) 1.3 12V 55 04.1988 - 05.1992
MITSUBISHI Colt IV (CA0) 1.3 GLi 12V 55 04.1992 - 04.1996
MITSUBISHI Colt V (CJ0) 1.3 GL,GLX 55 05.1996 - 09.2003
MITSUBISHI Eclipse I Coupe (D22A) 2.0 i 16V 110 04.1991 - 11.1995
MITSUBISHI Eclipse II Coupe (D32A) 2.0 GS 16V 107 12.1995 - 04.1999
MITSUBISHI Eclipse III Coupe (D52A) 2.4 110 05.1999 - 03.2005
MITSUBISHI Eclipse IV Coupe (DK4A) 2.4 GS 120 04.2005 - 12.2011
MITSUBISHI Galant VI Sedan (E30) 2.0 GTi 16V 106 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI Galant VI Hatchback (E30) 1.8 66 11.1988 - 12.1992
MITSUBISHI Galant VII Hatchback (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI 93 11.1992 - 09.1996
MITSUBISHI Galant VII Sedan (E50) 1.8 GLSI 93 11.1992 - 08.1996
MITSUBISHI Galant VIII Farmari (EA0) 2.0 100 09.1996 - 10.2003
MITSUBISHI Galant VIII Sedan (EA_) 2.0 100 09.1996 - 10.2004
MITSUBISHI L200 III Pick-up (K6) 2.4 4WD 97 06.1996 - 12.2007
MITSUBISHI L300 / Delica III Bussi (P0_W, P1_W, P2_W) 1.6 51 11.1986 - 05.2004
MITSUBISHI L300 / Delica III Van (P0_V, P1_V, P_2V) 2.0 64 11.1986 - 05.2002
MITSUBISHI L400 / Space Gear Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V 85 05.1995 - 10.2002
MITSUBISHI Lancer Farmari (C1_V, C3_V) 1.5 61 09.1988 - 06.1992
MITSUBISHI Lancer IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V 55 06.1988 - 05.1994
MITSUBISHI Lancer IV Sedan (C61A, C62A, C64A, CN9A) 1.5 62 04.1988 - 05.1992
MITSUBISHI Lancer V Sedan (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 55 06.1992 - 12.1996
MITSUBISHI Lancer Farmari (CB5W, CD5W) 1.6 16V 83 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI Lancer VI Sedan (CJ_, CP_) 1.3 12V 55 12.1995 - 08.2003
MITSUBISHI Lancer VII Farmari (CS_W, CT_W) 1.6 72 09.2003 - 10.2008
MITSUBISHI Lancer VII Sedan (CS_A, CT_A) 1.3 60 09.2003 - ...
MITSUBISHI Lancer VIII Hatchback (CX_A) 1.6 MIVEC 86 06.2008 - ...
MITSUBISHI Lancer VIII Sedan (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC 86 02.2008 - ...
MITSUBISHI Mirage / Space Star Hatchback (A0_A) 1.0 52 05.2012 - ...
MITSUBISHI Outlander II SUV (CW_W) 2.0 108 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI Outlander III SUV (GG, GF) 2.0 (GF2W) 107 08.2012 - ...
MITSUBISHI Pajero I (L040) 3.0 V6 104 05.1988 - 05.1991
MITSUBISHI Pajero II (V20) 2.4 82 04.1991 - 10.1999
MITSUBISHI Pajero II Canvas Top (V20) 2.4 82 04.1991 - 04.2000
MITSUBISHI Pajero Pinin (V60) 1.8 GDI 88 10.1999 - 06.2007
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K70, K90) 1.8 4WD 84 03.2001 - 02.2005
MITSUBISHI Space Runner I (N1, N2) 1.8 90 10.1991 - 08.1999
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.3 16V 63 06.1998 - 12.2004
MITSUBISHI Space Wagon I (D00) 2.0 GLXi 74 03.1985 - 04.1991
MITSUBISHI Space Wagon II (N3) 1.8 90 10.1991 - 10.1998
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat NISSAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
NISSAN 200SX (S14) 2.0 i 16V Turbo 147 10.1993 - 12.1999
NISSAN 350Z Coupe (Z33) 3.5 206 09.2002 - ...
NISSAN 350Z Roadster (Z33) 3.5 206 11.2004 - ...
NISSAN 370Z Coupe (Z34) 3.7 243 06.2009 - ...
NISSAN 370Z Roadster (Z34) 3.7 243 12.2009 - ...
NISSAN Almera Classic Sedan (B10) 1.6 16V 79 03.2006 - ...
NISSAN Almera Hatchback (N15) 2.0 GTi 105 07.1996 - 03.2000
NISSAN Almera Hatchback (N16) 1.5 66 01.2000 - ...
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 66 07.2000 - ...
NISSAN Almera Tino (V10) 1.8 84 08.2000 - ...
NISSAN Altima IV Sedan (L32) 2.5 128 10.2006 - 07.2013
NISSAN Cube (Z12) 1.6 16V 81 03.2010 - ...
NISSAN GT-R (R35) V6 390 12.2007 - ...
NISSAN Juke (F15) 1.6 86 06.2010 - ...
NISSAN Maxima IV QX Sedan (A32) 2.0 103 01.1995 - 08.2000
NISSAN Maxima V QX Sedan (A33) 2.0 V6 24V 103 03.2000 - 11.2003
NISSAN Maxima V Farmari (A33) 2.0 QX 103 10.1997 - 12.2000
NISSAN Micra C+C III (K12) 1.6 160 SR 81 08.2005 - ...
NISSAN Micra III Hatchback (K12) 1.6 SR 160 81 05.2005 - 06.2010
NISSAN Micra IV Hatchback (K13) 1.2 59 05.2010 - ...
NISSAN Murano I (Z50) 3.5 4x4 172 08.2003 - 09.2008
NISSAN Murano II (Z51) 3.5 4x4 188 10.2008 - 09.2014
NISSAN Note I (E11, NE11) 1.6 81 03.2006 - 06.2012
NISSAN Note II Hatchback (E12) 1.2 59 06.2013 - ...
NISSAN NV200 / Evalia Bussi (M20) 1.5 dci 81 07.2010 - ...
NISSAN NV200 Van / Farmari (M20) 1.5 dci 81 02.2010 - ...
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD 125 09.1997 - 12.2004
NISSAN Pathfinder III (R51) 4.0 4WD 198 09.2005 - ...
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.8 180 03.2000 - ...
NISSAN Patrol VI (Y62) 5.6 298 04.2010 - ...
NISSAN Pick Up (D22) 2.4 110 01.2003 - 04.2005
NISSAN Primera Sedan (P11) 1.6 16V 73 06.1996 - 12.2001
NISSAN Primera Sedan (P12) 1.8 85 01.2002 - ...
NISSAN Primera Hatchback (P11) 1.6 16V 73 09.1996 - 07.2002
NISSAN Primera Hatchback (P12) 1.6 78 07.2002 - ...
NISSAN Primera Farmari (WP12) 1.8 85 01.2002 - ...
NISSAN Primera Farmari (WP11) 1.6 16V 73 06.1996 - 12.2001
NISSAN Qashqai / Qashqai+2 I (J10, NJ10) 1.6 86 02.2007 - 12.2013
NISSAN Qashqai II (J11) 2.0 (J11E) 106 06.2014 - ...
NISSAN Teana I (J31) 2.0 103 10.2003 - 06.2008
NISSAN Teana II (J32) 3.5 183 07.2008 - 09.2013
NISSAN Tiida Sedan (SC11X) 1.6 81 09.2007 - 12.2012
NISSAN Tiida Hatchback (C11) 1.6 81 09.2007 - 12.2011
NISSAN X-Trail (T30) 2.0 4x4 103 06.2001 - 01.2013
NISSAN X-Trail (T31) 2.0 104 03.2007 - 11.2013
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat OPEL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OPEL Astra F Caravan (T92) 1.7 TDS (F08, C05) 60 12.1991 - 01.1998
OPEL Astra F CC (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) 60 12.1991 - 01.1998
OPEL Astra F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19) 60 03.1992 - 09.1998
OPEL Combo B Van 1.7 D 44 07.1994 - 10.2001
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 37 09.1987 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 37 10.1987 - 03.1993
OPEL Corsa A Van (S83) 1.5 D (F08, W5L) 37 06.1987 - 04.1989
OPEL Corsa B Caravan (S93) 1.7 D (F35) 44 01.1999 - 12.2002
OPEL Corsa B Hatchback (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) 37 03.1993 - 09.2000
OPEL Corsa B Van (S93) 1.7 D (F08, W5L) 44 08.1999 - 09.2000
OPEL Frontera B SUV (U99) 3.2 i 151 10.1998 - ...
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.5 TD (C15, C35, D15, D35) 53 07.1988 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.5 TD (C08, C48, D08, D48) 53 07.1988 - 08.1991
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.5 TD (C19, D19) 53 07.1988 - 08.1991
OPEL Monterey B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G) 158 07.1998 - 08.1999
OPEL Vectra A CC (J89) 1.7 TD (F68, M68) 60 03.1990 - 11.1995
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 TD (F19, M19) 60 03.1990 - 11.1995
OPEL Vectra B Sedan (J96) 1.7 TD (F19) 60 10.1995 - 12.1998
OPEL Vectra B Farmari (J96) 1.7 TD (F35) 60 11.1996 - 12.1997
OPEL Vectra B CC (J96) 1.7 TD (F68) 60 10.1995 - 12.1998
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat PEUGEOT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PEUGEOT 4007 (VU, VV) 2.0 108 01.2008 - ...
PEUGEOT 4008 SUV 1.8 HDi AWC 110 05.2012 - ...
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat PROTON malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi 66 01.1994 - 07.2000
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 415 GLi/GLSi 1.5 66 01.1994 - 07.2000
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat RENAULT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V 102 09.2006 - ...
RENAULT Clio IV Hatchback (BH) 1.6 RS 147 03.2013 - ...
RENAULT Espace IV (JK) 3.5 V6 177 11.2002 - ...
RENAULT Espace V (JR) 1.6 TCe 200 147 02.2015 - ...
RENAULT Grand Scénic III (JZ) 2.0 16V 103 02.2009 - ...
RENAULT Koleos I (HY) 2.5 126 09.2008 - ...
RENAULT Laguna III Coupe (DT) 3.5 V6 175 09.2008 - ...
RENAULT Laguna III Hatchback (BT) 3.5 V6 175 10.2007 - ...
RENAULT Laguna III Grandtour (KT) 3.5 V6 175 10.2007 - ...
RENAULT Megane CC (EZ) 2.0 CVT 103 06.2010 - ...
RENAULT Megane III Coupe (DZ) 2.0 CVT 103 05.2009 - ...
RENAULT Megane III Grandtour (KZ) 2.0 CVT 103 05.2009 - ...
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1) 2.0 CVT 103 02.2009 - ...
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 2.0 16V 103 02.2009 - ...
RENAULT Vel Satis 3.5 V6 177 06.2002 - ...
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat SUBARU malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUBARU Forester I (SF) 2.0 AWD (SF5) 90 07.1997 - 09.2002
SUBARU Forester II (SG) 2.0 AWD 92 06.2002 - 12.2009
SUBARU Forester III (SH) 2.0 AWD 110 01.2008 - ...
SUBARU Forester IV (SJ) 2.0 D AWD 108 03.2013 - ...
SUBARU Impreza I Coupe (GFC) 2.0 AWD 85 12.1995 - 12.2000
SUBARU Impreza I Sedan (GC) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Sedan (GD) 1.6 AWD 70 12.2000 - ...
SUBARU Impreza III Sedan (GR) 1.5 79 02.2008 - ...
SUBARU Impreza I Farmari (GF) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Farmari (GG) 1.6 AWD 70 12.2000 - ...
SUBARU Impreza III Hatchback (GR, GH, G3) 1.5 F 79 01.2008 - ...
SUBARU Justy I (KAD) 1.0 40 11.1984 - 10.1995
SUBARU Legacy I Sedan (BC) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy I Farmari (BC, BJF) 1.8 4WD 76 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy II Farmari (BG) 2.0 i 85 02.1994 - 12.1998
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 85 07.1994 - 03.1999
SUBARU Legacy III Farmari (BH) 2.5 AWD (BH9) 115 12.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy III Sedan (BE) 2.0 AWD (BE5) 92 10.1998 - 08.2003
SUBARU Legacy IV Farmari (BP) 2.0 AWD (BP5) 101 09.2003 - 12.2009
SUBARU Legacy IV Sedan (BL) 2.0 AWD (BL5) 101 09.2003 - 12.2009
SUBARU Outback I / Legacy Outback (BG) 2.5 (BG9) 110 01.1996 - 12.1999
SUBARU Legacy V Farmari (BR) 2.0 D AWD 108 09.2009 - 12.2014
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.0 i AWD 110 09.2009 - 12.2014
SUBARU Libero Bussi (E10, E12) 1.0 4WD 37 01.1983 - 02.2000
SUBARU Outback II (BE, BH) 2.5 AWD (BH9) 115 10.2000 - 08.2003
SUBARU Outback III (BL, BP) 2.5 AWD (BP9) 121 11.2003 - 09.2009
SUBARU Outback IV (BR) 2.0 D AWD 108 09.2009 - ...
SUBARU Rex II 0.7 27 08.1982 - 06.1989
SUBARU Rex III 0.8 31 06.1989 - 03.1992
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD 169 09.1992 - 12.1997
SUBARU Vivio 0.7 660 4WD 32 03.1992 - 12.1998
SUBARU WRX Sedan (GJ) 2.5 WRX STi AWD 221 06.2014 - ...
SUBARU XV I (_GP_) 2.0 D AWD 80 03.2012 - ...
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat TOYOTA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TOYOTA Corolla IV Hatchback (E70) 1.6 63 09.1979 - 05.1983
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat VAUXHALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VAUXHALL Cavalier Mk3 CC (J89) 1.7 TD 60 09.1988 - 11.1995
VAUXHALL Combo Mk1 (B) Van (S93) 1.7 D 44 07.1994 - 10.2001
VAUXHALL Corsa Mk1 (B) Hatchback (S93) 1.7 D 44 02.1996 - 09.2000
VAUXHALL Frontera Mk2 (B) SUV (U99) 3.2 i 151 10.1998 - 10.2004
VAUXHALL Vectra Mk1 (B) CC (J96) 1.7 TD 60 10.1995 - 11.1996
ÖLJYNSUODATIN 4059191300020 sopivat VOLVO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VOLVO S40 I (VS, 644) 1.8 i 92 03.1998 - 12.2003
VOLVO V40 Farmari (VW, 645) 1.8 i 92 03.1998 - 06.2004
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot STARK SKOF-0860025 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset
Kokonaisarvio +25
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+6 -
+6 -
+3 -
+4 -
+6 -
Öljynsuodatin STARK Ruuvattava suodatin SKOF-0860025
9.0 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Senkaltaiset varaosat
dynamic_phone_image_alt dynamic_phone_image_alt
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä
  • Ota yhteyttä
  • Toimitusehdot
  • Toimitus