Öljynsuodatin MEAT & DORIA Ruuvattava suodatin, Ø: 76mm 15015/8

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
15015/8 MEAT & DORIA
Öljynsuodatin
Tuotenro: 15015/8
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 79
  • Kierremitta: 3/4-16 UNF
  • Läpimitta [mm]: 76
  • tuotenumerolle: 15015/8
  • Tiivisterenkaan halkaisija alkaen [mm]: 62
  • Tiivisterenkaan halkaisija päättyen [mm]: 71
  • Tila: Täysin
15%
4,36 €*
3,71 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi MEAT & DORIA 15015/8 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 15015/8 MEAT & DORIA 15015/8 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MEAT & DORIA 15015/8 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • MEAT & DORIA 15015/8 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MEAT & DORIA 15015/8 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
BEDFORD7884256
BEDFORD7965051
BEDFORD7973235
BEDFORD7973429
BEDFORD7984256
CITROËN1109C5
CITROËNMLS000155
CITROËN/PEUGEOT1109C5
CITROËN/PEUGEOTMLS000155
CLAAS6568340
DEUTZ-FAHR1163420
DEUTZ-FAHRA04H4123
FORD1457512
FORD1462805
FORD1498014
FORD1536304
FORD1553370
FORD1555370
FORD1559937
FORD5002530
FORD5003329
FORD5003331
FORD5003930
FORD5003968
FORD5004926
FORD5011780
FORD5011782
FORD5013143
FORD5013319
FORD6041176
FORDA700X6714AA
FORDA760X6714KA
GENERAL MOTORS6438162
GENERAL MOTORS7965051
GENERAL MOTORS7984256
GENERAL MOTORS90027778
GENERAL MOTORS93156299
GENERAL MOTORS93156958
HAKO90168154
INNOCENTI38186376
JAGUAR96JV6714AA
KRAMER0003634330
KRAMER0003634334
KRAMER003634334
LEYLAND12G2400
LEYLAND13H9090
LEYLAND13H9104
LEYLANDADU6978
LEYLANDBHA4952
MANITOU105508
MANITOUG5003968
OPEL009281199
OPEL02866477
OPEL02866477VP
OPEL0650352
OPEL0650364
OPEL0650365
OPEL0650370
OPEL0650371
OPEL0650373
OPEL0650400
OPEL090027778
OPEL09281199
OPEL0VOF136
OPEL2866477
OPEL2866477VP
OPEL650352
OPEL650364
OPEL650365
OPEL650370
OPEL650371
OPEL650373
OPEL650400
OPEL90027778
OPEL9281199
OPELVOF136
PEUGEOT1109C5
PEUGEOTMLS000155
RENAULT7701415069
ROVERLPX100590
STEYR5081070030
VAUXHALL650364
VAUXHALL650365
VAUXHALL6696776
VAUXHALL7884256
VAUXHALL7965051
VAUXHALL7973235
VAUXHALL7973429
VAUXHALL7984256
VAUXHALL90027778
VAUXHALL93156299
VAUXHALLVOF136
YALE&TOWNE440002266
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat AUSTIN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
AUSTIN 1000-Sarja Mk2 1100 32 01.1970 - 12.1974
AUSTIN Allegro Farmari (ADO 67) 1.3 43 08.1975 - 03.1982
AUSTIN Allegro Hatchback (ADO 67) 1.1 33 05.1973 - 10.1983
AUSTIN Ambassador Hatchback 1.7 62 03.1982 - 10.1984
AUSTIN Maestro (XC) 1.3 46 03.1983 - 08.1990
AUSTIN Maxi Hatchback 1500 50 04.1969 - 10.1980
AUSTIN Maxi II 1750 53 10.1980 - 12.1982
AUSTIN Metro Hatchback 1.0 30 10.1980 - 04.1990
AUSTIN Mini Farmari 1000 28 01.1969 - 12.1980
AUSTIN Mini Hatchback 850 25 01.1967 - 06.1993
AUSTIN Montego Farmari (XE) 2.0 HLI 83 10.1984 - 09.1992
AUSTIN Montego Sedan (XE) 2.0 74 04.1984 - 08.1988
AUSTIN Princess 2 1700 65 10.1978 - 10.1982
AUSTIN Princess Sedan 1800 HL 60 04.1976 - 09.1978
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat BEDFORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
BEDFORD Blitz (CF97) 1.8 49 08.1969 - 10.1987
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat FORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FORD Capri (ECJ) 1600 53 01.1969 - 02.1974
FORD Capri II (GECP) 1.3 40 02.1974 - 08.1977
FORD Capri III (GECP) 1.3 40 01.1978 - 06.1985
FORD Escort Mk1 Sedan (AFH, ATH) 1100 1.1 32 01.1968 - 02.1976
FORD Escort Mk1 Farmari (ADH) 1100 1.1 29 06.1968 - 02.1976
FORD Escort Mk2 Sedan (ATH) 1.1 32 12.1974 - 08.1980
FORD Escort Mk2 Farmari 1.3 40 04.1975 - 07.1981
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat INNOCENTI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
INNOCENTI Mini Hatchback 1.0 32 05.1974 - 10.1991
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat LAND ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LAND ROVER Discovery I (LJ) 2.0 16 V 4x4 99 06.1989 - 10.1998
LAND ROVER Freelander I SUV (L314) 1.8 i 16V 4x4 88 02.1998 - 10.2006
LAND ROVER Freelander I SUV Cabriolet (L314) 1.8 i 16V 4x4 88 02.1998 - 10.2006
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat LOTUS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LOTUS Elise S1 1.8 88 08.1995 - 11.2000
LOTUS Elise S2 1.8 90 11.2000 - ...
LOTUS Elise 340 R 1.8 132 03.2000 - 02.2001
LOTUS Europa S2 Coupe 1.6 78 05.1970 - 04.1976
LOTUS Exige (SCC_) 1.8 16V 132 05.2000 - 07.2008
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat MG malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MG Maestro 2.0 Turbo 112 10.1984 - 09.1990
MG Metro 1.3 54 05.1982 - 09.1990
MG MG TF Cabriolet 1.8 135 100 03.2002 - 12.2009
MG MG ZR Hatchback 1.8 160 118 06.2001 - 04.2005
MG MG ZS Hatchback 1.8 120 86 07.2001 - 10.2005
MG MGF Cabriolet (RD) 1.8 i 16V 88 03.1995 - 03.2002
MG Midget 1.3 48 01.1967 - 09.1974
MG Montego 2.0 Turbo 110 10.1984 - 09.1990
MG ZS Sedan 1.8 120 86 07.2001 - 04.2005
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat MORGAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MORGAN Plus Four 2.0 i 99 08.1988 - 12.2000
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat MORRIS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MORRIS Ital Sedan 1.7 58 07.1980 - 03.1984
MORRIS Marina Farmari 1800 57 04.1971 - 10.1975
MORRIS Marina Sedan 1.8 59 04.1971 - 12.1979
MORRIS MINI 850 25 01.1967 - 08.1979
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat OPEL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OPEL Ascona A Sedan 1.2 S 44 10.1970 - 08.1975
OPEL Ascona A Caravan (84, 89) 1.6 N 50 10.1970 - 08.1975
OPEL Ascona B Sedan 1.2 40 09.1975 - 08.1981
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68) 44 09.1981 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69) 44 09.1981 - 08.1988
OPEL Commodore A Sedan 2.5 GS 96 08.1967 - 01.1972
OPEL Commodore A Coupe 2.5 GS 96 08.1967 - 01.1972
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L) 33 02.1986 - 07.1990
OPEL Frontera A SUV (U92) 2.4 i 92 03.1992 - 10.1998
OPEL Kadett A Sedan 1.0 29 09.1962 - 08.1965
OPEL Kadett A Coupe 1.0 S 35 10.1963 - 08.1965
OPEL Kadett A Farmari 1.0 S 35 03.1963 - 08.1965
OPEL Kadett B Sedan 1.1 33 09.1965 - 08.1973
OPEL Kadett B Coupe 1.1 33 09.1965 - 08.1973
OPEL Kadett B Farmari 1.1 33 09.1965 - 08.1973
OPEL Kadett C Sedan 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C CC 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C Coupe 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C Farmari 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett D Hatchback 1.2 40 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett D Sedan 1.2 S 44 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett D Farmari 1.2 39 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19) 40 09.1984 - 08.1989
OPEL Kadett E Van (T85) 1.2 (C70, D70) 40 09.1984 - 07.1989
OPEL Manta A Coupe 1.2 44 09.1970 - 08.1975
OPEL Manta B Sedan 1.2 S 44 09.1975 - 08.1988
OPEL Manta B CC 1.3 N 44 09.1975 - 08.1988
OPEL Monza A 2.0 E 85 03.1983 - 08.1986
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.4 i (F35, M35) 92 09.1988 - 03.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.4 i (F19, M19, N19) 92 09.1988 - 03.1994
OPEL GT Coupe 1.1 44 09.1968 - 08.1973
OPEL Rekord A Sedan 1500 40 02.1963 - 12.1965
OPEL Rekord A Coupe 1700 49 01.1963 - 12.1965
OPEL Rekord B Sedan 1.7 55 08.1965 - 12.1966
OPEL Rekord B Coupe 1.9 66 08.1965 - 02.1967
OPEL Rekord B Farmari 1.7 55 08.1965 - 12.1966
OPEL Rekord C Sedan 1.5 43 08.1966 - 12.1971
OPEL Rekord C Coupe 1.7 S 55 08.1966 - 12.1971
OPEL Rekord C Farmari 1.5 43 08.1966 - 12.1971
OPEL Rekord D Sedan 1.7 44 01.1972 - 08.1977
OPEL Rekord D Coupe 1.7 S 61 01.1972 - 08.1977
OPEL Rekord D Farmari 1.7 49 01.1972 - 08.1977
OPEL Rekord E1 Sedan 1.7 44 08.1977 - 08.1986
OPEL Rekord E1 Farmari 1.7 44 08.1977 - 08.1986
OPEL Rekord P1 Sedan 1500 37 07.1957 - 09.1961
OPEL Rekord P1 Farmari 1500 37 07.1957 - 09.1961
OPEL Rekord P2 Sedan 1.7 44 08.1960 - 01.1963
OPEL Rekord P2 Farmari 1.5 37 08.1960 - 01.1963
OPEL Senator A 2.0 E 85 03.1983 - 08.1987
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat ROVER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 1.4 S/L/GTA 55 03.1990 - 12.1998
ROVER 100 Cabriolet (XP) 1.1 44 04.1994 - 10.1998
ROVER 200 Hatchback (RF) 1.4 i 55 11.1995 - 03.2000
ROVER 200 Coupe (XW) 2.0 Turbo 147 10.1992 - 06.1999
ROVER 200 Hatchback (XW) 1.4 Si/Gsi 66 10.1989 - 10.1995
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 2.0 74 10.1982 - 10.1986
ROVER 25 Hatchback (RF) 1.4 16V 62 10.1999 - 05.2005
ROVER 400 Sedan (RT) 1.4 Si 76 05.1995 - 03.2000
ROVER 400 Sedan (XW) 1.4 GSI/SI 66 04.1990 - 04.1995
ROVER 400 Tourer (XW) 1.6 i 82 05.1994 - 11.1998
ROVER 400 Hatchback (RT) 1.4 Si 76 05.1995 - 03.2000
ROVER 45 Hatchback (RT) 1.4 76 02.2000 - 05.2005
ROVER 45 Sedan (RT) 1.4 76 02.2000 - 05.2005
ROVER 600 (RH) 2.0 Ti Vitesse 147 07.1994 - 02.1999
ROVER 75 (RJ) 1.8 88 02.1999 - 05.2005
ROVER 75 Tourer (RJ) 1.8 88 08.2001 - 05.2005
ROVER 800 Sedan (XS) 2.0 16 V I/SI 103 10.1986 - 02.1999
ROVER 800 Hatchback (XS) 2.0 i/Si 103 10.1986 - 02.1999
ROVER 200 Cabriolet (XW) 214 1.4 66 04.1990 - 11.1999
ROVER Coupe 1.6 16 V 82 03.1996 - 11.1999
ROVER Maestro Hatchback 1.3 49 09.1990 - 01.1995
ROVER Mini Hatchback 1.0 30 01.1991 - 11.2000
ROVER Mini Cabriolet 1.3 46 09.1992 - 05.2001
ROVER Mini-moke Cabriolet 1.0 29 09.1986 - 09.1993
ROVER Montego Sedan 2.0 i Cat 75 10.1988 - 10.1994
ROVER Montego Farmari 2.0 GTI/LXI 75 10.1984 - 12.1993
ROVER Streetwise Hatchback 1.4 76 08.2003 - 05.2005
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat STEYR malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
STEYR Halfinger (AP700, AP703) 0.65 20 06.1966 - 12.1974
ÖLJYNSUODATIN 803341912596 sopivat VAUXHALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VAUXHALL Astra Mk2 Sedan 1.3 55 09.1985 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk2 CC (T85) 1.3 55 09.1984 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk2 Farmari 1.3 55 09.1984 - 08.1991
VAUXHALL Astra Mk1 Hatchback 1.2 S 44 09.1979 - 08.1984
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 2.0 S 74 10.1978 - 08.1986
VAUXHALL Cavalier Mk2 CC (J82) 1.3 S 55 09.1981 - 08.1988
VAUXHALL Cavalier Mk1 Targa 1900 66 10.1975 - 03.1978
VAUXHALL Cavalier Mk2 Sedan (J82) 1.3 S 55 09.1981 - 08.1988
VAUXHALL Frontera Mk1 (A) SUV (U92) 2.4 i 92 03.1992 - 10.1998
VAUXHALL Magnum Coupe 2300 81 01.1973 - 10.1978
VAUXHALL Magnum Farmari 2.3 81 01.1973 - 01.1981
VAUXHALL Magnum Sedan 2.3 81 01.1973 - 01.1981
VAUXHALL Nova CC (S83) 1.0 33 05.1983 - 03.1993
VAUXHALL Nova Sedan (S83) 1.2 S 40 09.1982 - 10.1987
VAUXHALL Victor Sedan 2000 65 01.1967 - 09.1972
VAUXHALL VX Farmari 2300 81 01.1976 - 10.1978
VAUXHALL VX Sedan 2300 81 09.1975 - 10.1978
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MEAT & DORIA 15015/8 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: MEAT & DORIA 15015/8
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Öljynsuodatin MEAT & DORIA Ruuvattava suodatin, Ø: 76mm 15015/8
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä