Öljynsuodatin MEAT & DORIA Ruuvattava suodatin, Ø: 76mm 15056

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
15056 MEAT & DORIA
Öljynsuodatin
Tuotenro: 15056
  • Suodatintyyppi: Ruuvattava suodatin
  • Korkeus (mm): 50
  • Kierremitta: M 20 X 1,5
  • Läpimitta [mm]: 76
  • Tiivisterenkaan halkaisija alkaen [mm]: 62
  • Tiivisterenkaan halkaisija päättyen [mm]: 71
  • Tila: Täysin
15%
5,81 €*
4,94 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
varastossa
Me hyväksymme
  • Osta uusi MEAT & DORIA 15056 Öljynsuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 15056 MEAT & DORIA 15056 Öljynsuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa MEAT & DORIA 15056 Öljynsuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • MEAT & DORIA 15056 Öljynsuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon MEAT & DORIA 15056 Öljynsuodatin
Valmistaja viitteet:
ALFA ROMEO0055189961
ALFA ROMEO55189961
ALFA ROMEO73500506
CHRYSLERJ0033408
CHRYSLERJ0871919
CITROËN1109A4
CITROËN1109A5
CITROËNMLS000462A
CITROËNMLS000602
CITROËN/PEUGEOT1109A4
CITROËN/PEUGEOT1109A5
CITROËN/PEUGEOTMLS000462A
CITROËN/PEUGEOTMLS000602
DEUTZ-FAHR1052175136
DEUTZ-FAHR12850312
FIAT0055189961
FIAT55189961
FIAT73500506
FORD5006227
FORD5013388
FORD5013389
FORD5016714
FORD5016715
FORD5016785
FORD5016956
FORD5017317
FORD5017319
FORD5029226
FORD5029227
FORD5029228
GENERAL MOTORS09111019
GENERAL MOTORS4402718
GENERAL MOTORS4403019
GENERAL MOTORS6439354
GENERAL MOTORS9111019
GENERAL MOTORS93156290
GENERAL MOTORS93156540
GENERAL MOTORS93198598
IVECOJ1315020
LANCIA0055189961
LANCIA55189961
LANCIA73500506
LIGIER112397
LINDE7700873583
LOMBARDINI0021751070
LOMBARDINI1072175107
LOMBARDINI107217510700
LOMBARDINI1072175117
LOMBARDINI107217511706
LOMBARDINI1072175184
LOMBARDINI2175107
LOMBARDINI2175117
LOMBARDINI2175136
LOMBARDINI2175184
MAZDAAM1514302
MITSUBISHIM851139
MITSUBISHIM852065
MITSUBISHIM883804
NISSAN1520800Q0F
NISSAN1520800Q0H
NISSAN1520800QAB
NISSAN15208BN700
NISSAN8200033468
OPEL04402718
OPEL04403019
OPEL04449274
OPEL4402718
OPEL4403019
OPEL4449274
PEUGEOT110991
PEUGEOT1109A4
PEUGEOT1109A5
PEUGEOT1109L4
PEUGEOT1109N6
PEUGEOT1109P1
PEUGEOT1109R8
PEUGEOTMLS000462A
PEUGEOTMLS000602
RENAULT6001543357
RENAULT7700033408
RENAULT7700073302
RENAULT7700107905
RENAULT7700110796
RENAULT7700272523
RENAULT7700272902
RENAULT7700272903
RENAULT7700272982
RENAULT7700274177
RENAULT7700595804
RENAULT7700676302
RENAULT7700695801
RENAULT7700695804
RENAULT7700727401
RENAULT7700727478
RENAULT7700727479
RENAULT7700727480
RENAULT7700728310
RENAULT7700730077
RENAULT7700734945
RENAULT7700734957
RENAULT7700735917
RENAULT7700737991
RENAULT7700744879
RENAULT7700745708
RENAULT7700748326
RENAULT7700854776
RENAULT7700854852
RENAULT7700855853
RENAULT7700856114
RENAULT7700866099
RENAULT7700869390
RENAULT7700871919
RENAULT7700873583
RENAULT7700873603
RENAULT7701043377
RENAULT7701349452
RENAULT7701349720
RENAULT7701349725
RENAULT7701349752
RENAULT7701727480
RENAULT7702144083
RENAULT7708715147
RENAULT8200007832
RENAULT8200033408
RENAULT8200768913
RENAULT8200867976
RENAULT8933004195
RENAULT8983501900
RENAULT8983601900
RENAULT TRUCKS5000791145
RENAULT TRUCKS7700730077
SULLAIR1381
SUZUKI1651084A10
SUZUKI1651084CT0
SUZUKI1651084CT0000
Vastaavia ajoneuvoja
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat ALFA ROMEO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ALFA ROMEO 156 Sedan (932) 2.0 JTS 122 03.2002 - 09.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS 122 03.2002 - 05.2006
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS 119 11.2003 - 09.2010
ALFA ROMEO GTV (916, 916C) 2.0 JTS 121 04.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO Spider (916, 916S) 2.0 JTS 121 04.2003 - 04.2005
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat ALPINE malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ALPINE V6 I 2.5 TURBO 136 01.1985 - 12.1990
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat ARO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
ARO 10 SUV 1,3 40 06.1980 - 10.2006
ARO Spartana SUV Cabrioletlet 1.2 40 01.1999 - 10.2006
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat CITROËN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
CITROËN C5 III Sedan 2.0 HDi 180 133 04.2009 - ...
CITROËN C5 III Farmari (RW) 2.0 HDi 180 133 03.2015 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat DACIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
DACIA Dokker Express 1.6 61 12.2012 - ...
DACIA Dokker Farmari (KE_) 1.6 61 11.2012 - ...
DACIA Duster SUV 1.6 16V LPG 77 04.2010 - 01.2018
DACIA Lodgy (JS_) 1.6 61 03.2012 - ...
DACIA Logan I Sedan (LS) 1.4 MPI LPG 55 09.2004 - ...
DACIA Logan I Pick-up (US) 1.4 55 03.2008 - ...
DACIA Logan I Express (FS) 1.5 dCi 55 03.2009 - ...
DACIA Logan I MCV (KS) 1.6 MPI 85 62 02.2007 - ...
DACIA Sandero I (SD) 1.6 MPI 85 62 06.2008 - ...
DACIA Solenza (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 02.2003 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat FORD malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
FORD Granada (GU) 2.5 D 51 08.1982 - 08.1985
FORD Granada Farmari (GNU) 2.5 D 51 08.1982 - 08.1985
FORD Scorpio Mk1 Hatchback (GAE, GGE) 2.5 D 51 12.1985 - 07.1993
FORD Scorpio Mk1 Farmari (GGE) 2.5 TD 68 09.1991 - 07.1993
FORD Scorpio Mk1 Sedan (GGE) 2.5 TD 68 06.1988 - 12.1994
FORD Sierra Mk2 Sedan (GBC, GB4) 2.3 D 49 01.1987 - 09.1989
FORD Sierra Mk1 Farmari (BNC) 2.3 D 49 08.1982 - 12.1986
FORD Sierra Mk2 Farmari (BNG) 2.3 D 49 01.1987 - 02.1993
FORD Sierra Mk1 Hatchback (GBC) 2.3 D 49 08.1982 - 12.1986
FORD Sierra Mk2 Hatchback (GBC, GBG) 2.3 D 49 01.1987 - 09.1989
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat JEEP malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
JEEP Cherokee II (XJ) 2.1 TD 64 10.1984 - 09.2001
JEEP CJ5 - CJ8 SUV Cabriolet 2.5 78 01.1983 - 12.1987
JEEP Wrangler I SUV (YJ, SJ) 2.5 76 08.1986 - 12.1991
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat LANCIA malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LANCIA Lybra Sedan (839) 1.8 16V 96 07.1999 - 10.2005
LANCIA Lybra Farmari (839) 1.8 16V 96 07.1999 - 10.2005
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat LEXUS malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LEXUS LS IV (XF40) 5.0 600h 290 08.2007 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat LIGIER malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
LIGIER Be Up Hatchback 0.5 14 08.2002 - 12.2006
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat MITSUBISHI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
MITSUBISHI Carisma Hatchback (DA2A, DAO) 1.9 TD 66 10.1996 - 06.2006
MITSUBISHI Carisma Sedan (DA2A, DAO) 1.9 TD 66 10.1996 - 06.2006
MITSUBISHI Space Star (DG_A) 1.9 DI-D 75 02.2001 - 12.2004
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat NISSAN malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
NISSAN Almera Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 01.2003 - 09.2006
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 dCi 60 01.2003 - 09.2006
NISSAN Cube (Z12) 1.5 dCi 78 03.2010 - ...
NISSAN Interstar Bussi (X70) 1.9 dCi 80 60 04.2002 - 08.2006
NISSAN Interstar Van (X70) 1.9 dCi 80 60 04.2002 - 08.2006
NISSAN Kubistar Van (X76) 1.5 dCi 45 08.2003 - ...
NISSAN Micra III Hatchback (K12) 1.5 dCi 48 01.2003 - 06.2010
NISSAN Note I (E11, NE11) 1.5 dCi 50 03.2006 - 06.2012
NISSAN Primastar Bussi (X83) 2.0 88 03.2001 - ...
NISSAN Primastar Van (X83) 2.0 88 02.2003 - ...
NISSAN Primera Sedan (P12) 1.9 dCi 88 08.2002 - 10.2007
NISSAN Primera Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 08.2002 - 10.2007
NISSAN Primera Farmari (WP12) 1.9 dCi 88 08.2002 - ...
NISSAN Qashqai / Qashqai+2 I (J10, NJ10) 1.5 dCi 81 02.2007 - 12.2013
NISSAN Tiida Sedan (SC11X) 1.5 dCi 78 09.2007 - 12.2012
NISSAN Tiida Hatchback (C11) 1.5 dCi 78 09.2007 - 12.2011
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat OPEL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
OPEL Arena Bussi (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 01.1997 - 12.2001
OPEL Arena Van (TB, TF) 1.9 D 44 03.1998 - 08.2001
OPEL Movano A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) 59 09.2000 - ...
OPEL Movano A Van (X70) 1.9 DTI (FD) 59 09.2000 - ...
OPEL Vivaro A Combi (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 08.2001 - ...
OPEL Vivaro A Flatbed Kuorma-auto / Alusta (X83) 2.0 ECOTEC 86 08.2003 - ...
OPEL Vivaro I Van (X83) 2.0 16V (F7) 88 08.2001 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat PIAGGIO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
PIAGGIO M500 Hatchback 0.5 D 4 01.2004 - ...
PIAGGIO Quargo Flatbed Kuorma-auto/Alusta 0.7 D 13 01.2004 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat RENAULT malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
RENAULT 11 Hatchback 1.1 35 03.1983 - 12.1988
RENAULT 11 Van 1.1 35 03.1983 - 12.1988
RENAULT 18 Sedan 1.4 47 04.1978 - 07.1986
RENAULT 18 Van 1.4 47 05.1979 - 07.1986
RENAULT 18 Farmari 1.4 47 05.1979 - 07.1986
RENAULT 19 I Hatchback 1.4 KAT 43 01.1988 - 05.1993
RENAULT 19 I Cabriolet 1.7 55 07.1991 - 04.1992
RENAULT 19 I Chamade 1.9 D 47 01.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Van 1.2 40 01.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II Hatchback 1.9 D 47 01.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Cabriolet 1.7 66 04.1992 - 06.1996
RENAULT 19 II Chamade 1.9 D 47 04.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Van 1.2 40 03.1992 - 12.1995
RENAULT 20 2.1 Diesel 47 10.1980 - 12.1983
RENAULT 21 Hatchback 2.1 Turbo-D 65 07.1989 - 06.1994
RENAULT 21 Sedan 2.1 D 48 03.1986 - 06.1994
RENAULT 21 Farmari 2.1 D 48 03.1986 - 09.1995
RENAULT 25 2.1 Diesel 46 04.1984 - 12.1992
RENAULT 30 2.1 Turbo-D 63 02.1982 - 03.1986
RENAULT 4 Farmari 1.1 25 02.1978 - 06.1993
RENAULT 4 Van 1.1 25 10.1976 - 12.1993
RENAULT 5 Hatchback 0.8 27 01.1972 - 12.1985
RENAULT 5 Van 1.0 32 01.1972 - 12.1985
RENAULT 6 1.1 33 08.1970 - 04.1987
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 35 09.1981 - 12.1989
RENAULT Avantime 2.0 16V Turbo 120 11.2001 - 05.2003
RENAULT Clio III Grandtour 1.6 16V 82 02.2008 - ...
RENAULT Clio I Hatchback 1.9 D 47 05.1990 - 09.1998
RENAULT Clio I Van 1.1 34 01.1991 - 09.1998
RENAULT Clio II Hatchback (BB, CB) 1.4 55 09.1998 - ...
RENAULT Clio II Van 1.9 D 47 09.1998 - ...
RENAULT Clio III Hatchback (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V 65 05.2005 - ...
RENAULT Duster (HS_) 2.0 4x4 99 02.2012 - ...
RENAULT Espace II (J63/S63) 2.1 TD 65 01.1991 - 10.1996
RENAULT Espace III (JE) 2.0 84 11.1996 - 10.2002
RENAULT Espace IV (JK) 2.0 Turbo 120 11.2002 - ...
RENAULT Fluence (L3_) 1.6 16V (L304, L305, L30H) 82 02.2010 - ...
RENAULT Fuego 1.6 Turbo 97 02.1980 - 10.1985
RENAULT Grand Scénic II (JM) 1.6 83 04.2004 - 06.2009
RENAULT Grand Scénic III (JZ) 1.6 16V Bifuel 81 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo I (KC) 1.4 55 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo II / Grand Kangoo (KW) 1.6 64 02.2008 - ...
RENAULT Kangoo II Be Bop (KW) 1.5 dCi 80 02.2009 - ...
RENAULT Kangoo I Express (FC) 1.5 dCi 45 08.1997 - ...
RENAULT Kangoo II Express (FW) 1.6 64 02.2008 - ...
RENAULT Laguna III Coupe (DT) 2.0 16V Turbo 125 09.2008 - 12.2015
RENAULT Laguna I Hatchback (B56) 1.8 66 11.1993 - 03.2001
RENAULT Laguna I Grandtour (K56) 1.8 66 09.1995 - 03.2001
RENAULT Laguna II Hatchback (BG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Laguna II Grandtour (KG) 1.6 16V 79 03.2001 - 12.2007
RENAULT Laguna III Hatchback (BT) 2.0 16V Turbo 125 10.2007 - 12.2015
RENAULT Laguna III Grandtour (KT) 2.0 16V Turbo 125 10.2007 - 12.2015
RENAULT Logan Express (US_) 1.6 64 04.2007 - ...
RENAULT Logan I Sedan 1.4 55 09.2004 - ...
RENAULT Logan I Farmari (KS) 1.5 dCi 50 04.2007 - ...
RENAULT Master I Bussi 28-35 2.1 D 44 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master I Flatbed Kuorma-auto/Alusta 2.1 D 46 11.1989 - 07.1993
RENAULT Master I Van 28-35 2.1 D 44 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master II Bussi 1.9 dTI 59 09.2000 - ...
RENAULT Master II Van 1.9 dTI 59 09.2000 - ...
RENAULT Megane CC (EZ) 1.6 16V 81 06.2010 - ...
RENAULT Megane I Hatchback (BA) 1.4 e 55 01.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Cabriolet (EA) 1.6 e 66 10.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Classic (LA) 1.4 55 09.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Coach (DA) 1.6 e 66 03.1996 - 08.2003
RENAULT Megane I Grandtour (KA) 1.4 e 55 03.1999 - 08.2003
RENAULT Megane II Hatchback (BM, CM) 1.4 16V 72 09.2002 - 10.2009
RENAULT Megane II Coupé-Cabriolet (EM) 1.6 83 09.2003 - 12.2009
RENAULT Megane II Sedan (LM) 1.6 Hi-Flex 85 08.2003 - ...
RENAULT Megane II Farmari (KM) 1.4 72 08.2003 - 08.2009
RENAULT Megane III Coupe (DZ) 1.6 16V 74 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Grandtour (KZ) 1.6 16V 74 11.2008 - ...
RENAULT Megane III Hatchback (BZ0/1) 1.6 16V 82 11.2008 - ...
RENAULT Megane Scenic (JA) 1.4 i 55 10.1996 - 10.1999
RENAULT Modus / Grand Modus (F, JP) 1.5 dCi 75 55 09.2004 - ...
RENAULT Rapid Van (F40, G40) 1.1 33 07.1985 - 11.1998
RENAULT Safrane I Hatchback (B54) 2.1 dT 65 11.1993 - 07.1996
RENAULT Safrane II Hatchback (B54) 2.2 dT 83 07.1996 - 12.2000
RENAULT Sandero / Stepway I (BS_) 1.6 75 12.2007 - ...
RENAULT Scénic I (JA0/1, FA0) 1.4 16V 70 09.1999 - 09.2003
RENAULT Scénic II (JM) 1.6 Hi-Flex 81 06.2003 - 07.2010
RENAULT Scénic III (JZ0/1_) 1.60E+85 81 02.2009 - ...
RENAULT Sport Spider 2.0 16V 110 03.1995 - 10.1999
RENAULT Super 5 Hatchback (B40, c40) 1.0 30 10.1984 - 12.1996
RENAULT Super 5 Van (s40) 1.0 30 10.1984 - 12.1996
RENAULT Symbol / Thalia I (LB) 1.4 55 02.1998 - ...
RENAULT Symbol / Thalia II 1.5 dCi 62 09.2008 - ...
RENAULT Trafic I Bussi (T5, T6, T7) 2.1 D 43 03.1980 - 04.1989
RENAULT Trafic I Bussi (TX) 1.7 50 05.1989 - 03.2001
RENAULT Trafic II Bussi (JL) 2.0 88 03.2001 - ...
RENAULT Trafic II Flatbed Kuorma-auto/Alusta (EL) 2.0 88 03.2001 - ...
RENAULT Trafic II Van (FL) 2.0 88 03.2001 - ...
RENAULT Trafic I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (P6) 1.4 35 03.1980 - 04.1989
RENAULT Trafic I Flatbed Kuorma-auto/Alusta (PX) 2.1 D RWD 43 05.1989 - 04.1998
RENAULT Trafic I Van (TX) 1.7 50 05.1989 - 03.2001
RENAULT Trafic I Van (T1, T2, T3, T4) 2.1 D 43 03.1980 - 04.1989
RENAULT Twingo I Hatchback 1.2 40 03.1993 - 10.1996
RENAULT Twingo I Van 1.2 40 03.1993 - 05.1996
RENAULT Twingo II Hatchback 1.5 dCi 75 55 03.2007 - ...
RENAULT Vel Satis 2.0 16V Turbo 120 06.2002 - ...
RENAULT Wind 1.6 98 07.2010 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat SUZUKI malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
SUZUKI Jimny (FJ) SUV 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 12.2003 - ...
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat TATA (TELCO) malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
TATA (TELCO) Loadbeta I 1.9 D Neliveto 66 08.1994 - 12.2006
TATA (TELCO) Sierra / Sport / Telcosport SUV 1.9 D 50 08.1995 - 02.2000
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat VAUXHALL malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VAUXHALL Arena Van 1.9 D 44 03.1998 - 08.2001
VAUXHALL Movano Mk1 (A) Van (X70) 1.9 DTI 60 10.2001 - 05.2010
VAUXHALL Vivaro Bussi (J7) 1.9 DI 59 08.2001 - 12.2006
VAUXHALL Vivaro Van (X83) 1.9 DI 59 08.2001 - 12.2006
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat VOLVO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VOLVO 340-360 Hatchback (343, 345) 1.4 52 08.1982 - 07.1991
VOLVO 340-360 Sedan (344) 1.6 Diesel 40 08.1984 - 07.1991
VOLVO 440 K (445) 1.9 Turbo diesel 66 07.1994 - 12.1996
VOLVO 460 L (464) 1.9 Turbo diesel 66 07.1994 - 07.1996
VOLVO S40 I (VS, 644) 1.9 TD 66 07.1995 - 12.2003
VOLVO V40 Farmari (VW, 645) 1.9 TD 66 07.1995 - 06.2004
ÖLJYNSUODATIN 803341912666 sopivat VW malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VW Kupla 1600i 1.6 Mexico 34 10.1992 - 07.2003
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot MEAT & DORIA 15056 Öljynsuodatin
Arvostelut ja kokemukset: MEAT & DORIA 15056
Kokonaisarvio +3
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+1 -
+1 -
+ -
+ -
+1 -
Öljynsuodatin MEAT & DORIA Ruuvattava suodatin, Ø: 76mm 15056
10 / 10
ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä