Ilmansuodatin BOSCH Suodatinpanos 0986626870

Ole ystävällinen ja valitse sopiva automalli tarkistaaksesi sopiiko osa siihen. ( Löydä tarvittavia varaosia )
SR870 BOSCH
Ilmansuodatin
Tuotenro: 0 986 626 870
  • Suodatintyyppi: Suodatinpanos
  • Pituus (mm): 348
  • Leveys (mm): 185
  • Korkeus (mm): 47
  • Tila: Täysin
15%
24,36 €*
20,71 €
15% Alennus
sis. Alv 24%, Toimitus
Tällä hetkellä loppu varastosta
Tämä tuote on loppu varastosta. Valitse ystävällisesti toinen tuote.
Lisää koriin
Me hyväksymme
  • Osta uusi BOSCH SR870 Ilmansuodatin verkossa ja maksa PayPal:lla
  • Lisää ostoskoriin 0986626870 BOSCH 0 986 626 870 Ilmansuodatin autoosi ja maksa helposti MasterCardilla
  • Maksa BOSCH SR870 Ilmansuodatin & muut varaosat VISA- kortilla
  • BOSCH 0 986 626 870 Ilmansuodatin on rikkinäinen? Korjaa se! Maksa isot varaosaostokset Klarnalla
  • Tilisiirto suosituilla maksutavoilla ostoon BOSCH 0 986 626 870 Ilmansuodatin
Valmistaja viitteet:
BOSCHSR870
VOLVO3528093
VOLVO9141094
VOLVO91410944
VOLVO9155711
VOLVO91557116
VOLVO9186262
VOLVO91862623
VOLVO944577
VOLVO9445776
VOLVO94457769
Vastaavia ajoneuvoja
ILMANSUODATIN 2230846641700 sopivat VOLVO malleihin:
VALMISTAJA\MALLI\TYYPPI KW VALMISTUSVUOSI (ALKOI - PääTTYI)
VOLVO 850 Farmari (855) 2.4 125 08.1992 - 10.1997
VOLVO 850 Sedan (854) 2.4 103 06.1991 - 10.1997
VOLVO C70 I Cabriolet (873) 2.0 132 03.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Coupe (872) 2.0 T 166 03.1997 - 09.2002
VOLVO S70 (LS, 874) 2.0 93 11.1996 - 11.2000
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) 2.0 93 12.1995 - 12.2000
VOLVO XC70 I Cross Country (P2, 295) 2.4 T XC AWD 142 10.1997 - 09.2002
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta?

Vastaamme kaikkiin usein kysyttyihin kysymyksiin Q&A-osiossamme
Motordoctor.fi asiakastuki vastaa pyyntöösi

Kysy kysymyksesi täyttämällä kaikki vaadittavat kentät!

Lähetä
Tuotteen asiakasarviot BOSCH 0 986 626 870 Ilmansuodatin
Arvostelut ja kokemukset: BOSCH 0 986 626 870
Kokonaisarvio
Hinta
Laatu
Pakkaus
Valmistaja
Takuu
HyödytHaitat
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Ilmansuodatin BOSCH Suodatinpanos 0986626870
0.0 / 10

Tällä tuotteella ei ole vielä yhtään arvosteluja. Arvostele tuote ensimmäisenä.

ALENNUSHINNAT

Useiden merkkien varaosia reilusti alennettuun hintaan

TURVALLINEN TOIMITUS

Kun tilaat 300 € arvosta, me toimitamme kuluitta

Nopea toimitus

Tilauksesi lähetetään mahdollisimman pian, kun maksu on vastaanotettu.

Toimitustapa

Nopea toimitus Saat tilattuja varaosia muutaman arkipäivän kuluessa

Samankaltaiset tuotteet
Motordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastukiMotordoctor.fi - Palvelunumero ja asiakastuki
Toivelista 0 Rekisteröidy
0
Tuotetta
#
0
Ostoskorisi on tyhjä